Search
Filters
Close
View as
Sort by

Penzion Hacienda Třeboň

Přijeďte prožít dovolenou jinak, do krásné a čisté přírody Jižních Čechy, na Třeboňsko. Domácí ubytování najdete v penzionu Hacienda. Hlavní předností penzionu je velká zahrada, na které můžete relaxovat a děti si zde mohou hrát.

Horská chata Lučanka

Nevíte kam na výlet? Vezměte své ratolesti k nám. Horská chata Lučanka v Jizerských horách. Vhodná poloha chaty mimo komunikaci je ideální pro klidnou rodinnou rekreaci.

Hotel Štamberk - Načeradec

Hotel Štamberk, ideální místo pro relaxování nedaleko bájné hory Blaník. Pro rodiny s dětmi nabízí uzavřené středisko s důrazem na maximální bezpečnost, kvalitní služby a příjemný personál.

Penzion Alenka - Špindlerův Mlýn

Penzion Alenka se nachází na sjezdovce Labská v nadmořské výšce 860 m, na svahu nad přehradou na Labi. Do centra Špindlerova Mlýna lze dojít pěšky lesní cestou (necelé 2 km).

Ubytování Třeboň – Hostel na zámku

Levné ubytování v hostelu v Třeboni, ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. První ubytovna se nachází v centru města Třeboň, druhá pak na druhém konci, v jeho klidné části.

Penzion Starý pivovar - Křtiny

Speciální skupinou jsou pro nás rodiny s dětmi, kterým věnujeme zvláštní péči Jsme připraveni na  vás i vaše děti a také jsme přesvědčeni, že  vaše  pohodová dovolená závisí na bezpečí vašich dítek.

Apartmány Andrea - Prachatice

Apartmány naleznete v atraktivní lokalitě u Zadova v klidném prostředí v soukromí u lesa. Apartmánový dům se nachází v Chráněné krajinné oblasti Národního parku Šumava, v malebné vesničce Masákova Lhota.

Aparthotel Šumava 2000 - Klatovy

Kvalitní 4* hotel v Kašperských Horách  - Váš expert na zážitky na Šumavě. Objevujte s námi Šumavu a vychutnejte si pohodovou atmosféru rodinného hotelu.

Dům Alois - Krkonoše

Rodinný penzion Dům Alois leží v centru klidné vesničky Černý Důl v Krkonoších. Objekt po celkové rekostrukci v roce 2005 nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální podmínky pro klidnou letní i zimní rodinnou dovolenou.

Penzion Korálek - Sázava

Pro Vaše potomky je na zahradě dětský koutek s krytým pískovištěm a skluzavkou. Malý plaváčci se mohou vyřádit v nafukovacím bazénu o rozměrech 3 x 2m.

Penzion Statek

Nabízíme ubytování jižní Čechy v uzavřeném dvoře statku (odkud Vám děti neutečou) v 11 pokojích, každý s vlastním hygienickým příslušenstvím a kuchyňským koutem vybaveným rychlovarnou konvicí, vařičem a chladničkou.

Penzion pod pralesem - Prachatice

NABÍZÍME » herna v restauraci, bejby koutek, koutek na hraní v mezipatře, hračky na zahradě, pískoviště, v létě dětský bazén, ohniště, stodola pro hraní ...

Penzion a restaurace UKO - Bedřichov

Vítejte v Bedřichově v Jizerských horách, v centru zimních sportů, letní turistiky a cykloturistiky, kde můžete strávit letní i zimní dovolenou se svými dětmi a během ubytování v penzionu Uko poznávat Čechy a Jizerské hory.

Penzion Kozí chlívek

Nově postavený penzion Kozí chlívek v obci Deštné v Orlických horách je svou geografickou polohou ideálním místem pro strávení aktivní i relaxační dovolené.

Penzion Borůvka - Špindlerův mlýn

Pension Borůvka - ubytování pro rodiny s dětmi Špindlerův Mlýn. V penzionu naleznete dětskou hernu, dětské židličky, kočárek k zapůjčení. Na Špindlerův mlýn tu mají velice příjemné ceny.

Dolton Ranch - Svojetice

Nabízíme nekuřáckou restauraci se zahradou, zvířátka, ubytování, dětský koutek, solnou jeskyni, vinný sklípek s krbem, ustájení koní a vodění dětí na koních.

Camp Mělník

Celoroční kemp se 40-ti letou tradicí je moderně vybavený s rozlohou cca 4 ha.Na okraji Mělníka, v sportovně-rekreační zóně, restaurace s celoročním provozem a letní terasou, sportoviště a místa pro zábavu a volné chvíle.

Camping Sokol Praha

Camping sokol Prague | Praha - to je camping v přírodě, blízko centra (15minut a jste v Praze), nádherná lokalita. Plně vybavený Camping Vám zaručí spokojenost s ubytováním.