Search
Filters
Close
View as
Sort by

Timeout - NC Metropole Zličín - Praha

Klimatizovaný dětský koutek ve stylu Aztécké pyramidy se spoustou zvířátek. Z pyramidy se dá sklouznout do bazénu s balónky, nazpátek vyšplhat po lezecké stěně… Pod pyramidou se prohánějí šlapací autíčka.

Spolu s maminkou - dětské centrum,herna - Říčany u Prahy

Dětské centrum Spolu s maminkou se nachází v OC Lihovar v Říčanech u Prahy. Děti si zde mohou pohrát a vy si můžete dát v klidu kávu s kamarádkou a nebo si prostě jen tak odpočinout.

Bezbot - zábavné centrum - české Budějovice

Hřiště BezBot je bezpečné, zabezpečené, účelově postavené vnitřní hřiště pro rodiny s dětmi. Čtyřpodlažní herní konstrukce je určena dětem od 3 do 15 let, ale hrát si v ní mohou i dospělí.

Človíčkov - Budějovická - Praha

Človíčkov je herna pro děti v doprovodu rodičů .Zatím co vy si můžete dát kávu nebo jiné dobroty na baru, kterým Človíčkov disponuje, tak Vaše děti si zatím mohou hrát na hřišti a dovádět jen jak se jim zachce.

Kulíškov - dětská herna - Praha Hostivař

Dětská herna-koutek Kulíškov v OC Park Hostivař. Na děti zde čeká pětimetrový tobogán, trampolína, konzole Wii, Xbox, prolézačky, klouzačky, odrážedla, dětské domečky, vláčkodráha a veliká babyzona s interaktivními hračkami pro batolata.

Děský koutek Globus Chotíkov - Plzeň

Dětský koutek je vhodný pro děti od 3 let věku. Vaše ratolesti si zde mohou pohrát a Vy si můžete v klidu nakoupit nebo zajít s kamarádkou na kávu a nebo třeba vyřídit pracovní schůzku.

Edík dětský koutek - Praha

V dětském koutku děti naleznou oblíbený bazének s kuličkami a skluzavkou stůl na ruční práce a Tv box velké množství hraček pro různé věkové kategorie   Pitný režim je dodržován v rámci služby dětského koutku a zajištěn pramenitou vodou Fromin.

Bambule dětský koutek - Kotva Praha - s hlídáním

Pokud vyrazíte na nákupy s dětmi, můžete využít služeb v dětském koutku ve 3. patře. O vaše děti se profesionální chůvy dobře postarají, takže si nákupy užijete bez stresu, jestli je vaše ratolest v pořádku.

Dětský koutek - vodní svět Oloumoc

Dětský koutek se nachází v areálu aquapark Olomouc. Milí rodiče, máte neodkladnou práci, jednání, schůzku? Potřebujete jít k lékaři nebo ke kadeřníkovi? ...

Timeout - NC Chodov - Praha

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla, letní zahradou a kavárnou pro rodiče. Atmosféra koutku: Prasátko cestovatel jede se svým týmem do neprobádané džungle, hledat vzácné motýlky.

Centrum Jungle - Olomouc

Vítejte v jungli a podívejte se co na Vás u nás čeká- Trampolína-Nádherný pocit při skákání i za špatného počasí si užijete na naší trampolíně. Už jste to slyšeli? V Jungli mají super trampolínu.

Mraveniště - herna - kavárna - Olomouc

Herna s kavárnou se nachází ve městě Olomouc. Je zde velká prolézačka se skluzavkami, houpačka. Dále pak balonkový bazének pro nejmenší tubus na prolézání, domeček na hraní a jiné hračky.

Bludo dětské centrum - herna - Louny

NA PLANETĚ BLUDO ŽIJOU SAMÉ DĚTI. CELÝ DEN SI TAM MŮŽOU HRÁT A POZNÁVAT NOVÉ VĚCI. MÍSTO STROMŮ TAM ROSTOU HRAČKY, MÍSTO DOMŮ TAM MAJÍ PROLEJZAČKY A KOUPAJÍ SE TAM V BAZÉNU PLNÉM MÍČKŮ.

Timeout Globus - České Budějovice

Klimatizovaný dětský koutek. Atmosféra koutku je laděna ve stylu podmořského světa. Aktivní zóna koutku je zastoupena skluzavkou do balónků. Samozřejmě nechybí ani minikino s televizorem, hrací plocha a stůl na ruční práce, kreslení a stavebnice.

Centrum Jungle - Přerov

Vítejte v jungli a podívejte se co na Vás u nás čeká Trampolína - Nádherný pocit při skákání i za špatného počasí si užijete na naší trampolíně. Už jste to slyšeli? V Jungli mají super trampolínu.

Dětský koutek U Zvířátek - Ústí nad Labem

Nabízíme hlídánídětí: po - pá 8:30 - 17:30 hod volná herna pro děti s rodiči: po - pá 8:30 - 17:30 hodMiniškolkaAngličtina pro rodiče a děti Výtvarný kroužekHudebně pohybový kroužek I.

Jojo park - zábavné centrum Ostrava

Celoroční provoz, moderně a komfortně vybavené, klimatizované zařízení pro vyžití dětí, bezbariérový vstup. Bezpečná a profesionálně vyrobená konstrukce podporuje zdravý tělesný rozvoj dětí.

Dětský koutek OC Plzeň

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, který se nachází v obchodním centru Plzeň. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.