Search
Filters
Close
View as
Sort by

Dětský koutek Palác Flora - Praha

Dětský koutek je určen dětem od 3 let věku a nachází se v obchodním centru Paláce Flora. Zatímco Vy nakupujete nebo si dáte kávičku s kamarádkou Vaše děti se vydovádí v dětském koutku.

Timeout - Novodvorská Plaza - Praha

Šerifovi utekly 3 zlobivé myšky, a schovaly se mu někde v dětském koutku... pomozte mu je najit! Navštivte dětský koutek Time Out v nákupním centru Novodvorská Plaza! Je laděn ve stylu Country & Western, a deti si v něm mohou hrát nejen na indiány.

Timeout Globus - Brno

Klimatizovaný dětský koutek. Atmosféra koutku je laděna ve stylu "Se zvířátky na výletě". Děti si pohrají v příjemném a přátelském prostředí. Samozřejmě nechybí ani minikino s televizorem, hrací konzole SONY Playstation, hrací plocha a stůl na ruční práce, kreslení a stavebnice.

Centrum Jungle - Benátky na Jizerou

Jungle je hlavně interiérové dětské hřiště, kde si děti zařádí a rodiče odpočinou. Máme trampolínu, Opičárnu – síťové překážky ve třech patrech se skluzavkou, mostem, rozhlednou, bazénem s balónky a pavoučí sítí.

Dům pohádek - Plzeň

Dům pohádek, který vyrostl v nádherném prostředí lochotínského parku v Plzni na Vinicích v těsné blízkosti Dinoparku, je naprostým unikátem nejen v ČR ale i v Evropě.

Opičí Ráj

Dětská herna je ideálním místem, kde se vaše děti mohou pobavit s kamarády a Vy si můžete dopřát příjemné chvíle odpočinku. Součástí prostoru je i plně vybavená kavárna, kde si můžete vychutnat kvalitní kávu a přitom být neustále v kontaktu se svými ratolestmi. Máme zde spoustu vyžití pro děti všech věkových kategorií – od prolézací zóny, přes klouzačky, bazén s kuličkami až po xbox nebo taneční podložky. Pro děti současně připravujeme i různé doprovodné programy jako mini disko, narozeninové oslavy s možností objednat dětem klauna či kouzelníka a mnoho dalších aktivit. Doufáme, že se vám u nás bude líbit a spolu se svými dětmi u nás strávíte příjemný čas plný zábavy a relaxu. Těšíme se na Vaši návštěvu

Mrňouskov - Opava

Mrňouskov je kavárna s úžasnou hernou.Můžete přijít v klidu si vychutnat vaši kávu s přáteli a nebo třeba jen odpočívat, zatímco Váš mřňousek se vyřádí dosytosti.

Dětský koutek Žabička - Liberec

Po celý týden od 9:00-19:00 je vám plně k dispozici dětský hrací koutek, ve kterém děti v době vaší nepřítomnosti mohou strávit příjemně hravé chvíle. Dětský koutek se nachází v 1.

Dětský koutek City Park - Jihlava

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku.Tento koutek je ve stylu zoo a je jedinečný tím, že součástí koutku jsou živé opičky. Tuto část koutku zajišťovala Jihlavská zoo.

Fun play - dětské centrum - Fun golf - Ostrava

Dětské zábavné centrum, které je součástí areálu kde se nachází také kryté golfové hřiště. Je zde možnost navštívení herního centra a nebo si i můžete zkusit zahrát golf.

Dětský koutek OC Šestka - Praha

Dětský koutek určený pro děti od 3 let věku, který se nachází v obchodním centru Šestka. Hlavním tématem koutku je Letiště. Děti zde mají bazének s kuličkami, tobogán, velkou LCD televizi a jeskyni, kde mohou odpočívat na polštářích se svítícími hvězdičkami nad hlavou.

Dětský koutek OC Olympia Teplice

Dětský koutek je vhodný pro děti od 3 let věku. Vaše ratolesti si zde mohou pohrát a Vy si můžete v klidu nakoupit nebo zajít s kamarádkou na kávu a nebo třeba vyřídit pracovní schůzku.

Timeout Čakovice - Praha

Mini dětský koutek s přístupem denního světla. Uvidíte skluzavku do balonků s domečkem, stůl na kreslení, modelování, vystřihování, a malé minikino s pohádkami.

Dětský koutek OC Tesco - Ústí nad Labem

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku. Oblíbenou hrou dětí v tomto koutku je schovávání se v domečku plném hraček. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Človíčkov - herna - Ostrava

Človíčkov - Myšákov je herna pro děti v doprovodu rodičů. Zatím co vy si můžete dát kávu nebo jiné dobroty na baru, kterým Človíčkov disponuje, tak Vaše děti si zatím mohou hrát na hřišti a dovádět jen jak se jim zachce.

Timeout - Olympia - Olomouc

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Uvnitř na děti čekají 2 patra zábavy. Hlavní atrakcí je točitý tobogan do balonků, po kterém děti kloužou z prvního patra až do přízemí, a autíčka na bateriový pohon.

DC Beruška - herna - Kladno

Dětská herna je otevřený hrací prostor, který dětem nabízí dva bazény s kuličkami a skluzavkou, dopravní hřiště se šlapacími autíčky, domeček s kuchyňkou, trampolínu, dětský fotbálek a spousty jiných zajímavých hraček.

Dětský koutek OC Centrál - Most

Dětský koutek je určen pro děti od 3 let věku a je rozdělen na tři zóny. A to na vstupní, herní a klidovou. Je zde velká herní sestava se skluzavkou a bazének s relaxačními míčky.