Search
Filters
Close
View as
Sort by

Minigolf na Hutích - Praha

Přijďte si zahrát minigolf do Minigolfu na Hutích, je pro Vás připraveno 18 certifikovaných soutěžních eternitových drah. Můžete využít mnoho výhodných druhů vstupného s možnostmi slev a zvýhodněných hromadných vstupenek.

Dětské hřiště Františkánská zahrada - Praha

Dětské hřiště má velké pískoviště a dvě pítka. Je součástí zahrady kde je i WC. Hřiště je rozděleno do dvou částí pro malé a větší děti. Je zde pískoviště, kolotoč prolézací věž a další prvky.

Venkovní posilovna - sportpark - Liberec

Venkovní posilovna pro děti i dospělé je součástí víceúčelového parku s dětským hřištěm vstup do areálu zdarma návštěvníci zde mají k dispozici posilovací ...

Fitpark - Petrovice u Karviné

V nově vznikajícím parku pod zdravotním střediskem bylo na konci května naistalováno a také zprovozněno pro veřejnost 6 venkovních posilovacích strojů.

Fitpark Žarošice - Okr. Hodonín

V obci Žatošice je umístěno šest cvičebních strojů pro Vás na kterých máte možnost si krásně protáhnout tělo. Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Dědský park - Malé Žernoseky - Ústecký kraj

Fitpark určený pro všechny generace mají v Malých Žernosekách. Obec dokončenou novinkou rozšířila občanskou vybavenost pro aktivní odpočinek.Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Venkovní fitness Havlíčkovy sady - Praha

Havlíčkovy sady alias Grébovka prošly ve své tzv. romantické části rozsáhlou rekonstrukcí. Její součástí se stalo i vybudování venkovního fittness, na kterém najdete 4 fitness prvky.

Fitpark - rekreační zóna - Letňany

Ne, není to kachna, OPRAVDU v parku OC Letňany postavili hřiště. Pozor, ale tady nejde o klasické dětské hřiště, kde necháváte své děti, aby si odřeli koleno.

Freestyle Park Modřany - Praha

Ve Freestyle Parku Modřany si najde každý sportovec to své. Rozlehlý volnočasový areál s kvalitním zázemím na zrekonstruované lodi na břehu řeky Vltavy nabízí širokou škálu sportovišť.

LC Zoo Chomutov - Lanáček

Areál Lanáčku ZOO Chomutov je určen dětem ve věku od 3 do 11 let. Na děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například pavoučí síť, netopýří most či opičí dráhu a svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce.

LC ZOO Zlín - Lanáček

Areál Lanáčku ZOO Zlín je určen dětem ve věku od 3 do 11 let. Na děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například pavoučí síť, netopýří most či opičí dráhu a svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce.

Lanové centrum Proud - Praha

Lanové centrum je určeno pro všechny bez rozdílu věku. Lanové centrum nabízí širokou škálu programů jak pro velké tak menší návštěvníky. Prožijte aktivní odpoledne třeba jen Vy nebo s vašimi dětmi.

Lezecká stěna - SmíchOff - Praha

Tato lezecká stěna je pravděpodobně největší sportoviště svého druhu v České republiceHala rozměrech 16 x 32 metrů se totiž nalézá umělá lezecká stěna o výšce 14 metrů.

Strollering - Říčany u Prahy, Svojetice, Nupaky

Instruktorka Ivana Krauserová Děti: Radimek, rok narození : říjen 2011, znamení Váhy Vzdělání- SŠ s maturitou Ostatní kurzy-Instruktor s licencí: Body ...

Dopravní hřiště - Říčany u Prahy

Hřiště se nacháyí kousek od náměstí v ulici Jizerská. Je to jakoby pod kopcem před lázeňskou loukou. Parkování v ulici u hřiště. Oploceno - není hlídáno nejsou zde svítící semafory.

Lezecká stěna Flash Wall - Olomouc

UMĚLÁ LEZECKÁ STĚNA FLASH WALL Stěna poskytuje 1200 m2 lezecké plochy, výška stěny dosahuje 13 m a nabízí 150 lezeckých cest v různých obtížnostech. Lezecká stěna je určena jak začátečníkům, tak i pokročilým lezcům, dětem i dospělým.

Sportrelax centrum Monínec

Monínec - 100 způsobů jak zabít nudu Sportrelax centrum Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice.

Lipno bez bariér - Active Park Lipno

Lipno bez bariér - nabídka pro handicapované hosty Hlavním cílem projektu „Lipno bez bariér“ je vytvořit nové programy pro handicapované osoby a tím plně začlenit tuto skupinu obyvatel do aktivit cestovního ruchu na Lipensku.