Search
Filters
Close
View as
Sort by

Krytá hala Praha - Radotín

Parametry tratě: délka 910m, šířka 6m, zatáčky 9m Plocha: 10.000 m2 Elektronická časomíra Druhy tratí Délka dlouhé tratě: 910m Zkrácená trať: 710m ...

Motokáry Olomouc

Závodní motokárová dráha Kart Areny (Olomouc) je krytá, dvoupatrová a plná zatáček. Poskytuje tak množství prostoru pro manévrování a opravdové motokárové závodění.

Krytá motokárová dráha KART ARENA BRNO

délka dráhy 320 metrů šířka se pohybuje mezi 4 a 6 metry pět levých a pět pravých zatáček klopená zatáčka ve tvaru S s úhlem naklopení 30° k dispozici je 12 motokár Přirozenou součástí služeb je půjčování ochranných přileb, rukavic a overalů.

Motokáry - Praha

Pro každého nabízíme skvělé vyžití při ježdění na rychlých motokárách v prostorách naší kryté motokárové arény a následný odpočinek v naší restauraci.

Motokáry Frenštát

Naše motokárová dráha se svojí délkou 720 metrů se řadí na 1. místo v délce všech motokárových tratí na celé Moravě! Součástí naší závodní dráhy je i nájezdový můstek pro větší zpestření Vaší jízdy.

Motokáry Hořovice

Přijďte navštívit novou motokárovou dráhu v Hořovicích. Náš tým a motokáry znáte z působení v Žebráku. délka 700m šíře 6m asfaltový povrch umělé osvětlení ...

Motokáry Liberec

Co Vám můžeme nabídnout? 3m až 6m široká, 400m dlouhá technická trať s dlouhými rovinkami nabízí jízdu na plný plyn motokáry ve špičkovém stavu s novými ...

Motokáry Olšany - Praha

KartAreal - Motokáry Olšany, nejvýkonnější motokáry v Praze, rychlá a technická dráha, motory Subaru 270ccm o výkonu 10HP !! TV SportBar s krbem a výhledem na dráhu, točené Svijany 11° a 12°.