Search
Filters
Close
View as
Sort by

Dětské hřiště - Říčany u Prahy

Zajímavost: součástí je i hřiště na petangue a ping-pong

Dopravní hřiště Ostrava Hrabůvka

Středisko dopravní výchovy- Cíl výuky:bezpečné chování dětí v silničním provozu předvídat rizika, správně vyhodnocovat situace a vhodně jednat získávání ...

Dětské hřiště park Lannova - Praha 1

Hřiště má měkký gumový povrch Jdou zde pískoviště, klouzačky, lanová pyramida. Ruzné šplhací prvky. Je zde také část určená na míčové hry.

Dopravní hřiště Prosek - Praha

Vstupné: 10,-Kč za dítě 3-18let 10,-Kč za dospělého 18-80let 10,-Kč za dospělého +  1 dítě (3-18let) a 10,-Kč za každé další dítě (3-18let)  Půjčovné: zapůjčení jízdního kola včetně přilby 20,-Kč za hodinu zapůjčení elektrického autíčka 30,-Kč za hodinu velké autíčko 50,-Kč/hod.

Dětské hřiště u Vodárny - Praha

Hřiště se nachází mezi sady Sv.čecha a Bezručovými sady. Hřiště je oploceno a hlídané. Hřistě má nádjernou stavbu v podobě vodárenského hradíšte a tato stavba je také dominantou celého hřiště.

Dětské hřiště Františkánská zahrada - Praha

Dětské hřiště má velké pískoviště a dvě pítka. Je součástí zahrady kde je i WC. Hřiště je rozděleno do dvou částí pro malé a větší děti. Je zde pískoviště, kolotoč prolézací věž a další prvky.

Dopravní hřiště - Říčany u Prahy

Hřiště se nacháyí kousek od náměstí v ulici Jizerská. Je to jakoby pod kopcem před lázeňskou loukou. Parkování v ulici u hřiště. Oploceno - není hlídáno nejsou zde svítící semafory.

Dětské dopravní hřiště - Valašské Meziříčí

Provozní doba – DDH (je otevřeno od dubna do října) PONDĚLÍ – PÁTEK:9.00 - 12.0012.00 - 13.00  přestávka13.00 - 17.00 (prázdniny 13.00 - 18.00) SOBOTA:9.

Dopravní hřiště - Chaplinovo náměstí - Praha

Dopravní hřiště se naléyá v areálu Zš Barrandov je také dopravní hřiště, na kterém každoročně probíhá dopravní výuka pro žáky škol a děti mateřských škol v rámci Prahy 5.

Dopravní hřiště Pražačka - Praha

V blízkosti Židovských pecí mezi ulicemi Malešická a Jilmova je pro děti v doprovodu rodičů od jara do podzimu otevřeno v odpoledních hodinách dopravní hřiště.

Dětské hřiště Kampa - Praha

Hřiště je celé oplocené a také hlídané. Naleznete zde jak Wc tak pítko. Dále je zde skluzavka, pískoviště a různá pružinová houpadla. Povrch hřiště je měkký gumový.

Dětské hřiště Slovanský ostrov - Praha

Celé hřiště je oplocené a každá dopadová plocha je písková. Kousek od tohoto hřiště naleznete úžasný vláček, který je dětmi doslova milovaný. Také poblíž naleznete WC, přebalovací pult a pítka.

Dětské hřiště - park Petřín - Praha

Hřiště je oploceno a je hlídané. Povrch tvoří tráva a písek. Celkem je tu 18 herních prvků. Součástí dětského hřiště je WC pro děti a rodiče-včetně umývárny ...

Dopravní hřiště - Kolín

Dětské dopravní hřiště slouží ve vyhrazených hodinách k praktické výuce dopravní výchovy dětí školního a předškolního věku, součástí dětského dopravního hřiště a sportovišť v areálu Vodního světa Kolín je též učebna dopravní výchovy s technickým vybavením pro moderní výuku.

Dětské dopraví hřiště Zlín

Dopravní hřiště je zařízením, které se zaměřuje na aktivity v rámci bezpečnosti a prevence nehodovosti v silničním provozu a možnosti využití volného času, především dětí předškolního a školního věku a jejich rodičů.

Dopravní hřiště Velké Meziříčí

Krásné dopravní hřiště- odpoledne pokud zde již neprobíhají výuky se stane,že jsou vypnuté semafory, ale na požádání Vám je pán spustí není v tom žádný problém.

Dopravní hřiště Kolín

Dětské dopravní hřiště slouží ve vyhrazených hodinách k praktické výuce dopravní výchovy dětí školního a předškolního věku, součástí dětského dopravního hřiště a sportovišť v areálu Vodního světa Kolín je též učebna dopravní výchovy s technickým vybavením pro moderní výuku.

DDH Městské police Ostrava

Od června roku 2010 byly v prostorách dětského dopravního hřiště realizovány preventivní programy a volnočasové aktivity pro děti, mládež a širokou veřejnost.