Search
Filters
Close
View as
Sort by

Cestička lesní klub - mateřská školka - Praha

Charakteristika lesního klubu Dětský lesní klub Cestička je realizován ve Vinořském lese, Ctěnickém parku             a v Kulturním a vzdělávacím centru Vinoř, případně na jiném místě podle počasí, předešlé domluvy nebo zvážení lektora.

Lesní klub Skaláček - Sedmihorky

V září 2012 zahájil Lesní klub Skaláček pětidenní provoz. Klub je otevřen denně od 7:30 do 16:00 v období září – červen. Rodiče si mohou vybrat z několika modelů docházky ten, který vyhovuje jim i jejich dětem.

V mechu a kapradí - Klánovice - Praha

Myšlenka na rodinný klub, který bude respektovat zákonitosti přírody vznikla již před několika lety, ale přesný směr byl jasný až v době, kdy se nám narodil náš syn Matyáš.

Dětský lesní klub Stromík - Brno venkov

Základní informace Provozovatelem lesního klubu Stromík je Kavyl o.s., se sídlem ve Viničních Šumicích č.p. 137, 66406. Provoz klubu je podpořen dobrovolnou spoluprací rodičů dětí, činností nadšenců a v současné době je hrazen z příspěvku rodičů a sponzorských darů.

Lesní klub Jurta - Děčín

Lesní klub Jurta vytváříme spolu s rodiči jako důvěryhodnou, zodpovědnou a rozumnou variantu předškolního vzdělávacího zařízení založenou na denním fungování v přírodě.

Lesní klub Šiška - lesní mateřská školka - Brno

Dětský lesní klub Šiška je projektem občanského sdužení Šiška, které bylo založeno za účelem vytvoření podnětného prostředí pro plnohodné předškolní vzdělávání v přírodě.

Mezi stromy - lesnímateřský klub - Milíčovský les - Praha

Lesní mateřská škola je alternativou předškolního vzdělávání, v níž se naprostá většina aktivit odehrává venku. Děti tráví většinu času v přírodě, a to za každého počasí (samozřejmě s odpovídajícím vybavením).

Mezi stromy - Lesní mateřský klub - Chuchelský háj - Praha

Co je lesní mateřská škola- Lesní mateřská škola je alternativou předškolního vzdělávání, v níž se naprostá většina aktivit odehrává venku. Děti tráví většinu času v přírodě, a to za každého počasí (samozřejmě s odpovídajícím vybavením).

Mateřská škola Na Cibulce - Praha 5

Jsme waldorfská mateřská školka nacházející se v klidné lokalitě v blízkosti lesoparku Cibulka. Nabízíme: kvalitní vzdělávací program akreditovaný MŠMT ...

Lesní rodinný klub na Tišnovsku - Lesní školka - Brno - venkov

ZÁKLADNÍ INFORMACE Lesní rodinný klub nabízí výchovu a vzdělávání inspirované lesní mateřskou školou pro děti ve věku 3-6 let (popř. sedmileté děti s odloženou školní docházkou).

Na pasece - lesní mateřská školka - rodinný klub - Zlín

Školka inspirovaná přírodou Psst, povíme vám tajemství. Máme největší hernu na celém světě! Barevný les, rozkvetlá louka, šumící potok, to všechna jsou místa plná zážitků čekajících na nás - malé objevitele ze školky Na Pasece.

Devětsil lesní mateřská školka - Kamenice

Vítejte u Devětsilu Hlavním cílem občanského sdružení "Devětsil - prožitek a výchova v přírodě" z Kamenice u Prahy je podpořit u lidí, zejména u dětí a dospívajících, přímý kontakt s přírodou.

Lesní mateřská školka Mezi lesy - Česká lípa

Přinášíme dětem možnost objevovat a poznávat okolní svět i sebe samé svobodnou cestou v doprovodu respektujících dospělých uprostřed luk a lesů. V návaznosti na naši lesní školku začínáme tvořit skupinu lesní školy pod hlavičkou domácího vzdělávání.

Lesní klub Domeček - školka - Zlín

DENNÍ PROGRAM ŠKOLKY Děti se scházejí od 7, nejpozději do 8 hodin ráno, v této době si mohou sami zvolit, jak chtějí trávit čas v klubu (kostky, písek, ...

Lesní školka Kořínek - Fryčovice - Frýdek Místek

Naše školka poskytuje skupině cca 15 dětí možnost celodenního pobytu v přírodě. Zázemí školky, jehož součástí je malý statek s slepicemi, (později i ovcemi , králíky, morčaty, kočkami, kozami), najdete nedaleko Ostravy, Frýdku-Místku na rozhlehlém pozemku ve Fryčovicích.

Lesní školka Berounka - Plzeň - sever

Jsme dvě maminky, co si uvědomily, že Druztová je ideálním místem pro bezstarostné dětství našich dětí - poklidná, vzhledná vesnice se vstřícnými lidmi, s přírodou na dosah ruky.

Sýkorka - Brno - město

Funguje od března 2011, dětem se věnují zkušení vysokoškolky vzdělaní pedagogové a jejich asistenti. Na skupinu 16 dětí připadají dva pedagogové. Školka disponuje rozlehlou oplocenou zahradou v bezprostřední blízkosti lesa.

Dětský klub Esedra - Roztoky u Prahy

Lesní školky existují na mnoha místech v Evropě, zvláště ve Skandinávii a v německy mluvících zemích. U nás jimi inspirované dětské kluby také postupně vznikají.