Search
Filters
Close
View as
Sort by

Dětské hřiště u Vodárny - Praha

Hřiště se nachází mezi sady Sv.čecha a Bezručovými sady. Hřiště je oploceno a hlídané. Hřistě má nádjernou stavbu v podobě vodárenského hradíšte a tato stavba je také dominantou celého hřiště.

Fitpark - stolní tenis - Žulová

Venkovní fitcentrum ve sportovním areálu městečka Źulová pro širokou sportovní veřejnost všech věkových kategorií včetně aktivních seniorů. Mimo čtyřech ...

Fitpark - Horní Počernice - Praha

Fitpark je umístěn v ulici Lhotská a je zde umístěno šest cvičebních strojů pro Vás. Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Lezecká aréna Jirkov

V sále o rozměrech 12 x 20 x 8-13m najdete na padesát lezeckých linií a 150 cest. Při stavbě lezecké stěny jsme mysleli na všechny a postavili cesty tak, aby byl spokojený úplně každý.

Bouder bar - Praha

Jedinečná boulderová stěna. Celková plocha boulderové stěny je přes 300 m2 a její maximální výška činí 4,3 m. Nachází se zde okolo 5 000 chytů a po celé ploše pod stěnou je perfektní dopadiště.

Mercuria Laser Game - Praha

Nevíte kam s dětmi, přijďte k nám do nově otevřené laser herny v Holešovicích. Pro děti máme nejlepší ceny v Praze. Super zábava jak pro děti, tak pro rodiče.

Sáňkařská dráha - Dolní Morava

Jízda je povolena pouze na saních s brzdou. Saně půjčujeme na dolní stanici U Slona, oproti vratné kauci 300 Kč / ks prokázání se dokladem totožnosti (ŘP, CP, OP).

Army Park - Ořechov

Army Park v Ořechově je největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu.

Frisbee park - Centrální park - Pankrác

Centrální park na Pankráci aka Central Park se nachází kousek od stanice metra Pankrác a disponuje rozlehlou rovnou plochou s relativně slušným travnatým porostem.

MonkeyPark - Harrachov

Super zážitek pro děti i dospělé Společnost První bobová a.s., která provozuje pod společným názvem „HappyWorld" oblíbené bobové dráhy v Harrachově a Špindlerově Mlýně začala své projekty rozšiřovat o další atraktivní novinky.

Bobová dráha Prosek - Praha

Děti mohou jezdit samy již od 8 let díky automatické brzdě. A protože vozíky jsou pro 2 osoby tak nepřijdou zkrátka ani ti nejmenší nebo citlivější povahy.

Jóga hubnutí se Zuzanou Klingrovou - cvičení doma

Cvičení jógy je velice prospěšné a při správném provedení Vám určitě pomůže tak jako pomáhá mě. Přeji hezké cvičení a mnoho úspěchů. Více informací najdete na oficiáním webu ten je uveden po pravé straně příspěvku.

Lanový park Bisport - Týnec nad Sázavou

Je Vám 12 let a výš? Máte minimálně 140 cm? Vážíte méně než 130 kg? SUPER, pak jste jako zrození právě pro náš lanový park. Navštivte nás v Týnci nad Sázavou, překonejte strach z výšek, protáhněte své svaly a zjistěte jak jste na tom s rovnováhou a obratností při překonávání lanových překážek.

Motokáry Olomouc

Závodní motokárová dráha Kart Areny (Olomouc) je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění.

Batoláček - cvičení maminek s kočárky - Ostrava

Batoláček- je ostravský klub nejen pro maminky s batolaty,ale i pro nastávající maminky, které mají zájem o pohybovou aktivitu v přírodě. Jedná se o první outdoorový zdravotně-kondiční program pro maminky s batolaty či nastávající maminky.

Studio Vanda - Pilates - s hlídáním Praha

Cvičení Pilates pro děti | hlídání dětí - maminky si mohou vybrat, zda si zacvičí s dětmi nebo samy, zatímco si děti budou hrát .. Využijte cvičení dětí ...

Studio Jaa - Plzeň

Ve studiu probíhají dopolední lekce s hlídáním dětí. Pokud si chcete zacvičit a nemáte komu svěřit své ratolesti je tohle možost právě pro Vás od 9-11hod.

Minigolf Němčičky

Vítáme Vás na stránkách minigolfového hřiště v Němčičkách. Areál se nachází naproti první alpské bobové dráhy na jižní moravě.Minigolf  je nenáročná pohodová zábava pro celou rodinu.