Search
Filters
Close
Write your own review
  • Bad
  • Excellent
Existing reviews
S menšími dětmi ani náhodou
Tohle rozhodně není něco pro děti pod osm let. Byli jsme tam a bylo to zklamání - zvlášť vzhledem k tomu, že za děti od šesti let se účtuje. Z toho i z popisu na webu člověk usuzuje, že od šesti let je hra s dětmi plnohodnotná. V žádném případě není.

Je tam plno místností, které průměrné šestileté dítě prostě nemůže zvládnout. A protože máte nakódováno v čipu, že dítě je člen party, jednoduše NEMŮŽETE některé místnosti dokončit. Namátkou provazovou pyramidu (vypínače jsou na stropě, kam dítě nedosáhne ani z nejvyššího patra pyramidy), zavěšené pneumatiky (šestileté dítě nemá sílu na to je v časovém limitu rozhoupat a kvůli časovému limitu nemá ani dospělý šanci dítěti pomoci) a také místnosti s tenisáky či molitanovými míčky - dítě nemá šanci tohle udělat.

Než vám dojde, že ty místnosti jsou prostě nastavené na tým DOSPĚLÝCH nebo minimálně STARŠÍCH dětí, vyprší vám čas. Na recepci vám nabídnou, že si můžete připlatit a že vám obtížnost zmenší. Že by tohle byl pravý důvod - uměle prodlužovat čas?

Když k tomu přidám přeplněné místnosti (všude obsazeno, běháte chodbami jak blbci se snahou najít nějakou volnou místnost a zbytečně ztrácíte čas) nebo to, že máte zarezervováno, přijdete na čas a musíte půl hodiny čekat, protože "to nějak neodhadli", tak to na mě působí poměrně amatérsky. A to je škoda, protože nápad sám o sobě je skvělý, jen to provedení vázne.
From: Guest | Date: 1/9/2014 5:19 PM
Was this review helpful? Yes No (4/0)
Byli jsme
Super misto byla jsem s detmi devet a trinact let. Sice je vse starsi ale za nas pecka a rozhodne nekdy jeste zajdeme.
From: Guest | Date: 7/23/2014 6:54 PM
Was this review helpful? Yes No (1/0)
Hodnocení dle fanoušků na Facebooku
To se mi líbí: 0
Sdílení: 0
Počet komentářů: 0

Hodnocení: 3

>>> Odkaz na příspěvek ze dne 23.7.2014 18:54 zde <<<
From: pidak.cz | Date: 3/19/2015 9:08 PM
Was this review helpful? Yes No (0/0)