Search
Filters
Close
View as
Sort by

Mateřské centrum Domeček - Praha

Mateřské centrum domeček se nachází na Jižním městě kousek u metra Háje. Do Domečku můžete přijít kdykoliv, když je otevřeno a to bez předchozí rezervace a dále se podle svého uvážení zapojit či nezapojit do probíhajícího dění.

Bambule dětský koutek - OC Galerie Harfa Praha - s hlídáním

Dětský koutek Bambule je určen pro děti od 3 let. Děti si zde mohou hrát, zatímco jejich rodiče mohou v klidu nakupovat. Dětský koutek Bambule je bohatě vybaven nejrůznějšími hračkami, prolézačkami, odstrkovadla a výtvarnými potřeby.

Hopsárium - svět zábavy - České Budějovice

Hopsárium - dětská herna se spoustou zábavných prvků například nafukovací žralok ,kterému se dá vlézt přímo do tlamy velké trampolíny dopravní hřiště ...

Hernička Lumpík - Praha

Hernička s kavárnou pro nejmenší děti. Jeden prostor, kde máte děti stále na očích a děti pořád vidí vás. Tím pádem si můžete v klidu vychutnat třeba kávu.

Kavárna Mochomůrka - Vyškov

Na své si přijdou především děti, které si zde zajisté vyhrají, aniž by je někdo okřikoval, že jsou hlučné, což ocení hlavně rodiče. Rodičům a nejen jim je k dispozici kavárna, kde se mohou v příjemném prostředí odreagovat a v klidu se pobavit s přáteli.

Bambule - dětský koutek - Brno - s hlídáním

Dětský koutek Bambule se nachází v OC Tesco Královo pole. Je určen pro děti od 3 let. Děti si zde mohou hrát, zatímco jejich rodiče mohou v klidu nakupovat.

Kulíškov - dětská herna - Kladno

Kulíškov - dětské hřiště pod střechou přímo v NC OAZA v Kladně. Dětská herna je vybavena skákacím hradem, trampolínou, houpačkami, skluzavkami, prolézačkami, vláčkodráhou, domečkem, kuchyňkou, auty a spostou světelných a zvukových hraček pro nejmenší.

Bambule - dětský koutek - Průhonice - s hlídáním

Dětský koutek Bambule je určen pro děti od 3 let. Děti si zde mohou hrát, zatímco jejich rodiče mohou v klidu nakupovat. Dětský koutek Bambule je bohatě vybaven nejrůznějšími hračkami, prolézačkami, odstrkovadla a výtvarnými potřeby.

Timeout Globus Zličín - Praha

Klimatizovaný dětský koutek. Atmosféra koutku je laděna ve stylu minikoutku. Aktivní zóna koutku je zastoupena skluzavkou do balónků. Samozřejmě nechybí ani minikino s televizorem, hrací plocha a stůl na ruční práce, kreslení a stavebnice.

Dětský koutek - Havířov

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, Tématem koutku je podmořský svět. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Zimní pískoviště - T - Club - Ústí nad Labem

Milí rodiče, od listopadu je pro vás nově otevřeno velké zimní pískoviště v prostorách kryté beachvolejbalové haly T-CLUB. Přijďte a užijte si dopoledne ...

Timeout - dětský koutek - Arkády Pankrác

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Atmosféra koutku je laděna ve stylu starobylého Aztéckého města obklopeného džunglí s divokými zvířaty.

Dětský koutek OZC Zlaté jablko - Zlín

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku. Tématem tohoto koutku je továrna na boty. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Timeout - Fashion Arena Outlet Center - Praha

Klimatizovaný dětský koutek v atmosféře afrického safari, plného divokých zvířat... Koutek je vybaven standardním vybavením našich dětských koutků (mini ...

Galaxie Zlín - zábavný park

Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti.

Dětský koutek OC Nový Smíchov - Praha

Dětský klimatizovaný dětský koutek, který má rozlohu 155m2se nachází v obchodním centru Nový Smíchov. Po celou dobu pobytu v koutku se děti aktivně zapojují do her a ostatních činností.

Veselá kavárna s dětským koutkem - Brno

Kavárna byla navržena tak, že v centru kavárny je velký herní kout s dostatečným množstvím malých i velkých hraček a prolézačkou pro děti. Okolo herního koutu jsou pak rozmístěny stoly, umožňující rodičům užívání si kavárenské pohody a přitom mohou neustále bezpečně sledovat své hrající si děti.

Dětský svět Lvíček - Plzeň

Dětký svět Lvíček patří k nejmodernějším zábavním parkům v Evropě. Můžete u nás prožít nezapomenutelný den plný aktivní zábavy a zároveň si odpočinout.