Search
Filters
Close

Products tagged with 'Certifikát baby friendly'

View as
Sort by

Hotel Bára - Benecko

Tento hotel jsme s Píďákem navštívili a jsme velice spokojeni. A to jak se službami hotelu tak s čistotou. A hlavně s personálem tohoto hotelu. Jejich vstřícnost, ochota a věčný úsměv na tváři, to se prostě jen tak nevidí.

Centrum Jungle - Olomouc

Vítejte v jungli a podívejte se co na Vás u nás čeká- Trampolína-Nádherný pocit při skákání i za špatného počasí si užijete na naší trampolíně. Už jste to slyšeli? V Jungli mají super trampolínu.

Duhový ráj - Brno

V kavárně je možnost občerstvení – velmi dobrá káva, čaje, zákusky, tousty, zmrzlina atd. Samozřejmostí je přebalovací pult, lehátka pro miminka, mikrovlnná trouba pro ohřátí vlastního jídla a pro rodiče WiFi připojení.

Centrum Jungle - Přerov

Vítejte v jungli a podívejte se co na Vás u nás čeká Trampolína - Nádherný pocit při skákání i za špatného počasí si užijete na naší trampolíně. Už jste to slyšeli? V Jungli mají super trampolínu.

Centrum Jungle - Benátky na Jizerou

Jungle je hlavně interiérové dětské hřiště, kde si děti zařádí a rodiče odpočinou. Máme trampolínu, Opičárnu – síťové překážky ve třech patrech se skluzavkou, mostem, rozhlednou, bazénem s balónky a pavoučí sítí.

Penzion Sluníčko - Beskydy

Všechny pokoje penzionu jsou standardu *** superior. Prošly v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí a byly vybaveny novým nábytkem a koberci. Pokoje v penzionu jsou převážně dvoulůžkové, některé z nich jsou s možností až dvou přistýlek (celkem 13 pokojů) včetně jednoho pokoje pro imobilní osoby.

Mc - Karlovy Vary

Hlavním posláním Mateřského centra Karlovy Vary je snižovat izolovanost rodičů s malými dětmi a vytvářet pro ně inspirativní zázemí a smysluplně strávený volný čas .

Baurův dvůr - penzion - Prachatice

Chystáte se na dovolenou nebo víkend s dětmi a chcete být připraveni na vše, co může nastat? Volba penzionu Baurů Dvůr je tím prvním krokem. Rodiny s dětmi u nás najdou skvělé zázemí, postaráme se o to, abyste si u nás pobyt užili bez starostí.

Hotel Všemina - Aktivitypark

ActivityPark Hotel Všemina je dokonalým útočištěm pro týdenní rodinnou dovolenou, ale také jen na víkendový pobyt s dětmi. Přímo v areálu se vašim ratolestem nabízí mnoho možností, jak se dokonale vydovádět.

Acentrum - Praha

Rodinné centrum sídlící mezi Florencí a Karlínským náměstím již 13 let nabízí nepřeberné množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery, pro rodiče s dětmi i širokou veřejnost.