Hledat

Camp Mělník

Celoroční kemp se 40-ti letou tradicí je moderně vybavený s rozlohou cca 4 ha.Na okraji Mělníka, v sportovně-rekreační zóně, restaurace s celoročním provozem a letní terasou, sportoviště a místa pro zábavu a volné chvíle.

  • V blízkosti moderní letní koupaliště, krytý bazén, zimní stadion a fotbalové hřiště s přírodním i umělým povrchem.Kemp nabízí možnost využití minigolfu, stolního tenisu, volejbalu, dětského hřiště, restaurace s terasou. Ubytování je možné v bungalovech pokojích Terasa a nebo v motelu.
  • ·Mělnický autocamp je svou polohou v klidné části města, přímo u krásného moderního koupaliště, předurčen k trávení aktivní dovolené s možností výletů do jedinečné přírodní scenérie Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, na zámky ve Veltrusech, Liběchově, Nelahozevsi, nebo do rotundy na památné hoře Říp a také do nedaleké Prahy.
  • Na ploše 4 hektarů nabízíme 80 karavanových stání s el. přípojkou, 80 stanových stání, téměř 300 lůžek v různých ubytovacích zařízení, sprchy s teplou vodou 24 hodin denně, službou na recepci 24 hodin denně, restauraci s terasou a se skvělou kuchyní, minigolfové hřiště, možnost půjčení autom. pračky, lednice, žehličky, on-line internet na recepci atd
  • Osobní pohled Píďáka- 300m od kempu je nákupní středisko Tesco a o kousek dál Kaufland což je příjemné . Většinu času strávili děti v bazénu, který je kousek od kempu. V kempu je pískoviště pro děti a trampolína. Píďák bydlel ve vlastním stanu a tak kvalitu ubytování nemůže posuzovat, ale byl spokojen.
Klášterní 720, 276 01 Mělník, Česká republika
Středočeský kraj
GPS: 50.358198,14.4764036

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Camp Mělník

Camp Mělník

Obrázek Aquapark Mělník

Aquapark Mělník

Obrázek Muzeum kočárků Mělník

Muzeum kočárků Mělník

Obrázek Aquapark Neratovice

Aquapark Neratovice

Obrázek Lesní klub Dubínek- Neratovice

Lesní klub Dubínek- Neratovice

Obrázek Lezecká stěna TJ Sokol Mšeno

Lezecká stěna TJ Sokol Mšeno

Obrázek Historická roubenka Dobřeň - Kokořínsko

Historická roubenka Dobřeň - Kokořínsko

TOPlist