Hledat
Filtry
Zavřít
RSS

Nové tipy

Mateřské centrum Pohádka v Jesenici

Jsme spolek rodičů na MD z Jesenice a okolí. Co děláme ? Nabízíme bezpečné a harmonické zázemí dětem, maminkám i celým rodinám Podporujeme komunitní ...

28.1.2017 - 29.1.2017

Star Wars Weekend 28. - 29.1.2017 - Praha

Zveme Vás na STAR WARS víkend plný zábavy, soutěží a lákavých cen. Těšit se můžete na moderovanou show, půjčovnu kostýmů STAR WARS zdarma, focení s postavami, soutěžní stanoviště, LEGO koutek, střílečky pistolemi NERW na cíl, taneční vystoupení STAR WARS, soutěž o nejhezčí masku STAR WARS, X-BOX konzoli a mnoho dalšího.

Jasmínka kavárna s herničkou - Praha

Kavárna Jasmínka s dětskou herničkou bude otevírat na podzim tohoto roku v Záběhlicích na Zahradním Městě. Najdete u nás herničku pro malé i větší děti.

Muzeum Štola č. 1 – Jáchymov

I když je to jen cca. 250 zpřístupněných důlních metrů, mají co nabídnout: potemnělou a vlhkou důlní atmosféru, zajímavý výklad o dolování na Jáchymovsku a @tole samotné, expozici malé důlní techniky ...

Zoopark Doksy

Zoopark Berousek Doksy byl otevřen 1.5.2015 jako pobočka soukromého chovatelského zařízení p. Ludvíka Berouska. Je zde k vidění mnoho druhů exotických ...

Kontaktní Zoopark Zvole

V našem kontaktním Zooparku se zaměřujeme na seznámení lidí s netypickými/exotickými? druhy zvířat. Představíme Vám jejich život, zdůrazníme rozdíly ...

Kozí pelíšek - Jílové u Prahy

O tom, že si jednou pořídíme kozy jsme si povídali už hodně dlouho. Pak jednoho dne místní chovatelka koz, byla nucena zrušit chov a my jsme dostali nabídku, která se neodmítá :)   Koupili jsme si od ní dvě její oblíbené kozičky, které by jinak skončily v klobásách.

1.9.2016 - 31.7.2017

Divadelní ABCeda 2016 - 2017 - Praha

Městská divadla pražská přichystala na sezonu 2016/17 novinku pro rodiče a jejich ratolesti. Pod vedením herečky a zkušené lektorky Henriety Hornáčkové budou jednou měsíčně pořádat Divadelní ABCedu, hravé workshopy pro děti od 3 do 12 let.

Penzion U Starých sádek Třeboň

Ubytování v Třeboni pro rodiny s dětmi Penzion U Starých sádek nabízí rodinné zázemí na klidném a tichém místě, s velkou travnatou plochou okolo penzionu.

Penzion Hacienda Třeboň

Přijeďte prožít dovolenou jinak, do krásné a čisté přírody Jižních Čechy, na Třeboňsko. Domácí ubytování najdete v penzionu Hacienda. Hlavní předností penzionu je velká zahrada, na které můžete relaxovat a děti si zde mohou hrát.

12.9.2016 - 26.1.2017

Kroužky animace pro děti 12.9.2016 - 26.1.2017 - Praha

Od poloviny září 2016 se s námi děti mohou opět ponořit do tajů animovaného filmu! Děti si pod vedením zkušených lektorů ze sdružení Ultrafun vyzkouší celý proces přípravy animovaného filmu – od námětu přes přípravu storyboardu, výrobu vlastní loutky a animaci, až po střih, ozvučení a dokončovací práce.

Mini školka BERTÍK - Ostrava

HLEDÁTE ŠKOLKU? ŠKOLKU S KVALITNÍ DOMÁCÍ STRAVOU? PAK JSTE JÍ PRÁVĚ NAŠLI. 1. ZÁŘÍ 2016 OTEVÍRÁME RODINNOU MINI-ŠKOLKU BERTÍK s kapacitou 12 dětí, v klidné vilkové čtvrti na ul.

EKOPark Liberec

EKOPark nabízí svým návštěvníkům široké spektrum ak vit, například: relaxační prvky určené pro ekopobyt v přírodě, přírodní ohniště, ...

Zábavní park Nepomuk

Chcete prožít příjemný den (školní výlet) s Vašimi dětmi, přáteli, kamarády? Pak máte jedinečnou možnost navštívit nás v zábavním parku v Nepomuku, areál ...

Zábavní park Robinson - Jihlava

Rodinný park Robinson je největší indoorový zábavní park v Kraji Vysočina. Na ploše 2500 m2 se nacházejí desítky originálních dětských atrakcí. A nejen to.

Vodní dům - Hulice

Vodní dům se nachází ve Středočeském kraji v okrese Benešov. Stojí v těsné blízkosti hráze vodárenské nádrže Švihov (Želivka). Vodní dům je návštěvnické středisko evropsky významné lokality Želivka.