Hledat
Filtry
Zavřít
RSS

Nové tipy

Vrtule - svět her a poznání - Valašské Meziříčí

Vrtule je místo dobré zábavy, nabízející desítky společenských her, hlavolamů a velkých postřehových her. Můžete se zde pobavit u ojedinělé expozice Kdo neviděl, neuvěří!, prokoumat Krtkovo bludiště či procestovat Evropou křížem krážem.

Penzion Michelle - Český ráj

Penzion Michelle Vám nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyř a pěti lůžkových apartmánech. Apartmány jsou složeny ze dvou ložnic, kuchyňky a sociálního zařízení.

Hernička Lumpík - Praha

Hernička s kavárnou pro nejmenší děti. Jeden prostor, kde máte děti stále na očích a děti pořád vidí vás. Tím pádem si můžete v klidu vychutnat třeba kávu.

1.7.2017 - 2.7.2017

Kamenický Hodokvas

Jste příznivci dobrého moku a jídla? Máte rádi spojení dobrého gastronomického zážitku s pořádnou zábavou? Pokud jsou Vaše odpovědi, na obě otázky kladné, přijeďte první víkend prázdnin do Zábavního rodinného parku Fábula v Kamenici nad Lipou.

24.6.2017 - 24.6.2017

Pochod Krampus čertů

Rakouští Krampus čerti přijedou do Kamenice nad Lipou

17.6.2017 - 17.6.2017

Staročeská pouť zahajuje novou sezónu v rodinném zábavním parku Fábula

V červnu opět otvírá své brány Zážitkový rodinný park Fábula. Zveme Vás na slavnostní zahájení na Staročeskou pouť.Přijeďte se pobavit s kejklíři, akrobaty, medvědářem a potulnými herci. Můžete si nec ...

Rodinný zábavní park Fábula

Rodinný zábavní park FÁBULA je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Za každého počasí spolehlivě zabaví nejen děti, ale i dospělé, kteří se společně přenesou do jedinečného pohádkového světa a prožijí nečekaná dobrodružství, ale i pohádkový příběh psaný samotnou pohádkovou říší a jejími obyvateli.

Komunitní škola a školka Holubník - Prusiny

Holubník je prostor pro rodiny vzdělávající děti mimo školský systém. Holubník sídlí na jednom z nejkrásnějších míst na Plzeňsku, na prusinském návrší u Nebílov, jen 15 minut od Plzně. Venkovní zázemí máme na pozemku nedaleko školy (tee-pee, kuchyně) a v budově bývalé školy na Prusinách. U školy je zahrada a malé hospodářství se spoustou zvířat.

Dětská herna ve sportovním centru fit4all - Brno

Dětská herna ve sportovním centru fit4all

Plavecký klub Brno

Sportovní plavecký klub v Brně. Kondiční a závodní plavání.

Plavecká škola Brno

Kurzy plavání pro děti i dospělé, aqua aerobic, akvabelky, příměstské tábory, plavání pro školy a školky.

Podzemí zámku - Uherský Ostroh

Pro realisticky smý@lející dospěláky je komentovaná prohlídka podzemí ostrožského zámku asi @úletem@. Tajemná Kři@ťálová jeskyně s dorůstajícími krápníky. Interaktivní Atlantida, která vám umožní rozp ...

Živá voda – Modrá

Vedle Archeoskanzenu v obci Modrá se nachází areál sladkovodní a botanické expozice Živá voda. Jeho největ@ím lákadlem je tunel pod vodní hladinou (délka 8 m, @ířka 2 m), ve kterém náv@těvníkům proplo ...

Mateřské centrum Pohádka v Jesenici

Jsme spolek rodičů na MD z Jesenice a okolí. Co děláme ? Nabízíme bezpečné a harmonické zázemí dětem, maminkám i celým rodinám Podporujeme komunitní ...

Jihlavská šatlava

Jihlavská šatlava aneb něco málo z historie tortury, vězeňství, práva útrpného, středověkých krátkých palných zbraní

Jasmínka kavárna s herničkou - Praha

Kavárna Jasmínka s dětskou herničkou bude otevírat na podzim tohoto roku v Záběhlicích na Zahradním Městě. Najdete u nás herničku pro malé i větší děti.