Hledat
Filtry
Zavřít
Zobrazit
Seřadit podle

Aquapark Kutná Hora

 Krytý bazén:Velký bazén-rozměry- 25m x 12,5m Hloubka- 120cm - 160cm Malý bazén- rozměry- 8m x 12,5m Hloubka- 45cm - 85cmRozdělení bazénů Plovárna plavecký ...

Šlapací drezíny - Mstětice - Zeleneč

Půjčují zde šlapací drezíny pro 4 lidi (2 šlapou, 2 se vezou) na kterých si můžete projet starou zrušenou tratí cca 11 km dlouhou jedete tam na konci přendáte šlapadla na opačnou stranu drezínky a hurá zpět.

Farmapark Soběhrdy

Pro rodiny s dětmi. Dětská hřiště, trampoliny, tobogány, klouzačky, občerstvení. Zvířata z farem celého světa, dětská miniZOO, krmení zvířátek… Nové ...

Japonská zahrada - Říčany u Prahy

Probuzení zahrady Vážení návštěvníci a přátelé, chtěli bychom Vás seznámit s našimi nápady a plány do budoucna. Budeme se snažit, udělat v zahradě mnoho změn.

Sedmikvítek - lesní mateřská školka - Mníšek pod Brdy

Sedmikvítek - lesní mateřská školka "S dětmi venku za každého počasí bez zdí a plotů" Popis - rozvíjíme samostatnost – dítě se učí naslouchat samo sobě ...

Naše hřiště - Kavárna - koutek - Brno

Herna Máme pro vás připraveny tři propojené hrací plochy plné zábavy o celkové rozloze přes 300m2.Čekají na vásedukativní pomůcky od světoznámé společnosti ...

Heroland - Zeměher - Úmonín

Náš park je volně přístupný celoročně a najdete v něm spoustu dětských herních sestav. Celoroční provoz ZDARMA (mimo akce).

Mateřské centrum Domeček - Praha

Mateřské centrum domeček se nachází na Jižním městě kousek u metra Háje. Do Domečku můžete přijít kdykoliv, když je otevřeno a to bez předchozí rezervace a dále se podle svého uvážení zapojit či nezapojit do probíhajícího dění.

Timeout - Centrum černý most - Praha

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Atmosféra koutku je laděna v námořnickém stylu. Uvidíte velkou loď, na které si děti hrají na námořníky a spouštějí se do moře balónků.

Fajnpark - Chlumec nad Cidlinou

FAJNPARK je novým konceptem zábavního parku, který Vám přináší mnoho originálních atrakcí a zajímavých akcí. Poznání, zábava, relaxace, radost a zážitek… Rádi vám pomůžeme s otázkou, kam s dětmi o víkendu nebo kdykoliv v pracovním týdnu.

Aquapark Čestlice - Průhonice - Čestlice

Užijte si úžasné vodní atrakceTobogany Skluzavky Umělé vlnobití Vířivky Relaxační terasy 450 m dlouhá divoká řeka vinoucí se celým Vodním světem Už samotné názvy paláců napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají.

Bambule dětský koutek - OC Galerie Harfa Praha - s hlídáním

Dětský koutek Bambule je určen pro děti od 3 let. Děti si zde mohou hrát, zatímco jejich rodiče mohou v klidu nakupovat. Dětský koutek Bambule je bohatě vybaven nejrůznějšími hračkami, prolézačkami, odstrkovadla a výtvarnými potřeby.

VIDA science centrum Brno

Objevujte dotykem Zapomeňte na muzeum. U nás se exponátů dotýkat prostě musíte. Ale pozor: možná pak nevyjdete z údivu. Pro všechny, kdo už stojí na nohou – a mají chuť se něco dozvědět.

Šťastná země - přírodní zábavný park - Turnov

Štastná země je přírodní zábavný park. Prolézačky ze dřeva, ale i ze slámy jsou zde tvořeny různé atrakce pro lezení našich malých svišťů. Dále skákací trampolína viz.

Pidi midi lesní mateřská školka - Ústí nad Labem

,Les je jako jedno velké hřiště a příroda jako moudrá učitelka.“ Proto naše učebna je každý den pod širým nebem. Rozhodli nabídnout Vám maminkám a tatínkům pro Vaše ďáblíky,,Pidi midi“ přírodní mateřský klub a hlídání dětí předškolního věku se vzdělávací a výchovnou péčí zaměřenou na zdravý, harmonický,tělesný i duševní rozvoj pobytem v přírodě.

Aquapark Klášterec nad Ohří

Plavecký bazén S průzračně čistou vodou v délce 25m. Hloubka od 1,4m do 1,8m se startovními bloky a ostrůvkem s můstky pro relaxaci Divoká voda Nechejte se unášet proudem vody .

Baby kavárna Hvězdička - Brno

Pizzerie a Baby kavárna Hvězdička v Brně-Líšni je prostorná, bezbariérová, nekuřácká kavárna s velkým hracím koutkem kde najdete skluzavky, prolézačku, bazén s kuličkami a spoustu hraček, vše určené pro naše malé návštěvníky a jejich rodiče.

Zoopark zájezd - Kladno

Máme otevřeno denně od 9.00 do 18.00. Po domluvě je možné zoo otevřít i mimo otevírací hodiny. Kontaktní zoo: kozy, ovce, králíci, prasátka | zóna pro ...