Hledat

HaFstudio - Praha

HaF = Hra a Fantazie

založeno v září 1990 jako úplně první rodinné centrum u nás pro děti, rodiče, mladé i dospělé duševně čilé bez rozdílu věku. Prostor, kde mohou rozvíjet svou fantazii…
HaF výtvarné
HaF hudební
HaF herecké
HaF hravé pro předškoláky
HaF hravé s batolaty
Skupina nadšených umělců, které oslovila varhanice Hana Francová, vytvořila kreativní studio s uměleckým programem pro radost a zábavu všem příchozím. Mezi zakládající umělce patřili herečka Eva Holubová, Jaroslava Pokorná, Bára Štěpánová, Zuzana a Vítek Bruknerovi (Buchty a loutky), zpěvák, textař a kytarista Petr Kalandra, malířka Markéta Jírová. Velmi důležitým zakládajícím členem byl Luboš Rychvalský, prezident Společnosti za veselejší současnost.Naše kurzy a kroužky stále vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci.Hrátky pro nejmenší svěřujeme kvalitním a zkušeným pedagožkám.

HaFstudio dnes nabízí  klub Hnízdo pro rodiče s dětmi, kde je k dispozici internet, výtvarný pokojíček pro děti a maminky si můžou v klidu posedět a odpočinout. Pravidelně  probíhají výtvarné workshopy pro děti. Programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny.
HaFík školku pro děti od 2 let. Zpívánky  pro maminky s dětmi od 8 měsíců do 3 let.. Hudební, výtvarné, drama hrátky, flétničku, dětskou kapelu pro děti od 2 do 6 let. Náplň i nabídku doplňujeme a přizpůsobujeme dle zájmů návštěvníků - převážně maminek na mateřské a rodičovské dovolené. S maminkami též navazujeme spolupráci, vzájemné výpomoce. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

Pro školní děti herectví, dětské divadlo, výtvarné dílny, módní dílnu, výuku hudby,  multimediální ateliér, akademii malých architektů. Víkendové tvořivé workshopy, příměstské tábory. Pro mládež a dospělé výuku hudby, sborový zpěv,  kurzy kresby, módy herectví. Festivaly, soutěže, výstavy, akce, dětské divadlo HaFdivadlo, divadlo seniorů 50+ Poslední vlastenecká divadelní.

Jsme nezisková organizace, dlouhodobě ověřená. Odvádíme svou práci profesionálně a kvalitně. Předností je rodinné prostředí s přátelským přístupem ke všem návštěvníkům. Vkusně zařízený, příjemný prostor v centru města,v ideálním dosahu MHD, jistě oceníte. Věříme, že se k nám budete rádi vracet. Přijďte, vyzkoušejte, jsme si jisti, že si nás oblíbíte!

Ostrovní 16, Praha 1
Hlavní město Praha
GPS: 50.0805029,14.4162454

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

Obrázek Acentrum - Praha

Acentrum - Praha

Obrázek MC- Ovečka- Praha

MC- Ovečka- Praha

Obrázek MC- Nová trojka

MC- Nová trojka

Obrázek Rodinné centrum Kamarád Chameleon - Praha

Rodinné centrum Kamarád Chameleon - Praha

Obrázek KC a MC Knoflík

KC a MC Knoflík

Obrázek HaFstudio - Praha

HaFstudio - Praha

Obrázek Dětský vláček- Český lvíček- Praha

Dětský vláček- Český lvíček- Praha

Obrázek Studio pro ženy- různé cvičení s možností hlídání dětí

Studio pro ženy- různé cvičení s možností hlídání dětí

Obrázek Muzeum panenek Barbie- Praha

Muzeum panenek Barbie- Praha

Obrázek Dětské hřiště Františkánská zahrada- Praha

Dětské hřiště Františkánská zahrada- Praha

Obrázek Pravidelné dílny pro rodiny s dětmi v museu Kampa - Každou sobotu a pondělí

Pravidelné dílny pro rodiny s dětmi v museu Kampa - Každou sobotu a pondělí

TOPlist