Search
Filters
Close
View as
Sort by

Furt venku lesní mateřská školka

FURT VENKU !! o.s. je nevýdělečné, dobročinné a dobrovolné sdružení, které vzniklo 3.10.2010. Jeho hlavním posláním je podporovat a budovat vztah člověka ...

Lesní klub Skřítek - školka - Milovice

Lesní klub Skřítek - celodenní lesní ekoklub, člen asociace Lesních mateřských škol, držitel titulu Školka blízká přírodě, titul udělený Ministerstvem životního prostředí.

Lesní klub Stromeček - školka - Měšice

Jsme občanské sdružení, které provozuje lesní klub v Měšicích u Prahy. Naším cílem je vytvořit přírodní vzdělávací centrum pro děti předškolního i nižšího školního věku, a to s důrazem na pobyt v přírodě, za každého počasí.

Lesní školka Ostružinka - Jičín

Lesní školka Ostružinka otvírá brány svého království v červnu 2013- pojďme společně zažít proměnu země v ročních obdobích a venkovských slavnostech se spoustou dobrodružství, která čekají na cestě k Ostružnu Nabízíme nový směr předškolního prožitkového vzdělávání rodinného typu na principu života v souladu s přírodou.

Lšm - Mraveneček - Trutnov - Lánov

Nabízí celodenní péči o děti předškolního věku 2,5-7let zaměřenou na zdravý tělesný a duševní vývoj a rozvoj poznání pobytem v přírodě. Všeobecné podmínky pro účast na táborech: Dítě musí být zdravé a zdravotně způsobilé.

Rarášek - Podolí u Bouzova

Máte-li zájem přihlásit své dítě do Lesní školky Rarášci, kontaktujte nás prosím na emailu vera.kostko@seznam.cz nebo volejte na telefonní číslo 604 680 244.

Dětská lesní školka Větvička - Plzeň

Lesní mateřská školka Myšlenka „s dětmi venku za každého počasí“ má již dlouhodobou tradici ve skandinávských zemích. Dnes se zde běžně i v klasických mateřských školách setkáme se spaním venku mimo budovu a s pravidelným programem v přírodě.

Dětský lesní klub U tří veverek - Hradec Králové

Proč zvolit lesní školku U Tří veverek? Nadšení, trpěliví a stále se vzdělávající učitelé (muž a žena) Příjemná kamarádská atmosféra pro všechny zúčastněné Malá smíšená skupina max.

Na Dvorečku - Lety pod lesem

Vraťme děti přírodě! Školka Na dvorečku je založena na modelu lesní mateřské školky. Cílem je umožnit dětem vyrůstat ve zdravém a motivujícím prostředí s neustálými podněty pro jejich zdravý rozvoj.

Dítě v Lese - Mokrovraty

Charakteristika vzdělávacího programu "dítě v lese". Hlavním naším cílem je harmonický vývoj celého člověka, nejen jeho intelektu, při respektování vývojových zákonitostí a zvláštností.

Liberecká lesní školka LESMÍR - Liberec

Školka nabízí dětem celodenní stravování, které zahrnuje snídani, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu. Obědy dodává vegetariánská restaurace Ánanda.

Lesní klub Prokopáček - Praha

Lesní klub Prokopáček je určen pro ty, kteří chtějí své děti učit lásce k přírodě a vychovávat je v harmonickém prostředí . Pro ty, kteří věří ,že jsme vzešli z přírody a proto je moudré se od ní učit.

Dětský klub Hájenka - Jihlava

Přijďte se s dětmi podívat, jak probíhá běžný den v lesní mateřské školce. Domluvte si zkušební den zdarma. Od července 2012 realizujeme projekt přírodní zahrady, finančně podporovaný Fondem Vysočiny a společností Automotive lighting.

Lesní klub Dubínek - Neratovice

Jaký je náš záměr? Naší prioritou je vést děti ke zdravému životnímu stylu a odpovědnému postoji k sobě, k ostatním i k životnímu prostředí. Plánujeme malou skupinku, kde budou dva pedagogové na cca 15 dětí.

Lesní klub Pramínek - Ekocentrum Říčany u Prahy

KDO JSME -Lesní klub Pramínek je projektem občanského sdružení Ekocentrum Říčany, který vznikl s cílem vytvořit předškolní vzdělávací centrum pro děti, s důrazem na pobyt v přírodě, a to za každého počasí.

Lesní klub Kopretina - Příbram

Zakladateli lesního klubu jsou maminky dětí školkového věku, které chtějí spojit své síly a zkušenosti s ostatními. Lesní klub je obdobou lesních mateřských školek, které v zahraničí existují již mnohá desetiletí.

Doma v lese - lesní školka - České Budějovice

Výuka v lesní školce probíhá ve skupině čítající maximálně 15 dětí, vždy za přítomnosti nejméně dvou dospělých pedagogů či asistentů. Pro vybrané aktivity a kroužky jsou ve většině případů přítomni více než dva lektoři a děti mohou být rozděleny ještě do menších skupinek podle konkrétního zájmu dítěte.

Lesní školka Šumavous - Vimperk

Motto: Děti vnímají, že prší – dají se stavět hráze a různé rybníčky, padá sníh – budeme stavět sněhuláka nebo sáňkovat , fouká vítr – můžeme pouštět draka, mrzne – na zamrzlé kaluži se bude dát klouzat.