Search
Filters
Close

Informace o stránkách a uživatelském obsahu a nabídka 'Partner'

Stránky "Píďák.cz" jsme vytvořili se záměrem vytvoření vybraných tipů výhradně pro rodiny s dětmi. Začli jsme místama, které dobře známe, sami je navštěvujeme nebo nám je přátelé doporučili. Následně jsme zařadili sekci s vybranými aktuálními tipy na akce pro děti, ale i slevy a dobré nabídky např. zdarma pro rodiče a nakonec i recepty. Obsah chceme nadále rozšiřovat, a tak se obracíme i na Vás.

Hodnocení 

Každý záznam, místo, akce nebo recept, na stránkách má hodnocení 1 až 5 hvězdiček. Místo můžete ohodnotit komentářem a počtem hvězdiček. 1 hvězdička je nejhorší, 3 hvězdičky neutrální a 5 hvězdiček je nejlepší. Ve výchozím zobrazení kategorií jsou pak dobře hodnocené místa zobrazená na předních pozicích a špatně hodnocená místa se propadají dozadu. Výchozí hodnota místa je neutrální. Vašim hodnocením tak doporučíte místo, akci, recept ostatním. 
 

Jednorázový tip na místo, akci nebo recept

Máte-li tip na místo, akci, můžete nám ho poslat buď přes formulář Poslat TiP a nebo na email pidak(z)pidak.cz. Obratem ho přidáme. Máte-li však tipů více nebo se chcete o své místo, recept zde starat, pak se zaregistrujte staňte našimi partnery!
 

Registrace = Partnerství = obsah ve Vaší správě,  přidávání a úpravy Vašich míst, akcí a receptů

Nabízíme Vám také možnost vlastní správy Vašeho obsahu (místo, akce nebo receptu). Pokud jste vlastníkem místa, receptu, které chcete prezentovat nebo máte tipy vhodné pro rodiny s dětmi, staňte se naším partnerem. Jako partner můžete spravovat Váš obsah, popis, údaje a fotky, přidávat nová místa a vlastní tipy na akce do sekce 'Akce,slevy,zdarma', přímo zde na stránkách. Místem se rozumí trvalý záznam bez časového omezení v některé z kategorií, akcí pak záznam s časovou platností  pouze v kategori 'Akce,slevy,zdarma'. Nový záznam vždy podléhá naší kontrole, zařazení do vhodné kategorie a schválení. Nový záznam typu akce vyžaduje naše schválení pouze ve verzi standard.

 


Připravili jsme pro Vás videonávod jak přidat nový recept. 


 

Partner - Standard Stanard verze partnerství

Základní verzi partnerství, které je pro Vás zdarma a vyžaduje pouze registraci, platí následující omezení:

  • Záznam typu místo má omezen počet fotek na 6.
  • Záznam typu recept má omezen počet fotek na 15.
  • Záznam typu akce má omezení počet fotek na 1.
  • Publikování  je možné až po našem schválení (obvykle do druhého dne).
  • Neschválíme více než 2 akce/měsíc/místo.


Upozornění: Vyhrazujeme si právo na zamítnutí publikace Vašich záznamů i jejich odstranění v případě, že jsou v rozporu se zaměřením portálu, dobrými mravy nebo porušují-li zákon!


Ochrana obsahu

Jste-li zástupcem, vlastníkem místa nebo autorem části obsahu, které je zařazeno do našeho katalogu a máte výhrady k obsahu nebo prezentaci, napište nám. Údaje upravíme nebo obsah zcela vyřadíme. 
 

Pro bližší informace, požadavky nebo nabídky nás kontaktujte na pidak(z)pidak.cz.


Provozovatel stránek:

Milan Víšek
Netlucká 633
107 00 Praha 10 - Dubeč
pidak(z)pidak.cz 


Nabídka výměny odkazů: 
Píďák.cz - <a href="http://www.pidak.cz" title="Tipy kam s dětmi">Tipy kam s dětmi</a>.
<a href="http://www.pidak.cz" title="Tipy kam s dětmi"><img src="http://www.pidak.cz/Logo88_31.png" height=31 width="88" alt="Píďák.cz - Tipy kam s dětmi" title="Píďák.cz - Tipy kam s dětmi"></a> 

Logo Píďák.cz