Hledat
Filtry
Zavřít
RSS

Nové tipy

28.10.2017 - 29.10.2017

Roh hojnosti 2017

Gastronomický víkend.

28.10.2017

Den venkova 28.10.2017 - Žďár nad Sázavou

Poznejte život na žďárském zámeckém panství tak, jak funguje už od 13. století až dodnes! Představíme vám fungování celého zámeckého hospodářství, přírodu a venkov Žďárských vrchů.

29.10.2017

Halloweenské dlabání dýní 29.10.2017 - Praha

Co vás čeká? - Dlabání dýňě - Výroba strašidýlek - Malování na obličej - Příjemnou atmosféru s šálkem svařáčku :) Vstupné 150,-/rodina ( v ceně dýňe, ...

4.9.2017 - 30.6.2018

Kurzy irských tanců pro děti i dospělé 4.9.2017 - 30.6.2018 - Praha

Rinceoirí Irish Dance Academy (RIDA) Začátek školního roku je ideální příležitostí vyzkoušet si něco nového! I tento školní rok otevírá RIDA kurzy pro nové zájemce o irský tanec.

11.9.2017 - 10.12.2017

Nové kurzy stepu v centru Prahy 11.9. - 10.12.2017

Podzimní kurzy stepu budou probíhat od 11.9.2017 do 10.12.2017. Kurzy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé stepaře, dospělé a juniory. Více na www.

Zoopark Na Hrádečku - Jindřichův Hradec

Soukromá zoologická zahrada s rozlohou 10 ha, nacházející se mezi obcemi Dolní a Horní Pěna u Jindřichova Hradce. Pojmenování bylo odvozeno od historického názvu kopce, na kterém se zoopark nachází.

Dětská kavárna Topolino - Brno

Super dětská kavárna s velmi dobrou dostupností MHD i na zaparkování. Nabízí zdravé zákusky, pití, bezlepkové, výborné bio produkty. ˇAť již na kávu či čaj, cheescake,.......obchodní jednání či jen si pohrát.........vždy vás přivítá vstřícná obsluha. A co víc....kompletní služby pro narozeninovou oslavu vám na míru otevřeno každý den 9-19

KIDS & caffe - Ostrava

Jsme kavárna s dětským koutkem a přebalovacím putíkem, výbornou kávu, čokoládou hustou jako puding a mnohé další, máme také zákusy z bezlepkové mouky a z jiných zdravých surovin, dále máme bagetky taktéž ze zdravých surovin, Alkohol i lahvové pivko vše pro Vás, partnery i Vaše děti.

HOPÍK - Strakonice

Nové rodinné zábavné centrum s nafukovací překážkovou dráhou, prolézacím centrem, občerstvením, atd.

Vrtule - svět her a poznání - Valašské Meziříčí

Vrtule je místo dobré zábavy, nabízející desítky společenských her, hlavolamů a velkých postřehových her. Můžete se zde pobavit u ojedinělé expozice Kdo neviděl, neuvěří!, prokoumat Krtkovo bludiště či procestovat Evropou křížem krážem.

Penzion Michelle - Český ráj

Penzion Michelle Vám nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a čtyř a pěti lůžkových apartmánech. Apartmány jsou složeny ze dvou ložnic, kuchyňky a sociálního zařízení.

Hernička Lumpík - Praha

Hernička s kavárnou pro nejmenší děti. Jeden prostor, kde máte děti stále na očích a děti pořád vidí vás. Tím pádem si můžete v klidu vychutnat třeba kávu.

Rodinný zábavní park Fábula

Rodinný zábavní park FÁBULA je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Za každého počasí spolehlivě zabaví nejen děti, ale i dospělé, kteří se společně přenesou do jedinečného pohádkového světa a prožijí nečekaná dobrodružství, ale i pohádkový příběh psaný samotnou pohádkovou říší a jejími obyvateli.

Komunitní škola a školka Holubník - Prusiny

Holubník je prostor pro rodiny vzdělávající děti mimo školský systém. Holubník sídlí na jednom z nejkrásnějších míst na Plzeňsku, na prusinském návrší u Nebílov, jen 15 minut od Plzně. Venkovní zázemí máme na pozemku nedaleko školy (tee-pee, kuchyně) a v budově bývalé školy na Prusinách. U školy je zahrada a malé hospodářství se spoustou zvířat.

Dětská herna ve sportovním centru fit4all - Brno

Dětská herna ve sportovním centru fit4all

Plavecký klub Brno

Sportovní plavecký klub v Brně. Kondiční a závodní plavání.