Search
Filters
Close
View as
Sort by

Park u Chodovské tvrze

Park u Chodovské tvrze na Jižním městě nabízí široké využití pro veřejnost. V místě uprostřed parku je restaurece kde velice dobře vaří. Mají zde i nanuky pro děti apod.

Adventure - minigolf - Kunratice - Praha

Areál Adventure Minigolf dětem: 17 ti jamkové kryté minigolfové hřiště (cesta za pirátským pokladem) 5 ti jamkové venkovní minigolfové hřiště snížené ...

Miniglolf - Radotín - Praha

Pěkné minigolfové hřiště jen vzít hůl a jít hrát.

Indoor miniglof Butovice - Praha

Indoor minigolf se nachází v nákupní Galerii Butovice na Praze 5.První indoor minigolf v Praze s certifikátem Světové minigolfové federace postavený mistrem ČR v minigolfu, Martinem Ječným, je v provozu v Galerii Butovice.

Minigolf SK Tempo - Praha

V minigolfovém centru SK Tempo Praha naleznete dvě minigolfová hřiště, která plně uspokojí všechny milovníky tohoto, mezi veřejností oblíbeného sportu.

H - Minigolf Olomouc - Grygov

Vítáme Vás na oficiálních stránkách H-minigolfu, který se nachází v nedaleké blízkosti Olomouce v areálu Truhlářství Otakara Hlaváče.Jménem celého areálu a příjemného personálu Vás srdečně zveme do sportovně laděného a vybaveného prostředí občerstvením a grilovacím koutem.

Gibon Park - Rožnov pod Radhoštěm

Gibon Park PŘEKÁŽKOVÁ LANOVÁ DRÁHA dlouhá 423 m, která zahrnuje 30 úseků se 162 překážkami ve výšce 2,4 - 5,9 m. ZORB – adrenalinová perlička z rampy na zapezpečené dráze v délce 85 m.

Minigolf Němčičky

Vítáme Vás na stránkách minigolfového hřiště v Němčičkách. Areál se nachází naproti první alpské bobové dráhy na jižní moravě.Minigolf  je nenáročná pohodová zábava pro celou rodinu.

Minigolf na Hutích - Praha

Přijďte si zahrát minigolf do Minigolfu na Hutích, je pro Vás připraveno 18 certifikovaných soutěžních eternitových drah. Můžete využít mnoho výhodných druhů vstupného s možnostmi slev a zvýhodněných hromadných vstupenek.

Bobová dráha - Kutná Hora

Bobová dráha Svezte se na nejdelší bobové dráze v ČR a druhé nejdelší v Evropě. Bobová dráha v Kutné Hoře byla postavena v roce 2006. V Kutné Hoře nás najdete ve sportovním Areálu Klimeška, kde najdete v letních dnech vyžití nejen na naší bobové dráze, zorbinku ale i v sousedním Aquaparku.

Minigolf Brno

Srdečně Vás zveme k návštěvě minigolfového hřiště v Brně na Kounicově ulici. Nabídneme Vám příjemně strávené chvíle v klidném prostředí nedaleko centra města, levné občerstvení a příjemnou obsluhu.

Minigolf Eden - Praha

Minigolf se nacháyí na terase nákupního centra Eden Slavie. Spojte příjemné s užitečným, můžete si nakoupit a yároveň si Vy i Vaše děti mohou zahrát minigolf v nákupním centru je také hlídaný dětský koutek a tak pokud Vaši nejmenší dají přednost třeba pohrát si s malými kamarády v koutku je zde i tato možnost.

Minigolf Ústí nad Orlicí

Sportoviště minigolfu, které je začleněno do oddychové části rozsáhlého sportovního areálu v Ústí nad Orlicí,se nachází v jeho nejzazší části za aquaparkem.

Adventure Golf Kravaře

Pojďte se bavit sami či se svojí rodinou do světa Adventure Golfu v Kravařích! Tento nový minigolf v Kravařích elegantně slučuje nádherné přírodní dráhy a překážky klasického golfu s velikostí minigolfových hřišť.

Minigolf Děkanka - Praha

Minigolf je součástí restaurace Děkanka. která nabízí hotová jídla k tomu chlazené pivečko no co víc si přát tak hurá na minoglof.

Minigolf Nový rybník - Příbram

Minigolf je umístěn v areálu Nového rybníku a nabízí vynikající možnost relaxace. Celkem lze využít 18 minigolfových drah různé obtížnosti. Minigolf je v provozu od dubna do října v závislosti na počasí.