Search
Filters
Close
View as
Sort by

Terapeutická jóga proti bolestem zad se Zuzanou Klingrovou - cvičení doma

Cvičení jógy je velice prospěšné a při správném provedení Vám určitě pomůže tak jako pomáhá mě. Přeji hezké cvičení a mnoho úspěchů. V případě zájmu navštivte oficiální web, který je uveden v prao nahoře u příspěvku Cvičení jógy je velice prospěšné a při správném provedení Vám určitě pomůže tak jako pomáhá mě.

Jógou proti předmenstruačnímu syndromu se Zuzanou Klingrovou - cvičení doma

Několik dní před periodou to vypadá vždycky stejně: Nervozita, napětí v prsou, bolest v podbřišku, migréna a přibírání na váze. Může za to PMS, neboli premenstruační syndrom.

Acentrum - Praha

Rodinné centrum sídlící mezi Florencí a Karlínským náměstím již 13 let nabízí nepřeberné množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.

Cvičení proti bolestem zad a hlavy - Fithall

Určitě každý znáte jak velice je nepříjemná bolest zad a nebo krční páteře a hlavy. Tyto cvičení Vám od něj mohou pomoci. Doporučuji tyto cvičení provádět pravidelně.

Jóga pro těhotné - Pozdrav slunci

Jóga pro těhotné je speciální cvičení, které má za cíl uvolnit Vaše tělo a dostat Vás také do psychické pohody. Toto cvičení Vám také vřele doporučuji.

Pilates po porodu Se Sabinou Fořtovou

Tato lekce je speciálně vyvinuta tak, aby jste se po porodu dostala co nejrychleji zpět do dobré fyzické ale také psychycké kondice. Toto cvčení mi po porodu velice pomohlo k návratu ke klasickému cvičení a vřele ho doporučuji.

A - Styl Centrum Liberec - cvičení pro maminky - děti máte u sebe

BabyFitness - cvičení pro aktivní maminky s kočárkem A-Styl Centrum Liberec spolupracuje na projektu cvičení pro maminky po porodu BabyFitness. Cvičení ...

Hel to be fit - Cvičení pro maminky s hlídáním - Olomouc

Nabízí hlídání během vašeho cvičení v dopoledních hodinách. děti hlídáme ve speciálně upraveném koutku. K dispozici mají spoustu hraček, malování, ale také trampolínu či dětskou skluzavku.

Squash sport - s hlídáním dětí - Praha

SQUASH SPORT se rozhodl podporovat ve cvičení i maminky a tatínky, které jsou doma s dětmi. Shánění hlídání pro Vaše ratolesti je už minulostí! Vypsali jsme nové lekce alpinningu, které jsou doprovázeny hlídáním dětí.

Namoment - cvičení pro maminky - Brno

Každé pondělí, úterý a čtvrtek cvičení pro maminky společně s dětmi v sále. Maminky nemusí řešit hlídání, pokud si chtějí přijít zacvičit, mohou vzít své malé děti sebou a zatímco ony cvičí, děti si hrají.

Plaváčci - Cvičení proo maminky - možno děti mít u sebe - Brno

Cvičení pro maminky, které nemají možnost hlídání, pro maminky po porodu a všechny ženy, které si chtějí udržet dobrou kondici.Cvičení pro maminky probíhá každé úterý v 11:00 v prostorách AC Fitness, Merhautova 224.

Aerobic pohybové studio - Brno

Nabízí dopolední cvičení s hlídáním dětí. A mnoho dalšího jak pro maminky tak i pro děti.

Spinning na Drakenu - možnost hlídání dětí

CENY: Dospělý jednotlivý vstup 110 CZK Permanentka 10 vstupů 850 CZK Permanentka 20 vstupů 1600 CZK Permanentka slevněná 10 vstupů 750 CZK- (pro studenty, ...

Studio pro ženy - různé cvičení s možností hlídání dětí

Cvičení po porodu basic s hlídáním miminka Šest týdnů po porodu se cvičí 1 - 2x týdně 55-ti minutové kondiční cvičení, zaměřené na úpravu a zpevnění postavy, nápravu potíží způsobených těhotenstvím a na posilování inkriminovaných partií.

Svět pod Palmovkou - Ricochetový a sportovní klub - Praha

Tento klub nabízí posilovnu a další druhy cvičení ale co hlavně maminky nabízí hlídání dětí v době kdy vy cvičíte - pokud chcete využít hlídání dětí v souběhu s některou dopolední hodinou, je možné ho minimálně den předem objednat na recepci fitcentra.

Heat cvičení - s hlídáním dětí

Hlídání dětí během cvičení- Milé maminky a tatínci,nabízíme hlídání Vašich dětí v našem dětském koutku během Vaší HEAT lekce.Max. počet dětí je 5. Prosíme, abyste nám dopředu avizovali na mail info@heat-jablonec.

Mama fit - Kroužek studio pro rodinu - Praha

Cvičení pro maminky hlídání dětí zařízeno a je zdarma. CVIČENÍ S NIKOL:Cílem cvičení je aby se maminky rychle dostaly do formy a psychické pohody, a to jak po porodu, tak i v běžném životě.

Fit Maroldovka - cvičení pro maminky - Děčín

Cena: 50,- Kč- (cvičení nejen v šestinedělí, ale pro maminky s dětmi obecně - zpevnění centra a posílení pánevního dna pro regeneraci po porodu, posílení zad a srovnání dysbalancí po zátěžích při nošení dětí apod.