Hledat

Zázračný citrón

Citrón a jedlá soda je zázračná kombinace: 10.000 krát silnější než chemoterapie

.
Proč o tom nevíme ?
Protože existují organizace, které chtějí nadále těžit z nemocí. Je to tak jednoduché 

? Víte, kolik lidí zemře, zatímco se o tom mlčí ve jménu zisku. U citrónu již bylo prokázáno, že má silné anti - karcinogenní vlastnosti. Kromě toho má mnoho dalších užitečných vlastností. Citron má silný vliv na růst cyst a nádorů. 

Citrusové plody tedy mohou léčit rakovinu.
Nedávné studie ukázaly, že konzumace citrusových plodů, konkrétně citrónů mohou zabránit vzniku a v některých případech i vyléčit rakovinu. Přidáním jedlé sody normalizujete pH v těle, a to ještě více brání rakovině se šířit v těle. 

Nedávná studie z Evropy ukazuje, že konzumace čtyř nebo více, 150-gram/porce, týdně citrusových plodů se snížuje riziko rakoviny hrdla o 58 procent, rakoviny hltanu o 53 procent, rakoviny žaludku o 31 procent a rakoviny tlustého střeva o 18 procent.
Tato studie nenašla ochranný účinek citrusů proti rakovině prsu, ale nedávná americká studie však ukazují, že ženy konzumující asi 75 gramů denně grapefruitu (ovoce nebo džus), viděl ke 22% snížení rizika vzniku rakoviny prsu, kdyby nikdy použit hormon substituční terapie. Je pozoruhodné, že ochranná úroveň spotřeby citrusových byl v obou těchto studiích téměř totožné (525-600 g týdně) a mohl být interpretován jako minimální úroveň příjmu pro ochranu smysluplné rakoviny. Nicméně, to je také důležité vědět, nejlepší zdroje limonoids pokud jsou klíčem k protirakovinné účinky citrusových plodů je.


Citrón má velmi silné antimikrobiální účinek s velmi širokým spektrem účinnosti proti bakteriálním infekcím andfungal. Lemon je účinný proti vnitřním parazitům a červům, reguluje krevní tlak a je silný antidepresivum, snižuje stres a nervové krize. 

Co je zdrojem této informace?  Pochází od jednoho z největších výrobců drog, v němž se uvádí, že po 20 laboratoří Testy prováděné od roku 1970, které ukázaly, že: 

Citron ničí karcinogenní buňky 12 typů rakoviny.
Citrón zabraňuje šíření karcinogenních buněk a má 10.000 krát silnější účinek než léky, jako je adriamycin-chemoterapie. 

Chemoterapie má hrozivé vedlejší účinky, nejhorší že ničí zdravé buňky, jednoduše řečeno, že vás "zabíjí". Citronová šťáva a jedlá soda, naopak zabíjí rakovinné buňky.


Pacienti by měli pít dvě čajové lžičky citrónové šťávy s polovinou lžičky jedlé sody.
Zdroj viz odkaz

Ostatní

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Zázvorový sirup

Zázvorový sirup

Obrázek Velikonoční perníčky s postupem na zdobení

Velikonoční perníčky s postupem na zdobení

Obrázek Filetovaný pomeranč

Filetovaný pomeranč

Obrázek Jahodová marmeláda od Renatky

Jahodová marmeláda od Renatky

Obrázek Máslové sušenky s kardamomem

Máslové sušenky s kardamomem

Obrázek Splatoon - zapékané tvoření by Romča

Splatoon - zapékané tvoření by Romča

Obrázek Jablečné lívance

Jablečné lívance

Obrázek Banánové lívance

Banánové lívance

Obrázek Krémová horká čokoláda

Krémová horká čokoláda

Obrázek Vobyčejná polifka

Vobyčejná polifka

Obrázek Převod čerstvého droždí na suché

Převod čerstvého droždí na suché

Obrázek Recept - Vaječný koňak jak má být

Recept - Vaječný koňak jak má být

TOPlist