Search
Filters
Close
RSS

New Tips

7/8/2019 - 8/30/2019

Filmový letní příměstský tábor v Muzeu Karla Zemana

Filmový letní příměstský tábor v Muzeu Karla Zemana na Malé Straně v Praze - ideální letní aktivita pro malé rošťáky i kreativní duše. Vyšlete své ratolesti do světa filmové fantazie a nechte je s námi objevovat fantastický svět Karla Zemana a filmové animace.

Opičí Ráj

Dětská herna je ideálním místem, kde se vaše děti mohou pobavit s kamarády a Vy si můžete dopřát příjemné chvíle odpočinku. Součástí prostoru je i plně vybavená kavárna, kde si můžete vychutnat kvalitní kávu a přitom být neustále v kontaktu se svými ratolestmi. Máme zde spoustu vyžití pro děti všech věkových kategorií – od prolézací zóny, přes klouzačky, bazén s kuličkami až po xbox nebo taneční podložky. Pro děti současně připravujeme i různé doprovodné programy jako mini disko, narozeninové oslavy s možností objednat dětem klauna či kouzelníka a mnoho dalších aktivit. Doufáme, že se vám u nás bude líbit a spolu se svými dětmi u nás strávíte příjemný čas plný zábavy a relaxu. Těšíme se na Vaši návštěvu

6/29/2019 - 8/31/2019

Neomezená půjčovna kostýmů 2019

Neomezená půjčovna kostýmů za cenu jednoho půjčovného.

6/29/2019 - 6/29/2019

Slavnostní zahájení v zábavném parku pro celou rodinu

Zábavný park Fábula otevírá návštěvníkům své brány již po sedmé.

6/29/2019 - 8/31/2019

Událost sezóny - strašidelné bludiště - Kamenice nad Lipou

Park Fábula pro vás letos připravil zbrusu nový zážitek! Máte-li dost odvahy, je tato atrakce jako stvořená přímo pro vás! Nebojte, nikdo vás zde nebude děsit nebo lekat. Napětí to ale bude pořádné. Najdete cestu ven ze spletitých uliček plných hejkalů, ježibab, kostlivců, duchů a dalších nadpozemských bytostí? Strašidelné bludiště z Jihlavy se přestěhovalo k Fábulovi. Tak přijeďte!

6/1/2019 - 8/31/2019

Úniková hra Exit game - Kamenice nad Lipou

Máš odvahu? Máš odvahu? Dokážeš přežít? Tak se nech zavřít do původního žaláře vazební věznice. Potom už bude na Tobě dostat se ven. Máš na to 30 min.! Exit game Únik ze žaláře je k návštěvě i samostatně v Rodinném zábavním parku Fábula v Kamenici nad Lipou, červenec-srpen.

5/15/2019 - 6/28/2019

Školní výlety 2019 s NOVINKAMI v parku Fábula.

Park Fábula vás zve ke strávení školního výletu plného zážitků za každého počasí. Nově otevíráme strašidelné bludiště, venkovní tunelové bludiště a vnitřní herny. Animátor se bude věnovat pouze vaší třídě. Pitný režim a vstup všech pedagogů je zdarma. Čekají na vás desítky zábavných i vzdělávacích atrakcí. Projdete dobrodružnou cestu pohádkovým sklepením za Igráčkem. Navštívíte tvořivé dílny, obří společenské hry, miniZOO, venkovní bludiště s otázkami, interaktivní výstavu panenek, střelnici, hlavolamy. Občerstvení zajistí náš pohádkový hostinec s cukrárnou. /niková hra zabaví starší děti.

5/25/2019 - 9/28/2019

Wannado Festival 2019

Největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Nezáleží na tom, jestli už vaše dítě sportuje nebo se na výběr ideální pohybové aktivity teprve chystá.

7/8/2019 - 8/23/2019

Letní příměstský tábor v Pardubicích 2019

Letní příměstský tábor v Pardubicích Již nyní si lámete hlavu jak se postarat o Vaše děti v období letních prázdnin? Řešíte každoročně stejnou situaci v době, kdy jsou MŠ a ZŠ zavřené? Nemáte v okolí babičky ani chůvičky, které se postarají o Vaše dětičky.

Funpark SKiPi - Letohrad

Nové dětské centrum SKiPi Funpark v Letohradě! Přijďte prozkoumat Funpark plný zábavných atrakcí... Funpark - aktivní pohyb nejen pro děti - Trampolíny s bočním skokem Labyrint s togogány Dráha pro šlapací káry Lanové centrum Relax zóna Baby Funpark - pro nejmenší průzkuníky - Mašinka pro strojvedoucí Bazének s balónky Skrýše a domečky Skluzavky Trampolíny Lezecká stěna - Rozsáhlá 10m vysoká stěna - Boulder Cesty přizpůsobené pro začátečníky i pokročilé Půjčovna vybavení Kurzy lezení Součástí je i moderní restaurace s kavárnou - kde si vybere opravdu každý- Vegetariánské i tradiční masové pokrmy, pizza z pece Nabídka vitríny - lehké dezerty i slané svačinky

Dětský svět Floria - Kroměříž

Dětský svět Floria Navštivte unikátní zábavní park Dětský svět Floria, který nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí. Zatímco děti si u nás mohou hrát ve vnitřní nebo venkovní herně, pro ty starší jsme připravili několik sportovišť od skateparku, přes tenisové kurty až po beachvolejbalové či streetballové hřiště.

Kovozoo - Staré Město

Při návštěvě KOVOZOO spatříte jedinečně propracovaná zvířata v životní velikosti vyrobená z kovového odpadu. Můžete pohlédnout do očí 2 tunovému nosorožci Norbertovi, vzhlédnout k 5-ti metrové žirafě Safiře a jejímu mláděti Melmenovi, nechybí ani lví výběh či stádo slonů.

Zrcadlový labyrint - Kroměříž

Zrcadlové bludiště na Velkém náměstí bude v březnu a dubnu otevřeno o víkendech, státních svátcích a školních prázdninách. V květnu, červnu, červenci, srpnu a září bude otevřeno denně, v říjnu a listopadu pak o víkendech, státních svátcích a školních prázdninách.

Biopark Štít

Biopark ŠTÍT je soukromé chovné zařízení pro chov exotických i domácích zvířat ohrožených vyhynutím. Biopark začal vznikat v druhé polovině roku 2014.

Inwald Park - Polsko

Inwałd Park je miesto, v ktorom sa stávajú zázraky, a čas beží vlastným tempom. Iba tu môžete navštívit Paríž, placnúť si s Tyrannosaurusom rexom, spoznať stredoveké zvyky alebo túlať sa ulicami kvetnatého obrazu.

Škola kouzel - Líbeznice

Škola kouzel – představení pro děti Pojďte si hrát na kouzelnickou školu a v roli kouzelnických učňů čarujte společně s Pavlem Kožíškem. Každý kouzelnický učeň na jevišti dostane pravé kouzelnické vysvědčení a všechny děti v sále budou zapojeny do většiny kouzel a soutěží.