Search
Filters
Close
View as
Sort by

RC - Vikýrek - Šumperk

Motto: „Rodičovství jinak aneb důvěřuj své intuici…“  „ Rozhodování o tom, jak zacházet s miminkem, není v kompetenci rozumových schopností. Znamenitě vyvinuté a jemné instinkty specializované na každý detail péče o dítě jsme měli dlouho předtím, než jsme se vůbec stali něčím podobným homo sapiens.

MC - Liška Lysolaje

MC Liška nabíyí mnoho aktivit pro děti a jejich rodiče. EKO Kroužek Lišák- Ekologický kroužek pro děti od 6 do 15 let v ZŠ Lysolaje Připravili jsme pro lysolajské děti zájmový ekologický kroužek, získali jsme pro první rok aktivit podporu od Hlavního města Prahy.

Mc - Robátko

Aktivity: Dopolední kroužky pro děti Kurzy pro dospělé Projekty 2013 MC se nachází v Robertově vile Více o aktivitách a činnostech MC na oficiálním webu

RC - Dobříšek

Naše centrum založily Markéta Svobodová, Petra Štěpová, Jana Zajícová na podzim roku 2001. Občanské sdružení Mateřské centrum Dobříšek bylo zaregistrováno dne 26.

MC - Řepík - Praha

Milí rodiče, naše mateřské centrum ŘEPÍK nabízí pestrý program pro rodiny s dětmi. Nabízíme aktivity podporující psychomotorický vývoj pro děti od nejútlejšího "miminkovského" věku až do předškolního věku před nástupem do 1.

MC - Boskovice

Mateřské centrum Boskovice nabízí své služby již od roku 2002, do sprna 2005 pod TJ Rytmus Boskovice - zastřešující organizací. Vzhledem k tomu, že o ...

MC - Motýlek

Mateřské centrum Motýlek je občanským sdružením, které si klade za cíl vytvořit přátelské a otevřené prostředí zejména pro maminky s předškolními dětmi, vítáni jsou však všichni, kdo mají chuť podílet se na různorodých aktivitách pro rodinu v místní občanské komunitě.

MC - Pampeliška

MC Pampeliška, občanské sdružení založené matkami na mateřské dovolené v roce 2000.Po celou dobu své existence pořádá řadu akcí pro děti i rodiče nejen na mateřské dovolené a provozuje hernu MC, která je otevřena každý všední den od ranních do večerních hodin.

RC - Heřmánek

RC Heřmánek je rodinné a komunitní centrum.Nabízíme služby a poradenství zaměřené na těhotenství, rodičovství, výchovu dětí a slaďování osobního, profesního a rodinného života.

RC - Litomyšl

Rodinné centrum Litomyšl vzniklo jako občanské sdružení začátkem roku 1996. Je určeno dětem od 0 do cca 7 let, jejich rodičům a všem, kteří chtějí společně s dětmi aktivně prožít nejkrásnější část jejich života.

MC - Krůček

Mateřské centrum nabíyí mnoho zájmových aktivit jak pro děti tak pro rodiče. Rlzná cvičení pro dětičky pro těhotné atd. Více info na oficiálním webu.

RC - Pilné včelky

Rodinné centrum Pilné včelky Naše rodinné centrum jsme otevřeli v září roku 2009 a již od počátku je naší hlavní náplní školka pro děti ve věku od 2 do 5 let.

MC - Babočka

Proč právě Babočka? Naše Babočka je centrum služeb, které jsou určeny rodinám s malými dětmi. Nejčastěji nás navštěvují maminky a jejich ratolesti. K našemu milému překvapení začíná být zcela normální, že i tatínkové se zapojují do těchto aktivit.

MC - Jablíčko - Lysice

Lysické mateřské centrum Jablíčko zahájilo svou činnost v březnu 2008 jako neziskové občanské sdružení. Snažíme se vytvořit příjemný prostor, ve kterém ...

MC - Benátky

Jsme přátelským místem pro neformální setkávání rodin s malými dětmi.      Maminky i tatínci zde nacházejí příležitosti k aktivnímu trávení volného času s nejmenšími dětmi, navazují nová přátelství, získávají zkušenosti, nápady a podněty pro svoji rodinu.

MC - Žirafa

Přijít může každý, kdo má chuť, kdo nechce být sám doma, kdo chce poznat nové přátele, pohrát si se zajímavými hračkami, které doma nemá, chce se něco naučit, prožít pěkné chvíle.

MC - Nová trojka

Nová Trojka je místo, kde je již desátým rokem vítána celá rodina. Chcete-li strávit příjemný čas se svými dětmi, vzdělávat se, poradit s problémy, které rodinný život často doprovázejí, dopřát svým dětem přátelský kroužek nebo si večer zacvičit, budeme se na vás těšit.

RC - Slunečnice

Rodinné centrum Slunečnice, o.s. je stabilní, zkušená organizace poskytující již bez mála deset let komplexní prorodinné služby pro obyvatele celého okresu Beroun.