Search
Filters
Close
View as
Sort by

Letecké muzeum Kbely - Praha

Muzeum bylo založeno v roce 1968 v areálu historického vojenského letiště Praha-Kbely, které bylo první leteckou základnou vybudovanou po vzniku Československa v roce 1918.

Zámek Bečov nad Teplou

Ačkoliv toto sídlo oplývá bohatými dějinami a kulturními či přírodními památkami, hlavním turistickým lákadlem je bezesporu soubor výjimečných historických a uměleckých architektur, z nichž nejcennější je gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek.

Kunratický les - U Gizely - Praha

Pikniková místa v parcích a hájích jsou dokonalé místa pro váš odpočinek a relax v přírodě.Prosím ovšem všechny návštěvníky piknikových míst aby dodržovali ...

Areál Větruše - Ústí nad Labem

V areálu se nachází: vyhlídková věž - nadmořská výška: 227 m n. m. - počet schodů: 111 bludiště:   zrcadlové s pokřivenými zrcadly - 26 zrcadel (12 ...

Soutěsky u Hřenska - České Švýcarsko

Jednou z nejznámějších atrakcí Českého Švýcarska jsou soutěsky na říčce Kamenici.Návštěvníky čeká procházka romantickou přírodou podél toku Kamenice obklopené z obou stran hradbou vysokých skal.

Farma Blaník u Vlašimi

Je to místo, které je přímo rájem pro děti i jejich rodiče. najdete zde nepřeberné množství atrakcí a zvířátek. Děti si tu užijí celodenní zábavu doporučuji je to opravdu super výlet pro děti různého věku.

Valašské muzeum v přírodě - Vsetín

Muzeu v přírodě se často říká skansen. Je to označení stále diskutabilní a souvisí s pojmenováním prvního muzea v přírodě na světě - stockholmského Skansenu, který tu založil dr.

EKOPark Liberec

EKOPark nabízí svým návštěvníkům široké spektrum ak vit, například: relaxační prvky určené pro ekopobyt v přírodě, přírodní ohniště, ...

Muzeum českého venkova - Červený Újezd

V interiéru hradu se nachází rozsáhlé muzeum českého venkova. Tato stálá expozice zahrnuje na 4000 exponátů pocházejících z celé České republiky i sousedního Slovenska a ukazuje každodenní venkovský život v období 17.

Muzeum výroby hraček - Jablonec nad Nisou

Naše dílna i muzeum se nacházejí v malebné krajině Jizerských hor v Jiřetíně pod Bukovou.Výroba tradičních dřevěných hraček v oblasti se datuje již od roku 1908 a od té doby výroba pokračuje bez přerušení.

Pohádková říše Fábula

Zážitkový park Fábula je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi za každého počasí!

Muzeum Motocyklů a hraček - Šestajovice u Jaroměře

Muzeum motocyklů a hraček v Šestajovicích u Jaroměře nabízí ke shlédnutí více než 100 československých motocyklů. Součástí muzea je také výstava kočárků, panenek a hraček našich babiček, která je umístěna v původně dochovalé sýpce z poloviny 19.

Rozhledna Skalka - Vyžlovka

U rozhledny je pár laviček a i lavice se stolem kde si můžete posedět a občerstvit se. Dále se u rozhledny nachází kiosek, který je otevřen v sezóně. Na rozhlednu se platí vstupné, lístek si zakoupíte buď přímo v kiosku a nebo kousek v Hotelu Vyžlovka a to skoro kdykoliv.

Nostalgické linka číslo 91 - Projíždky historickou tramvají - Praha

Projíždky se konají pravidelně a to :Sobota 30.03.2013 - Neděle 17.11.201 Od-do: 12:00 - 17:30 A to ve Střešovické vozovně v Praze. V roce 2013 bz měla ...

Zámek Mníšek pod Brdy

Na tomto zámku jsme absolvovali dětskou prohlídku Tři věže s klíčnicí barona Kasta - doporučený věk byl od 3let dítěte do 9 let, ale záleží na tom jaké máte dítka.

Muzeum Keltů Dobšice - Nymburk

V roce 1899 západně od obce v místech, kde se kopal písek, nalezl Jan Hellich, zakladatel Polabského muzea v Poděbradech, rozsáhlé keltské pohřebiště s dvaceti sedmi hroby.

Výlet - Vlakem z Brna do Blanska s 8 tunely

Výlet vlakem z Brna do Blanska s 8 tunely Mezi Brnem a Blanskem projíždějí vlaky takřka horskou krajinou a náročný terén překonávají pomocí mnoha tunelů a mostů.

Akvadukt Lednice

Již zítra 17.srpna 2013 bude zprovozněn pro návštěvníky akvadukt Lednice. Budete mít možnost po velmi dlouhé době vidět tento akvadukt v provozu. Následně by pak měl být v provozu častěji a tak by návštěvníci měli mít možnost akvadukt v provozu ještě vidět.