Search
Filters
Close
View as
Sort by

Duhový ráj - Brno

V kavárně je možnost občerstvení – velmi dobrá káva, čaje, zákusky, tousty, zmrzlina atd. Samozřejmostí je přebalovací pult, lehátka pro miminka, mikrovlnná trouba pro ohřátí vlastního jídla a pro rodiče WiFi připojení.

Králík v rádiu - Praha 10

Králík v rádiu je rodinná kavárna a restaurace s dětskou hernou, kde se vám o děti postarají profesionální chůvy. Na vaše děti čeká pravidelný program, například říkanky, zpívání, malování a další aktivity, a to včetně projekce pohádek.

Caffé Tripoli Kids - Brno

Nově otevřená kavárnička s herním koutkem pro děti. Příjemná obsluha, výběr z mnoha jídel i dětské menu. Přijďte se podívat.

U Buldoga - Dětská kavárna - Brno

Naše brněnská dětská kavárna je nadstandardně vybavena, nechybí tu například přebalovací pulty nebo nočníčky – jednoduše vše, co maminky pro péči o své nejmenší potřebují.

Mrňouskov - Opava

Mrňouskov je kavárna s úžasnou hernou.Můžete přijít v klidu si vychutnat vaši kávu s přáteli a nebo třeba jen odpočívat, zatímco Váš mřňousek se vyřádí dosytosti.

Picnic Baby Cafe - Plzeň

Picnic Baby Cafe je kavárna s dětským vnitřním hřištěm. dětský koutek dětské prostírání dětský příbor dětské menu možnost ohřevu donesené dětské stravy ...

Cukrárna Pod věží - Praha 3

Rádi bychom vás pozvali do cukrárny s dětským koutkem. V prostoru cukrárny je nově vybavená vlastní výrobna kde pro Vás pečeme denně čerstvé zákusky a dorty včetně bezlepkových.

Pohádková kavárna - Hustopeče

Dětská kavárna je příjemné místo, kam si Vaše děti mohou přijít pohrát do dětské herny, zatímco Vy je můžete pozorovat, od šálku výborné kávy se zákuskem.

Dětská kavárna Mrňousek - Ivančice

Hezká kavárna s koutkem pro děti. Vaše děti si pohrají zatímco vy si v klidu vychutnáte kávu.

Kavárna Park Lane - Brno

Nekuřácká kavárna v Brně Vás vždy příjemně překvapí různorodým snídaňovým menu kavárny, které pro Vás připravujeme na každý nový den. Kavárna rovněž poskytne v Brně milé útočiště maminkám s dětmi v nekuřáckém prostředí, zahrádkou i dětským koutkem.

Nejkrásnější svět - Nový Lískovec

V lednu roku 2012 otevřeli pro maminky s dětmi, těhotné ženy, ale i širokou veřejnost novou baby kavárnu spojenou se studiem volnočasových aktivit. Kromě odpočinku ve formě posezení u kávy pro maminky, hraní si v dětském koutku pro děti, nabízíme spoustu aktivit pro všechny věkové kategorie, začínaje od miminek až po dospělé.

Bistro Le Social - Brno

Malé bistro s nabídkou baget, hamburgerů, panini a dalších lahůdek z těch nejkvalitnějších surovin. Májí skvělé jihomoravské víno, výbornou kávu a také velký dětský koutek.

DC Beruška - herna - Kladno

Dětská herna je otevřený hrací prostor, který dětem nabízí dva bazény s kuličkami a skluzavkou, dopravní hřiště se šlapacími autíčky, domeček s kuchyňkou, trampolínu, dětský fotbálek a spousty jiných zajímavých hraček.

Pizzerie u divadla - Praha

Pěkná pizzerie ve které naleznete kromě dobré pizzy také dětský koutek Čásek. Koutek je velký a velice pěkný. Tím pádem se z oběda nebo večeře s vaším drobečkem nestane věčné okřikování a napomínání vašeho dítka, ale strávíte tak hezký čas s dobrým jídlem a děti to tu bude bavit a vydovádí se dosytosti.

Cukrárna Kavárna Lužánek - Rumburk

V naší cukrárně si můžete vybrat z bohaté nabídky mnoha druhů zákusků ovocných, krémových, čokoládových, šlehačkových, dále pak obložených baget, nebo sendvičů.

Nejkrásnější svět - Brno

Více než jen dětská kavárna! Prostory nabízejí pro děti a rodiče kroužky, ale i možnost pohrát si v herně v dětské nekuřácké kavárně. Veškeré kroužky probíhají mimo kavárnu, v oddělených místnostech, takže je možno přijít na kávu každý den dle otevírací doby.

Hotel Mondeo - restaurace - Praha

Příjemné místo kam s Píďákem moc rádi chodíme. Hotel nabízí nahoře v patře steak house kde se promítají fotbalové přenosy atd. A o patro níže je pizzeria, která je rozdělená na dvě části pro kuřáky a nekuřáky, ale rozdělena tak že to opravdu má význam.

Kavárna baby4u - Praha

Kam s kamarádkou na kafe, když mám malé miminko? Kam vzít dítě, když dostalo ve škole jedničku a zaslouží si odměnu? K nám! Jsme Vaše dětská kavárna.Baby café je to pravé místo pro Vás a Vaše děti.