Hledat

EKOPark Liberec

EKOPark nabízí svým návštěvníkům široké spektrum ak vit, například: relaxační prvky určené pro ekopobyt v přírodě, přírodní ohniště, zóny pro grilování a piknik, místa pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, naučné přírodovědné stezky pro dě , interak vní hmyzí hotely, čmelíny, hřbitov odpadků, kontaktní mini zoo, strašidelný domeček z větví, dětmi tolik oblíbené bukové bludiště, přírodní eduka vní stezku pro chůzi na boso tzv. smyslový hmatový chodník, obří pískoviště, interak vní javorový altánek plný dřevěných skládaček, venkovní prostor pro lukostřelbu, kuželky a mnoho dalšího.
Pro sportovní účely a zdravý životní styl je v parku k dispozici cross t/workoutové hřiště - venkovní posilovna pro procvičení celého těla.
EKOPark nabízí pod širým nebem možnost pořádání přednášek, workshopů, koncertů, divadelních představení, letních promítání, víkendových akcí, příměstských táborů, volnočasových ak vit, tvůrčích, výtvarných, sportovních a vzdělávacích kurzů v přírodě.

Vzrušení v korunách stromů

Unikátnost parku jsou dřevěné vyhlídkové rozhledny umístěné v „korunách stromů“. Laické i odborné veřejnos (ekologům, ornitologům a přírodovědcům) nabízí jedinečnou možnost pozorování ptactva, přírody, ekosystému a života v parku z korun stromů, kam by se jinak ob žně dostávala. Vyhlídkové rozhledny nabízejí pro dobrodruhy i možnost přespání ve volné přírodě pod širým nebem.
Vyhlídkové rozhledny jsou naprosto ekologické a jsou konstruovány s respektem k ochraně přírody. Konstrukce nijak nezasahují do stromů a jsou navrženy tak, aby jim neškodily a stromy mohly pokračovat ve svém růstu.

50.7746863,15.0466563
Liberecký kraj
GPS: 50.7744067,15.0476166

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek DinoPark - Liberec

DinoPark - Liberec

Obrázek Lunapark- Centrum Babylon - Liberec

Lunapark- Centrum Babylon - Liberec

Obrázek IQ Park Liberec

IQ Park Liberec

Obrázek Dětské hřiště Smeťák Liberec

Dětské hřiště Smeťák Liberec

Obrázek Lesopark Horka

Lesopark Horka

Obrázek EKOPark Liberec

EKOPark Liberec

Obrázek Lezecká stěna Šutr- Liberec

Lezecká stěna Šutr- Liberec

Obrázek Liberecká lesní školka LESMÍR- Liberec

Liberecká lesní školka LESMÍR- Liberec

Obrázek Dětský koutek Žabička- Liberec

Dětský koutek Žabička- Liberec

Obrázek Pohádka koutek- OC Forum- Liberec

Pohádka koutek- OC Forum- Liberec

Obrázek Motokáry Liberec

Motokáry Liberec

Obrázek Dětský koutek Hypermarket Globus - Liberec

Dětský koutek Hypermarket Globus - Liberec

TOPlist