Search
Filters
Close
View as
Sort by

Kurzy vaření pro děti - Alcron - Praha

Přihlašte své děti na exkluzivní lekci vaření pod vedením zkušených kuchařů z týmu Romana Pauluse. Zatímco se Vaše děti budou učit kulinářským základům a bavit se, dopřejte si klidný sobotní oběd v restauraci La Rotonde.

Hazard - Jesenice - HHobbies - volnočasové dětské centrum

Vážení rodiče, zájemci, vítejte na zbrusu nových stránkách odnože tanečního studia Hazard s názvem HAZARD HOBBIES. HHobbies je od září roku 2013 centrem volného času pro děti i dospělé, které nabízí řadu kroužků a aktivit, jež nám zde v Jesenici a širším okolí již dlouho chybí.

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení, o.s. nabízí prostory pro "náhodná" setkávání rodičů s dětmi, prostor pro vzájemné vzdělávání, klábosení a setkávání u kávy a třeba malování.

KREATIVNÍ DÍLNY PRO DĚTI ZDARMA - OC ŠESTKA

Kreativní dílny probíhají každou neděli v našem obchodním centru. Přijďte k nám tvořit a rozvíjet tvůrčího ducha svých dětí! V obchodním centru Šestka každý víkend připravujeme pro děti pravidelné programy.

Pejskoviny - cvičení pro rodiče s dětmi - Třebíč

cvičení a hry pro rodiče s dětmi Třebíčské centrum o.s., Fr. Hrubína 753 středa 11.00-12.00 Centrum DaR, Okružní 935, Třebíč-Borovina čtvrtek 10.

Kreativní malování - nejen pro děti - Praha

Malovali jste naposledy na základní škole a nejste si jisti svým malířským nadáním? Nebo pro sebe hledáte zajímavou formu odreagování od každodenních ...

CAPOEIRA pro nejmenší - Praha 2

POZVÁNKA na CAPOEIRU pro nejmenší - Praha 2! Capoeira je brazilské bojové umění, které v sobě mísí akrobatické prvky, tanec a hudbu. Dětská capoeira je lehčí formou hry, zlepšuje kondici i sebevědomí dítěte, nezáleží zde na pohlaví ani fyzické zdatnosti.

Plavání kojenců a batolat - Plavecký klub Žabička - Praha 9

KLUB Klub vznikl v roce 2007, kurzy se pořádají ve sportovním centru Step, jehož součástí je plavecký bazén s relaxační částí, parní vonná sauna a saunový svět Infinit.

Kurz drátování - Nupaky

Drátování je moc krásná a zábavná technika. Zde jsou ukázky prací, které si můžete také vyrobit. Ceny se pohybují od 300 kč . Kurzem Vás bude provázet Martina Vaněčková.

Jurta klub - Běchovice - Praha

Jurta klub je soukromým rodinným klubem s výukovými programy i cvičením pro všechny členy rodiny. Primárním cílem našeho projektu je přivést děti a dospělé opět blíž k přírodě i k sobě navzájem.

Plavecká škola Brno

Kurzy plavání pro děti i dospělé, aqua aerobic, akvabelky, příměstské tábory, plavání pro školy a školky.

Pionýr - Dobrodružství na míru

Činnost Pionýr nabízí pestrou paletu aktivit. V oddílech se nejčastěji jedná o pravidelné schůzky a oddílové výpravy, věnujeme se turistice, táboření, kultuře, sportu, přírodovědě i technice.

Coworking centrum - Brno

V rámci služeb nabízíme pro ženy (co nepodnikají) zdarma kurzy v oblasti učetnictví, rozvoje osobnosti, manažerských dovedností, komunikace, prevenci stresu a vyhoření, práva, obsluhy počítačů a další.

Hrátky s robátky - Třebíč

Určeno pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 1,5 roku věku; organizováno ve spolupráci s Hudební školou Yamaha Znojmo. Jedná se o speciální program, ve kterém miminka získávají první povědomí o hudbě (používá se metoda „volného objevování").

Divadélko Nápadítko - Třebíč

DIVADÉLKO NÁPADDÍTKO aneb cestička do FANTAZIE. Oblíbený recitační a divadelní kroužek plný básniček, her, radosti a fantazie. Určeno pro rodiče s dětmi bez rozdílu věku, jedinou podmínkou je dobrá nálada.

Cvičení rodičů a dětí - Třebíč

Cvičení rodičů s dětmi probíhá ve středu od 16.30 do 17.30 hod v tělocvičně ZŠ Kpt. Jaroše. Cvičení je určeno pro rodiče nebo i prarodiče s dětmi od 2,5 let, stačí vám vhodná obuv a chuť si hrát, protože formou hry probíhají honičky, drobné soutěže i cvičení na sestavách nářadí - kruhy, bedny, žebříky, trampolínky, lavičky.

Míček - cvičení na míčích s malými dětmi - Třebíč

MÍČEK Míček je určen pro rodiče s dětmi od 1 roku do 2,5 let Koná se: pondělí a úterý 9.00-9.45 Třebíčské centrum čtvrtek 9.00-9.45 Centrum DaR Vede Lenka Kučerová (lektorka aktivit pro děti a rodiče s dětmi) tel.

Angličtina pro nejmenší - Třebíč

ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ (pokračovací: pondělí 15.10-15.55, vede Mgr. Radka Brancovská) Určeno pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let. Základy anglického jazyka hravou formou pomocí říkanek, písniček, her, obrázků, ANGLIČTINA HROU I.