Search
Filters
Close
View as
Sort by

Park u Chodovské tvrze

Park u Chodovské tvrze na Jižním městě nabízí široké využití pro veřejnost. V místě uprostřed parku je restaurece kde velice dobře vaří. Mají zde i nanuky pro děti apod.

Sportpark - Centrální park - Pankrácká pláň

Otevření již druhého sport parku proběhlo 15. září 2011 v Centrálním parku na Pankráci, který je „vlajkovou lodí“ Prahy 4. Lehké kondiční cvičení na strojích s širokým spektrem rehabilitačních cviků je tak na dosah všem, kteří dbají o své zdraví.

Sportpark - Podolí - Praha

Moderní park se speciálními cvičebními stroji, relaxační otevřený areál rozdělený na aktivní a klidovou zónu, místo aktivního odpočinku pro všechny generace - to všechno v jednom představuje nově vybudovaný Sport park pro seniory v Podolí.

Fitpark - stolní tenis - Žulová

Venkovní fitcentrum ve sportovním areálu městečka Źulová pro širokou sportovní veřejnost všech věkových kategorií včetně aktivních seniorů. Mimo čtyřech ...

Fitpark - Horní Počernice - Praha

Fitpark je umístěn v ulici Lhotská a je zde umístěno šest cvičebních strojů pro Vás. Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Venkovní posilovna - sportpark - Liberec

Venkovní posilovna pro děti i dospělé je součástí víceúčelového parku s dětským hřištěm vstup do areálu zdarma návštěvníci zde mají k dispozici posilovací ...

Fitpark - Petrovice u Karviné

V nově vznikajícím parku pod zdravotním střediskem bylo na konci května naistalováno a také zprovozněno pro veřejnost 6 venkovních posilovacích strojů.

Fitpark Žarošice - Okr. Hodonín

V obci Žatošice je umístěno šest cvičebních strojů pro Vás na kterých máte možnost si krásně protáhnout tělo. Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Dědský park - Malé Žernoseky - Ústecký kraj

Fitpark určený pro všechny generace mají v Malých Žernosekách. Obec dokončenou novinkou rozšířila občanskou vybavenost pro aktivní odpočinek.Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Venkovní fitness Havlíčkovy sady - Praha

Havlíčkovy sady alias Grébovka prošly ve své tzv. romantické části rozsáhlou rekonstrukcí. Její součástí se stalo i vybudování venkovního fittness, na kterém najdete 4 fitness prvky.

Fitpark - rekreační zóna - Letňany

Ne, není to kachna, OPRAVDU v parku OC Letňany postavili hřiště. Pozor, ale tady nejde o klasické dětské hřiště, kde necháváte své děti, aby si odřeli koleno.

Rajská zahrada - volnočasový areál - Praha

Rajská zahrada je nově otevřený luxusní park, který byl vybudován na zanedbaném prostoru mezi Riegrovými sady a Vysokou školou ekonomickou. Park Rajská zahrada slouží pro rekreaci a trávení volného času věkově širokému spektru mládeže i dospělých.

Stolní tenis Modřany - Praha 12

Stolní tenis se nachází v ulici Borovanská na Praze 12. Přejeme Vám pěknou zábavu s hodně vyhraných setů. Dále zde naleznete tři posilovací stroje. Tak si dejte pěkně do těla. Hezkou zábavu.

Fitpark a dětské hřiště - U lipové aleje - Praha

Fitpark se nachází v obci Dubeč- Praha, jsou zde umístěny tři posilovací stroje pro Vás. Fitpark je součástí dětského hřiště.

Fitpark - Radějovice - Pha - východ

Fitpark Radějovice se nachází v okere Pha-východ 12km od Říčan. Jsou zde umístěny čtyři posilovací stroje pro Vás na kterých si můžete parádně protáhnout Vaše tělíčka.

Fitpark - Praha 12

Fitpark se nachází na Praze 12 v ulici Borovanská. Jsou zde umístěny tři cvičební stroje.Více informací o tom na jaké cviky přesně který stroj je najdete na webu výrobce viz odkaz.

Fitpark - Milotice - Jihomoravský kraj

Fitpark jeve sportovním fotbalovém areálu, hned vedle dětských hracích prvků, minigolfu a tenisových kurtů a doplňují tak  vhodně nabídku pro volnočasové aktivity dětí  a dospělých.

Fitpark Dobrá voda Petrovice - Praha

Fitpark v sídlištní zástavbě Dobrá Voda má své zázemí přímo na zelení obklopeném oblázkovém hřišti, kde se nachází sedm cvičebních prvků. Zde se zájemcům naskýtá naprosté soukromí.