Hledat

Zázračný citrón

Citrón a jedlá soda je zázračná kombinace: 10.000 krát silnější než chemoterapie

.
Proč o tom nevíme ?
Protože existují organizace, které chtějí nadále těžit z nemocí. Je to tak jednoduché 

? Víte, kolik lidí zemře, zatímco se o tom mlčí ve jménu zisku. U citrónu již bylo prokázáno, že má silné anti - karcinogenní vlastnosti. Kromě toho má mnoho dalších užitečných vlastností. Citron má silný vliv na růst cyst a nádorů. 

Citrusové plody tedy mohou léčit rakovinu.
Nedávné studie ukázaly, že konzumace citrusových plodů, konkrétně citrónů mohou zabránit vzniku a v některých případech i vyléčit rakovinu. Přidáním jedlé sody normalizujete pH v těle, a to ještě více brání rakovině se šířit v těle. 

Nedávná studie z Evropy ukazuje, že konzumace čtyř nebo více, 150-gram/porce, týdně citrusových plodů se snížuje riziko rakoviny hrdla o 58 procent, rakoviny hltanu o 53 procent, rakoviny žaludku o 31 procent a rakoviny tlustého střeva o 18 procent.
Tato studie nenašla ochranný účinek citrusů proti rakovině prsu, ale nedávná americká studie však ukazují, že ženy konzumující asi 75 gramů denně grapefruitu (ovoce nebo džus), viděl ke 22% snížení rizika vzniku rakoviny prsu, kdyby nikdy použit hormon substituční terapie. Je pozoruhodné, že ochranná úroveň spotřeby citrusových byl v obou těchto studiích téměř totožné (525-600 g týdně) a mohl být interpretován jako minimální úroveň příjmu pro ochranu smysluplné rakoviny. Nicméně, to je také důležité vědět, nejlepší zdroje limonoids pokud jsou klíčem k protirakovinné účinky citrusových plodů je.


Citrón má velmi silné antimikrobiální účinek s velmi širokým spektrem účinnosti proti bakteriálním infekcím andfungal. Lemon je účinný proti vnitřním parazitům a červům, reguluje krevní tlak a je silný antidepresivum, snižuje stres a nervové krize. 

Co je zdrojem této informace?  Pochází od jednoho z největších výrobců drog, v němž se uvádí, že po 20 laboratoří Testy prováděné od roku 1970, které ukázaly, že: 

Citron ničí karcinogenní buňky 12 typů rakoviny.
Citrón zabraňuje šíření karcinogenních buněk a má 10.000 krát silnější účinek než léky, jako je adriamycin-chemoterapie. 

Chemoterapie má hrozivé vedlejší účinky, nejhorší že ničí zdravé buňky, jednoduše řečeno, že vás "zabíjí". Citronová šťáva a jedlá soda, naopak zabíjí rakovinné buňky.


Pacienti by měli pít dvě čajové lžičky citrónové šťávy s polovinou lžičky jedlé sody.
Zdroj viz odkaz

Ostatní

Facebook komentáře

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Burek se sýrem by Romča

Burek se sýrem by Romča

Obrázek Korenistý raňajkový lievanec s rozmarínom

Korenistý raňajkový lievanec s rozmarínom

Obrázek Klobáskové koláčky

Klobáskové koláčky

Obrázek Horúca biela čokoláda

Horúca biela čokoláda

Obrázek Ruská vejce - jednoduchá rychlá večeře

Ruská vejce - jednoduchá rychlá večeře

Obrázek Povidla pečená v troubě

Povidla pečená v troubě

Obrázek Velikonoční hrudka - Syrec

Velikonoční hrudka - Syrec

Obrázek Nejlepší pálenka - samohonka

Nejlepší pálenka - samohonka

Obrázek Rybičková pomazánka zase jinak

Rybičková pomazánka zase jinak

Obrázek Pár tipů co s vejci po Velikonocích

Pár tipů co s vejci po Velikonocích

Obrázek Brusinkové želé

Brusinkové želé

Obrázek Pétin cuketový nákyp

Pétin cuketový nákyp

TOPlist