Hledat
Filtry
Zavřít
Zobrazit
Seřadit podle

Statek U Šťástků - Vodňany

Stylové ubytování na statku! K dispozici máte celkem 5 apartmánů s kompletním vybavením (obývací část s TV, kuchyně, ložnice, vstupní chodba a sociální zázemí).

Penzion u Černého kohouta

U nás dostane přesně to, po čem zatoužíte. Naší snahou je, aby jste si vaši rodinnou dovolenou jednoduše užili. Nabízíme Vám k tomu klidnou atmosféru a prostředí, bezvadné, pohodlné a funkční ubytování a služby.

Penzion Hájenka - Rokytnice nad Jizerou

Horská osada Rezek (890 m n. m.) je výhodně situována na spojnici středisek Rokytnice n. Jiz., Vítkovice, Mísečky ve III. zóně Krkonošského národního parku.

Pohádková vesnička - Svratka

Pohádková vesnička na Vysočině Pokud se vám stane, že cestou necestou, polem nepolem, zavítáte k nám na Vysočinu, do rekreační oblasti Žďárských vrchů, můžete využít možnosti ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které jsme pro vás postavili za hotelovým komplexem Podlesí.

Hotel Bára - Benecko

Tento hotel jsme s Píďákem navštívili a jsme velice spokojeni. A to jak se službami hotelu tak s čistotou. A hlavně s personálem tohoto hotelu. Jejich vstřícnost, ochota a věčný úsměv na tváři, to se prostě jen tak nevidí.

Farma Rybníček

Protože je naše farma na krásném místě s úžasnou atmosférou a nabízí mnoho možností, jak dát odpočinout i posílit tělu i duši, rozhodli jsme se nabídnout tuto zkušenost ze svébytné Vysočiny i ostatním.

Permoník - dětský a rodinný penzion - Malá Úpa

Permoník je akční moderní  penzion hotelového typu,  ideální pro dovolenou rodin s dětmi  od miminek, batolat po děti školou povinné. po rozsáhlé rekonstrukci ...

Penzion Patrik - Mikulčin Vrch

Náš penzion je vhodný především pro rodinné a firemní pobyty, kterým poskytujeme profesionální zázemí a maximální soukromí. Všechny prostory (včetně restaurace) slouží výhradně ubytovaným hostům a jsou nekuřácké.

Horský hotel Alfaresort - Deštné v Orlických horách

Hotel Alfa Resort je postaven na okraji obce Deštné,  zhruba 150 metrů od hlavní cesty, obklopen lesem ze strany jedné, ze strany druhé se pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.

Penzion Sluníčko - Beskydy

Všechny pokoje penzionu jsou standardu *** superior. Prošly v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí a byly vybaveny novým nábytkem a koberci. Pokoje v penzionu jsou převážně dvoulůžkové, některé z nich jsou s možností až dvou přistýlek (celkem 13 pokojů) včetně jednoho pokoje pro imobilní osoby.

Skanzen Záluží u Vlastiboře - Tábor

 Tato malá vesnička se jmenuje Záluží u Vlastiboře,dříve málem zapomenuta,ale díky památkovému ústavu v Táboře se opět stala jedním z nejnavštěvovanějších míst v regionu.

Kemp Sedmihorky - Český Ráj

V kempu jsou ideální podmínky pro prožití klidné rodinné dovolené. Pro děti i dospělé nabízíme mnoho možností sportovního, zájmového i kulturního vyžití.

Frankův dvůr - Jindřichův hradec

Hotel Frankův dvůr se nachází kousek od Jindřichova Hradce a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Hotel i restaurace v areálu jsou tzv. baby friendly - v areálu se nachází dětské hřiště, není problém zařídit vaničku, postýlku apod.

Penzion a apartmány Věřín - Chlum u Třeboně

Rodinná dovolená Chlum u Třeboně - penzion Věřín Apartmány pro rodiny s dětmi, pro cyklisty a turisty v plně vybavených pokojích a apartmánech, s vlastním sociálním zařízením.

Penzion U Polenů - Třeboň

Stylové ubytování v Třeboni, na typickém jihočeském statku situovaném jako penzion. Pro děti máme připravené vybavení jako je možnost zapůjčení dětské postýlky, dětské dřevěné židličky, nočníku či dětského WC prkénka.

Pension U Lípy - Arnoltice

Pension U Lípy skvělé místo pro trávení dovolené s rodinou i přáteli, ale má i kvalitní zázemí pro firemní akce. Atmosféru roubené chalupy si oblíbí každý.

Hotel Peklo

O PROJEKTU PEKLO: Peklo je hotelem pro děti. Zaměřeným především a pouze na rodiny s malými dětmi do šesti let. Užijí si u nás mrňousci jesličkoví, pro které tu máme hromadu hraček, zázemí a slanovodní bazén.

Baurův dvůr - penzion - Prachatice

Chystáte se na dovolenou nebo víkend s dětmi a chcete být připraveni na vše, co může nastat? Volba penzionu Baurů Dvůr je tím prvním krokem. Rodiny s dětmi u nás najdou skvělé zázemí, postaráme se o to, abyste si u nás pobyt užili bez starostí.