Search
Filters
Close
View as
Sort by

Dětský lesní klub Za humny - Ivančice

Dětský lesní klub Za humny je nekomerční neziskovou iniciativou, která chce nabídnout kvalitní předškolní vzdělávání jako rovnocennou alternativu státním mateřským školám.

Skřítci z borovic - Choceň

Co je lesní mateřská škola? - Základní myšlenkou lesní mateřské školky je umožnit dětem přirozený pohyb a přirozený duševní i fyzický rozvoj. V přírodě děti mohou spontánně běhat, skákat, zkoumat a objevovat.

LMŠ Rybička - Brno

Kde se vzala Rybička?  Lesní MŠ RYBIČKA nevznikla na zelené louce, ale navazuje na několikaletou práci Klubu RYBKA. Tento klub pro předškolní a školní děti nastartoval pod hlavičkou Dorostové unie v roce 2010 v Domečku Církve bratrské Brno Královopolská.

Rodinný klub Hvozdík - Davle

Klub Hvozdík je inspirován myšlenkou lesních mateřských školek a ekoškolek. Klademe důraz zejména na pravidelný pobyt venku, a to za každého počasí.  Naší snahou je posílit vztah dětí k přírodě, podporovat jejich vnímavost k okolí, a upevňovat tak zásady ohleduplnosti - vůči lidem i vůči přírodě.

Ekoškolka Dobroděj - Brno

Ekoškolka Dobroděj je školka s prvky waldorfské pedagogiky v jedinečném prostředí v srdci Moravského krasu.Vycházíme z poznatků o pozitivních účincích pobytu v přírodě na zdraví, dovednosti i znalosti.

Dětský lesní klub skřítka Pohádky - Zvole u Prahy

Příroda je světem plným překvapení, tajemství a dobrodružství. Je to skoro za odměnu. Předškolní věk je v naší kultuře, kde děti v sedmi letech nastupují do školy, svým způsobem jedinečným obdobím.

Bioškolka Všudybýlek - Praha 1

Každý člověk je o to lepší a ušlechtilejší, oč více si váží přírody. Kdo si váží přírody, ten ji i miluje. Láska k přírodě by se měla vštěpovat dětem v rodinách i ve škole jako jedna z nejvzácnějších vlastností člověka.

Lesní klub Tři údolí - Lesní školka - Praha

V Lesním klubu Tři údolí zapojujeme jak prvky výše zmíněných alternativních pedagogických směrů, tak dalších soudobých projektů, jako je např. Přírodní škola (F.

Lesní školka Heřmánkov - Ostrava

Jsme tři ženy, matky, které spojuje nadšení pro myšlenku lesní mateřské školy a touha realizovat ji i ve specifických podmínkách našeho města Ostravy.

Lesní školka Na kozinci - Rožnov pod Radhoštěm

Potkávám lidi na různých místech a tu nabírám různých forem myšlenek, které se nesou nad kopcem Kozincem, různé otázky nad pojmem lesní školka. Jistě, je to v Rožnově pod Radhoštěm nový neznámý pojem, lesní školka na Valašsku je zde svého druhu jedinou.

Za Bukem - Lesní mateřská školka - Pardubice

ZÁZEMÍ LESNÍ ŠKOLKY Zázemím Dětského lesního klubu Za bukem je třída v bývalé základní škole v Třebosicích. V rámci objektu je dětskému klubu k dispozici jedna místnost a sociální zařízení.

Mini školka BERTÍK - Ostrava

HLEDÁTE ŠKOLKU? ŠKOLKU S KVALITNÍ DOMÁCÍ STRAVOU? PAK JSTE JÍ PRÁVĚ NAŠLI. 1. ZÁŘÍ 2016 OTEVÍRÁME RODINNOU MINI-ŠKOLKU BERTÍK s kapacitou 12 dětí, v klidné vilkové čtvrti na ul.

Školička U Zvířátek - Jankovice

Venkovská školička rodinného typu se zaměřením na ekologickou výchovu a zdravý životní styl.   Školička U Zvířátek je soukromá školička pro děti od 2,5 do 6 let.

Lesní klub Babička Země - Ostrava Zátiší

Představujeme Vám náš tým: Lila, Bára (lesní pedagožky) a Míša (koordinátorka). Díky Míše jsme se potkaly na Den Země v roce 2014 a velice brzy bylo jasné, že máme společné vize a to vytvořit na Ostravsku vlídný, tvůrčí a bezpečný prostor pro předškolní děti.

Ekoškolka Rozárka pobočka Troja - Praha

Ekoškolka Rozárka je unikátní soukromé vzdělávací zařízení, jeho provozovatelem je nezisková organizace Ekocentrum Podhoubí, která se oblasti moderního vzdělávání věnuje již od roku 2005.

Miniškolka Sovička - Brno

Denní centrum pro děti a rodiče SOVIČKA Nabízíme hlídání dětí typu "miniškolka" kde si děti pohrají, zacvičí, zatancují, namalují obrázky... a pomalinku se učí odloučení od rodičů a připravují se na nástup do školky Co SOVIČKA nabízí? Dopolední i odpolední hlídání dětí zaměřené na jejich komplexní rozvoj.

Mraveniště - přírodní klub - Liberec

Zázemí : Mraveneček, Kryštofovo Údolí 76 PROVOZ:    7 - 16.30 hod. PO - PÁ   Počet a věk dětí: max. 20 dětí ve skupině ve věku 2 – 7 let Přijímáme i děti mladší tří let (plíny nevadí), rozhoduje  ochota dítěte chodit .

Mecháček lesní mateřská školka - Těšíkovská Bydlina - Olomouc

Nabízíme přírodní alternativu mateřské školy pro děti předškolního věku. Naše děti vyrostly na čerstvém vzduchu, v lese, na zahradě. V lesním klubu děti rozvinou své přirozené aktivity podpořené individuálním přístupem.