Hledat
Filters

Aqualand - Moravia - Pasohlávky

Aqualand - Moravia - PasohlávkyZobrazit místo
Napište vlastní hodnocení
  • Špatný
  • Vynikající

Stávající hodnocení

Aqualand Moravia Pasohlávky

V Aqualandu Moravia jsme byli předevčírem a za nás určitě doporučuji a půjdeme znovu. Jen se připravte na spoustu lidí a velké fronty. Čekali jsme asi půl hodiny na vstup. Fronty jsou samozřejmě i na tobogánycca 15-30 minut, ale s tím jsme počítali ale tobogány za to stáli. Je to přeci jen nově otevřené všichni se sem těší a hrnou a do toho jsou stále prázdniny a tak si osobně myslím, že po prázdninách a třeba v týdnu už takový nátřesk nebude. Horší je to s občerstvením i přes velkou snahu číšníků to nemohou stihnout, ani kdyby se zlámali v pase a to jich tam bylo osm možná i více. Pro rodiny s dětmi určitě doporučuji pití a nějaké svačinky s sebou ať nejste závislí na občerstvení zde je to neúnosná čekací doba. My jsme to vzdali. Jinak moc pěkné místo a určitě jeho návštěvu doporučuji jednu hvězdičku strhávám za nepřipravenost na velký nápor lidí jak u vstupu tak u občerstvení s tím majitelé prostě měli počítat a zpočátku posilnit obsluhy a odbavení na kasách. Jinak super

|Datum:19:59 15.7.2013

Aqualand Moravia Pasohlávky

Byli jsme před rokem a naprostá spokojenost, děti 2,4,7,9 se vyřádily. Jen tobogány jsou až pro větší, ale je tam dost jiných aktivit a venku je to naprosto super.. Nespokojenci si samozřejmě najdou chyby, o tom žádná. My doporučujeme..

|Datum:12:11 9.5.2014

Hodnocení dle fanoušků na Facebooku

To se mi líbí: 0 Sdílení: 0 Počet komentářů: 0 Hodnocení: 3 >>> Odkaz na příspěvek ze dne 14.8.2013 17:08 zde <<<

|Datum:20:8 19.2.2015

zábava dobrá ale ty ceny.....

Každoročně několikrát návštěvujeme tuto atrakci. Zábava je super, všichni se vyřádí dosytosti ale z důvodu stále stoupajících cen za vstup a ostatních lákadel okolo(jídlo, pití atd.)jsme už rezignovali.Vždyť ceny stouply tak o 30%. Loni a předloni jsme se do ceny vešli 4 lidi, dokonce dostali kupon ka kávu zdarma, letos už jen 3 a ještě chybělo. Prostě budeme hledat jinou zábavu. Je mi to líto ale získy asi zvítězily.

|Datum:18:36 24.6.2016

TOPlist