Hledat
Filtry
Zavřít
Zobrazit
Seřadit podle

Horolezecká stěna Sobotka

Areál nabízí cca. 900m2 lezecích ploch včetně 90m2 tzv. boulderu ( nízká tréninková stěna i pro začátečníky a děti, padá se do matrace). Opláštění stěny je vyrobeno z nejmodernějších typů laminátů a překližek s povrchem z epoxidové pryskyřice.

Lezecká stěna - SC Palmovka

Lezecká stěna a boulder: 4 haly s celkovou lezeckou plochou 700m 2 Výška lezecké stěny 14 metrů Obvyklý počet cest 120 Půjčovna veškerého lezeckého vybavení ...

Ultraant - Praha

Celková plocha stěn pro lezení asi 260m2. Raritou a exkluzivitou jsou zde 3 funkční naklápěcí stěny, kterými lze modifikovat obtížnost cest až o 2 stupně UIAA.

Lezecká stěna - Adrenalinepit - Praha

Krytá lezecká stěna- parametry stěny: výška: 10,7 mšířka: 21 m (z toho struktura Makak 9 m) převis: 8,8 m (z toho strop 5,8 m) jištění: 22 linií (17 expresky + 5 horní) cesty: v převisech i v kolmicích obtížnost: 3+ až 9+ dětská stěna: 20 m2 boulder: 35 m2 chyty: 1.

Lezecká stěna - Lokal Blok - Praha

Profesionálům i začínajícím lezcům nabízí přes 500 m2 lezeckých profilů s více než 60 ti vyznačenými cestami různé obtížnosti. Dokonale tak odpovídá na požadavky stále většího počtu nadšenců, kteří boomu boulderování (tedy lezení bez jištění) propadli.

Lezecká stěna Gutovka - Praha

Velká betonová stěna Gutovka je vybavena umělými chyty a stupy, z velké části stabilními karabinami, slaňovacími řetězy a strukturou připomínající přírodní kámen.

Lezecká stěna Strahov - Praha

Venkovní umělá lezecká stěna- výška 20m, šířka 4,6m, převis 2,1m 6 základních cest, obtížnost 5 až 7 stupňů maximální počet lezců 4 s vlastním vybavením venkovní parkoviště slevy pro studenty

Freesolo - lezecká stěna - Praha

V objektu je lezecká stěna, boulder vnitřní a boulder venkovní, restaurace s nekuřáckým salonkem, sportovní patro pro jiné sporty s ping pongem, pilates.

Pohádkový svět strašidel - Ostrava

Pohádkový svět strašidel je stálá expozice zejména pro malé i velké děti, která přiblíží pohádkový svět. Pohádkový sklep strašidel je jedním z mála míst v Ostravě, kde rodiny s dětmi mohou trávit volné odpoledne "pohádkově".

Svět Miniuni - Ostrava

Zajímavé místo na výlet s dětmi do světa miniatur v centru Ostravy kousek od výstaviště černá louka. Městečko Miniuni nadchne jak Vás dospěláky tak vaše malé ratolesti.

Timeout - Centrum Mercury - České Budějovice

Dětský koutek je určen pro děti od 3 let. Každý den od 9 do 14 hodin přijímáme děti mladší tří let v doprovodu dospělé osoby. Kvůli pohodlí a bezpečnosti všech návštěvníků DK však děti s doprovodem přijímáme za předpokladu, že v koutku není víc jak 10 starších dětí nám svěřených.

Aktivity park Kocourkov - Klatovy

Přijďte se k nám do sytosti vyřádit na jedinečných atrakcích vhodných pro všechny věkové kategorie a povahy. Těšit se na Vás bude náš profesionálně proškolený ...

Safari herna dětem - Písek

Milé děti a milí rodiče, otevřeli jsme pro vás dětské centrum, kde si společně můžeme hrát, bavit se a smát!Atmosféru SAFARI umocní obrázky afrických zvířat.

Dětský koutek Globus - Karlovy Vary

Dětský koutek vhodný pro děti od 3 let věku, jeho rozloha je 55m2. Je ovšem vybaven spoustou hraček a tak se v něm děti nudit nebudou. Zatím co Vy si nakoupíte nebo posedíte s kamarádkou u kávičky a krásně si v klidu popovídáte odborně vyškolené chůvy se postarají o Vaše nejmenší.

Globinek - dětský koutek - Opava - s hlídáním

Koutek se nachází v obchodním centru Globus.Jedná se o koutek s hlídáním dětí, takže Vy si zatím klidně nakoupíte a nebo si zajdete s kamarádkou do kavárny, zatím co Váš malý neposeda si pohraje s novými kamarády v koutku.

Človíčkov - herna - Tábor

Človíčkov- Myšákov je herna pro děti v doprovodu rodičů. Zatím co vy si můžete dát kávu nebo jiné dobroty na baru, kterým Človíčkov disponuje, tak Vaše děti si zatím mohou hrát na hřišti a dovádět jen jak se jim zachce.

Lískáček - Jílové u Prahy

Lesní klub Lískáček je aktivitou občanského sdružení Kandík, o.s. Usilujeme o to, aby děti měly přímý kontakt s přírodou a učíme je její ochraně. Vedeme děti k sebeúctě, samostatnosti a tvořivosti.