Search
Filters
Close
View as
Sort by

Lanová dráha - Active Park Lipno

Lanová dráha Lipno Pro větší komfort letní turistiky je i v letní sezóně v provozu lanová dráha. Turisté i cyklisti ji tak mohou využít k pohodlnějšímu dosažení svých oblíbených míst a tras.

Bruslení za Lužánkami - Brno

Informace pro návštěvníky Půjčovna bruslí se nachází v místě, kde je i brusírna bruslí (v budově). Systém půjčovny: zákazník zaplatí na pokladně půjčovné ...

Bobová dráha - Kutná Hora

Bobová dráha Svezte se na nejdelší bobové dráze v ČR a druhé nejdelší v Evropě. Bobová dráha v Kutné Hoře byla postavena v roce 2006. V Kutné Hoře nás najdete ve sportovním Areálu Klimeška, kde najdete v letních dnech vyžití nejen na naší bobové dráze, zorbinku ale i v sousedním Aquaparku.

Bobová dráha Slideland - Active Park Lipno

Bobová dráha Slideland - Active Park Lipno Bobová dráha v Lipně nad Vltavou se řadí svoji délkou (1km) i rozmanitostí (21 zatáček, 2 tunely, a terénní zlomy) ke světové špičce.

Jóga se Zuzanou Klingrovou - různé - cvičení doma

V józe je kladen důraz na plynulé přechody mezi jednotlivými pozicemi a na správnou techniku dýchání. Důležité jsou techniky pozic, jógové dýchání, relaxace a koncentrace, vnímání plynulosti pohybu a celkové uvědomování si sebe sama.

Krytá motokárová dráha KART ARENA BRNO

délka dráhy 320 metrů šířka se pohybuje mezi 4 a 6 metry pět levých a pět pravých zatáček klopená zatáčka ve tvaru S s úhlem naklopení 30° k dispozici je 12 motokár Přirozenou součástí služeb je půjčování ochranných přileb, rukavic a overalů.

Motokáry - Praha

Pro každého nabízíme skvělé vyžití při ježdění na rychlých motokárách v prostorách naší kryté motokárové arény a následný odpočinek v naší restauraci.

Komunitní centrum Kampa - Cvičeních na míčích pro maminky s hlídáním - Praha

Středa 10:00–10:45 Cvičení na míčích pro maminky s hlídáním dětíIdeální způsob, jak uvolnit páteřní obratle a plotýnky, jak si uvědomit rovnováhu těla a pracovat s ní.

Fitness klub Hanky Kynychové - Praha

Myslíme i na maminky s dětmi, které se chtějí věnovat sportu, ale nemají hlídání pro svou ratolest. Každý všední den nabízíme v dopoledních hodinách službu hlídání dětí.

Oaza Mníšek - cvičení pro maminky s hlídáním - Mníšek pod Brdy

POWERJÓGA - kondiční cvičení pro dospělé s hlídáním dětí cena: předplatné 1000 Kč/pololetí (v ceně je hlídání dětí), při náhodném vstupu 70 Kč/lekci ...

Fit mami - celá Čr

Co je fitMAMI? Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy.

Cvičení pro maminky - MC Paleček - Blansko

Lektorkou je rehabilitační sestra, která cvičení přizpůsobuje potřebám a přáním maminek. Cvičíme na velkých míčích, posilujeme s overbally, cvičíme při hudbě apod.

Sport Balkán - Cvičení pro maminky s dětmi - Brno

Cvičení pro maminky a děti Uvolnění pro děti i maminky Děti si zaskotačí a poznají kolektiv Protahovací a posilovací cviky pro maminky Co může být hezčího, než si zaskotačit se svým děťátkem a uvolnit se od každodenního koloběhu?Maminky, přijďte si zacvičit a vzít své děti do kolektivu, pohrát si a naučit novým dovednostem.

Dětské dopravní hřiště - Valašské Meziříčí

Provozní doba – DDH (je otevřeno od dubna do října) PONDĚLÍ – PÁTEK:9.00 - 12.0012.00 - 13.00  přestávka13.00 - 17.00 (prázdniny 13.00 - 18.00) SOBOTA:9.

Dopravní hřiště - Chaplinovo náměstí - Praha

Dopravní hřiště se naléyá v areálu Zš Barrandov je také dopravní hřiště, na kterém každoročně probíhá dopravní výuka pro žáky škol a děti mateřských škol v rámci Prahy 5.

Dopravní hřiště Pražačka - Praha

V blízkosti Židovských pecí mezi ulicemi Malešická a Jilmova je pro děti v doprovodu rodičů od jara do podzimu otevřeno v odpoledních hodinách dopravní hřiště.

Minigolf Brno

Srdečně Vás zveme k návštěvě minigolfového hřiště v Brně na Kounicově ulici. Nabídneme Vám příjemně strávené chvíle v klidném prostředí nedaleko centra města, levné občerstvení a příjemnou obsluhu.

Dětské hřiště Kampa - Praha

Hřiště je celé oplocené a také hlídané. Naleznete zde jak Wc tak pítko. Dále je zde skluzavka, pískoviště a různá pružinová houpadla. Povrch hřiště je měkký gumový.