Search
Filters
Close
View as
Sort by

Hotel Peklo

O PROJEKTU PEKLO: Peklo je hotelem pro děti. Zaměřeným především a pouze na rodiny s malými dětmi do šesti let. Užijí si u nás mrňousci jesličkoví, pro které tu máme hromadu hraček, zázemí a slanovodní bazén.

Baurův dvůr - penzion - Prachatice

Chystáte se na dovolenou nebo víkend s dětmi a chcete být připraveni na vše, co může nastat? Volba penzionu Baurů Dvůr je tím prvním krokem. Rodiny s dětmi u nás najdou skvělé zázemí, postaráme se o to, abyste si u nás pobyt užili bez starostí.

Areál Braníčkov

Rodinná dovolená s dětmi- Jsme přímo stvořeni pro pobyty rodin s dětmi. Ubytujeme vás v prostorných apartmánech, nabídneme chutné jídlo, děti se vydovádí na dětském hřišti, zahrajete si bowling, odreagujete se ve wellness centru, zapůjčíme vám stolní hry a filmy na DVD aj.

Penzion Ildam

Rodinný penzion pro děti Ubytování u nás je zaměřené na rodiny s dětmi, nabízíme herničku plnou hraček uvnitř a moderní prolézačky Rainbow venku, v prostoru penzionu se nekouří.

Ubytování v soukromí Slezská Harta

Rekreační ubytování v soukromí u Slezské Harty s kapacitou 8 lůžek a 2 přistýlek je vhodným místem pro relaxaci i odreagování. Ubytování a jeho okolí potěší milovníky rybaření, vodních sportů, turistiky-cykloturistiky, návštěvy historických památek a mnoha jiných oddechových vyžití. Ubytování je především vhodné pro rodiny s dětmi, ale také i pro samotné páry.

Apartmány Staňkov

Chcete strávit příjemnou rodinnou dovolenou s dětmi, v krásném a čistém prostředí Jižních Čech? Pak právě pro Vás máme připravené ubytování, které najdete na Třeboňsku! Apartmány U Zlaté rybky v obci Staňkov na Třeboňsku nabízejí ubytování pro rodiny s dětmi.

Rodinný penzion BonTre - Třeboň

Hledáte místo pro Vaši rodinnou dovolenou za poctivnou cenu a odpovídajícímu komfortu? Chcete strávit příjemnou a pohodovou dovolenou s dětmi v krásném a čistém prostředí Třeboňska? Rodinná dovolená nemusí být drahá - cena za ubytování pro čtyřčlenou rodinu s dvěma dětmi do 10 let: 1.

Hotel Zdíkov Bohemia - Prachatice

Srdečně vítejte v hotelu Bohemia*** ve Zdíkově. Náš hotel se nachází na Šumavě v malebné obci s dobrou dostupností sportovního areálu Churáňov- Zadov a dalších turistický vyhledávaných míst jako Kašperké Hory, hrad Kašperk, Vimperk, Modrava a Kvilda.

Penzion Rudolf - Liberec

Náš penzion je ideálně položený, nachází se v malebné části Liberce -Rudolfov v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova (2 km). Příjemně si  u nás můžete posedět na krásné terase nebo v restauraci s krbem a všude se o vás postaráme.

Penzion Bavlnka

Přijďte si vychutnat rodinnou atmosféru v útulném penzionu uprostřed malebné jihočeské krajiny. Vyberte si pokoj, který Vám vyhovuje nebo se líbí Vašim dětem a vychutnejte si odpočinek na čerstvém vzduchu.

Penzion Agáta - Český Ráj

Rodinný penzion v srdci Českého ráje, ubytování nedaleko měst Turnov a Mnichovo Hradiště. CHKO Český ráj je jedna z nejoblíbenějších turistických oblastí.

Hotel Všemina - Aktivitypark

ActivityPark Hotel Všemina je dokonalým útočištěm pro týdenní rodinnou dovolenou, ale také jen na víkendový pobyt s dětmi. Přímo v areálu se vašim ratolestem nabízí mnoho možností, jak se dokonale vydovádět.

Penzion Veverčí dům

Penzion Veverčí Dvůr je jedním z prvních penzionů v jižních Čechách, který se specializuje na rodiny s malými dětmi. Nabízíme i hlídání dětí.  Penzion Veverčí Dvůr je nově zrekonstruovaný objekt stávajícího statku.

Hotel residence Ambra - Luhačovice

Informace k pobytům s dětmi- jakýkoliv pobyt v Rezidenci Ambra si můžete užít společně se svými dětmi či vnoučaty. Nabízíme  vám pro ně pobyt bez služeb Centra vitality.

Kemp Vranovská přehrada

Čistý kemp, restaurace v dosahu kempu. Pro děti letní kino a také každý den krásné loutkové divadlo. Dvakrát týdně jsou zde animační programy. V okolí jsou krásné hrady a zříceniny.

Penzion Třeboň

Rodinný penzionu v Třeboni, v klidné části Na Kopečku, nabízí ubytování v třílůžkových pokojích, vlastní parkování. Pokoje jsou komfortně vybavené, pro dvě až tři osoby, s vlastní koupelnou.

Starý Mlýn - Rokytnice nad Jizerou

Tip na příjemný víkend. Volný čas můžete strávit v hotelu Starý mlýn v Rokytnici nad Jizerou. Přímo u hotelu je motokárová dráha. V letních měsících je k dispozici dětské hřiště s trampolínou a stolním tenisem.

Penzion U Starých sádek Třeboň

Ubytování v Třeboni pro rodiny s dětmi Penzion U Starých sádek nabízí rodinné zázemí na klidném a tichém místě, s velkou travnatou plochou okolo penzionu.