Hledat

Dětské centrum- herna Letadýlko- Praha

V naší nabídce naleznete v prvé řadě Baby klub určený dětem od 2,5 do 5 let, v rámci něhož poskytujeme hlídání dětí, které se snažíme flexibilně přizpůsobit vašim časovým potřebám. Reagujeme tak nejen na nelehkou situaci vás, jejichž děti se nedostaly do státních školek, ale snažíme se vyjít vstříc i těm rodičům, kteří uvítají jednorázové hlídání za účelem vyřízení svých osobních či pracovních záležitostí.

Další oblastí je nabídka zájmových kroužků, díky nimž si mohou vaše děti již od raného věku rozvíjet své dovednosti a schopnosti. Děti se mohou těšit například na hudební a přírodovědný kroužek, přípravku juda, tanečky či jógu pro děti. Stávající nabídku bychom rádi časem stále rozšiřovali.

Každý týden vám budeme nabízet zajímavé jednorázové akce pro rodiče s dětmi. Tyto akce budou vždy tematicky zaměřeny, aby u dětí všestranně rozvíjely poznávání okolního světa. Přijďte si k nám tedy zazpívat, malovat či něco vytvořit!Součástí centra je i pěkně vybavená herna s možností posezení a drobného občerstvení pro rodiče s dětmi. Hernu můžete využít samostatně, a nebo bezplatně v návaznosti na absolvované kroužky. Prostory se dají využít i k narozeninovým oslavám. Naší snahou je nabízet vám i možnost vzdělávání formou přednášek či tematických besed. Témata budou zaměřena především na oblast vzdělávání a výchovy dětí, zdraví dětí, v případě zájmu chystáme i tvořivé dílny či jazykové kurzy a cvičení pro dospělé.

U Párníků 2/882 Čakovice Praha 9
Hlavní město Praha
GPS: 50.1487988,14.5341312

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Klub Slunečnice o.s. - Praha

Klub Slunečnice o.s. - Praha

Obrázek Studio Motýlek - Praha

Studio Motýlek - Praha

Obrázek  Kouzelný ostrov

Kouzelný ostrov

Obrázek MC- Klubíčko

MC- Klubíčko

Obrázek KC a MC Knoflík

KC a MC Knoflík

Obrázek MC- Jablíčkov

MC- Jablíčkov

Obrázek Dětské centrum- herna Letadýlko- Praha

Dětské centrum- herna Letadýlko- Praha

Obrázek Motokáry- Praha

Motokáry- Praha

Obrázek Cestička lesní klub - mateřská školka - Praha

Cestička lesní klub - mateřská školka - Praha

Obrázek Fitpark- rekreační zóna- Letňany

Fitpark- rekreační zóna- Letňany

Obrázek Timeout Čakovice- Praha

Timeout Čakovice- Praha

Obrázek Aquacentrum Lagoon Letňany

Aquacentrum Lagoon Letňany

TOPlist