Search
Filters
Close
View as
Sort by

Lanový park ABYSS - Praha

O PARKU- lanový park ABYSS se nachází v Praze v hostivařském lesoparku v těsné blízkosti vodní nádrže Hostivař. Jde o jediný lanový park (lanové centrum na stromech) v Praze.

LC - Katika Miti - Dvůr Králové

V sobotu 13.7. 2013 bylo slavnostně otevřeno lanové centrum Katika Miti se nachází se zoologické zahradě Dvůr Králové.Lanový park je složen téměr ze 400 metrů dlouhé čtyřlanové dráhy a je určen pro osoby větší než 130 cm.

Gibon Park - Rožnov pod Radhoštěm

Gibon Park PŘEKÁŽKOVÁ LANOVÁ DRÁHA dlouhá 423 m, která zahrnuje 30 úseků se 162 překážkami ve výšce 2,4 - 5,9 m. ZORB – adrenalinová perlička z rampy na zapezpečené dráze v délce 85 m.

MonkeyPark - Harrachov

Super zážitek pro děti i dospělé Společnost První bobová a.s., která provozuje pod společným názvem „HappyWorld" oblíbené bobové dráhy v Harrachově a Špindlerově Mlýně začala své projekty rozšiřovat o další atraktivní novinky.

Lanový park Bisport - Týnec nad Sázavou

Je Vám 12 let a výš? Máte minimálně 140 cm? Vážíte méně než 130 kg? SUPER, pak jste jako zrození právě pro náš lanový park. Navštivte nás v Týnci nad Sázavou, překonejte strach z výšek, protáhněte své svaly a zjistěte jak jste na tom s rovnováhou a obratností při překonávání lanových překážek.

LC Zoo Chomutov - Lanáček

Areál Lanáčku ZOO Chomutov je určen dětem ve věku od 3 do 11 let. Na děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například pavoučí síť, netopýří most či opičí dráhu a svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce.

LC ZOO Zlín - Lanáček

Areál Lanáčku ZOO Zlín je určen dětem ve věku od 3 do 11 let. Na děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například pavoučí síť, netopýří most či opičí dráhu a svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce.

Lanové centrum Proud - Praha

Lanové centrum je určeno pro všechny bez rozdílu věku. Lanové centrum nabízí širokou škálu programů jak pro velké tak menší návštěvníky. Prožijte aktivní odpoledne třeba jen Vy nebo s vašimi dětmi.

LC Tarzanie - Frýdland nad Ostravicí

Lanové centrum Tarzanie se nachází blízko parkoviště pod lanovkou na Pustevny. Lanový park nabízí mnoho překážkových tras včetně trasy pro děti od 4 let.

LC Areál Barochov - Pyšely

Lanové centrum v korunách stromů- celkem 50 překážek. Zkuste překonat sami sebe v lanovém centru v korunách stromů. Ve výšce 6 - 10 metrů nad zemí Vás čeká 40 různých překážek, včetně 4 lanovek.

LC Zoo Brno - Lanáček

Areál Lanáčku ZOO Brno je určen dětem ve věku od 3 do 11 let. Na děti čeká spousta překážek, které v lanové dráze překonávají, jako například pavoučí síť, netopýří most či opičí dráhu a svoji cestu mohou ukončit na skluzavce, nebo na oblíbené lanovce.

Lanové centrum Proud - Olomouc

Lanové centrum je určeno pro všechny bez rozdílu věku. Lanové centrum nabízí širokou škálu programů jak pro velké tak menší návštěvníky. Prožijte aktivní odpoledne třeba jen Vy nebo s vašimi dětmi.

Lanové centrum DDM - Praha

Historie vodáckých oddílu na místě současné loděnice se začala psát v roce 1966, od roku 1990 spadá areál Loděnice Vltava pod Dům dětí a mládeže hl. m.

Lanový park - Active Park Lipno

Lanový park Lipno   Lanový park vystavěný v pohodlném a příjemném prostředí centrálního parkoviště je ideální odpočinkovou avšak lehce adrenalinovou aktivitou, která zpestří letní dovolenou jak rodin tak skupin na Lipně.

MonkeyPark - Špindlerův Mlýn

Super zážitek pro děti i dospělé Společnost První bobová a.s., která provozuje pod společným názvem „HappyWorld" oblíbené bobové dráhy v Harrachově a Špindlerově Mlýně začala své projekty rozšiřovat o další atraktivní novinky.

Lanový park Prosek - Praha

Pro letošní sezonu jsme rozšířili náš lanový park. Lanová skluzavka nyní ve zkrácené verzi slouží jen jako nástup k lanovým překážkám. Pro děti od 3 let je připravena varianta s nízkými překážkami.

Zoo Dvůr Králové

Moc se nám zde líbilo zoo je jedna z nejhezčích a také je tu mnoho dalších aktivit pro děti. Jako například lanové centrum Katika Miti- více informací o lanovém centru v této zoo naleznete v rubrice lanové parky a nebo na oficiálním webu.

LC - Off Park - Sušice

Naleznete zde lanový park pro dospělé tak dětský lanový park. Vyzkoušejte si prolézt 34 překážek a jednu lanovku ve výšce 6 až 9 metrů nad zemí, vybaveni profesionální horolezeckou výbavou a pod dohledem kvalifikovaného instruktora.