Search
Filters
Close
View as
Sort by

Aquapark Jihlava

Aquapark Vodní ráj v Jihlavě umožňuje celoroční koupání na Vysočině. Koupat se a plavat můžete v krytých bazénech aquaparku – koupání v rekreačním bazénu se spoustou vodních atrakcí, koupání pro děti umožňuje brouzdaliště, relaxovat můžete ve vířivce a celoročně plavat ve venkovním bazénu s teplou vodou.

Městské koupaliště - Mladá Boleslav

Typ zařízení: aquapark, venkovní koupaliště Pláž: travnatá Vyžití: brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, divoká řeka, skluzavka, tobogán, skokanský můstek, vodní atrakce, vodotrysk, chrliče, termální bazén.

Aquapark Kutná Hora

 Krytý bazén:Velký bazén-rozměry- 25m x 12,5m Hloubka- 120cm - 160cm Malý bazén- rozměry- 8m x 12,5m Hloubka- 45cm - 85cmRozdělení bazénů Plovárna plavecký ...

Fun park - místo plné zábavy a her - Brno

FunparkBrno - najdete v areálu koupaliště Brno. Je zde mnoho atrakcí a také bazény v kterých se mohou vaše dětičky vydovádět a pak budou krásně spinkat.

Aquapark Čestlice - Průhonice - Čestlice

Užijte si úžasné vodní atrakceTobogany Skluzavky Umělé vlnobití Vířivky Relaxační terasy 450 m dlouhá divoká řeka vinoucí se celým Vodním světem Už samotné názvy paláců napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají.

Aquapark Klášterec nad Ohří

Plavecký bazén S průzračně čistou vodou v délce 25m. Hloubka od 1,4m do 1,8m se startovními bloky a ostrůvkem s můstky pro relaxaci Divoká voda Nechejte se unášet proudem vody .

Aquapark - Centrum Babylon - Liberec

Aquapark Liberec je největší vodní zábava v Liberci Vybavení aquaparkubazény a skluzavky čtyři tobogány - Dráček, Anakonda, Galaxie a Tornádo (adrenalinový ...

Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna otevřel své brány 1.12.2013. K dispozici je spousta atrakcí s třetím nejdelším toboganem v ČR a venkovním slaným bazénem. Pro milovníky relaxu a odpočinku je připraven wellness se čtyřmi variantami saun, barem a masáží.

Plavecký bazén - Mladá Boleslav

Krytý plavecký bazén v délce 25 metrů je součástí budovy sokolovny v Mladé Boleslavi. K dispozici je 5 plaveckých drah a možnost občerstvení z automatů.

Aqualand - Moravia - Pasohlávky

Areál AQUALAND MORAVIA vznikl realizací projektu "Výstavba komplexu Moravia THERMAL", který byl spolufinancován Evropskou Unií, jako strategický projekt v oblasti cestovního ruchu Jihomoravského kraje.

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc má spostu atrakcí Vnitřní areál Letní aquapark Dětský koutek Relax & wellness Aqua restaurace Vnitřní areál: Rekreační bazén s výplavovým bazénem Žlutý tobogán Spacebowl Skluzavka Masážní bazén - se vzduchovou masáží Whirlpooly s masážní lavicí se vzduch.

Vodní a saunový svět - Praha Vysočany

VODNÍ SVĚT Ve vodním světě můžete využít plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi.

Koupaliště Hluboká nad Vltavou

Pro koupání slouží velký bazén nepravidelného tvaru s hloubkou do 1,4 m s 25 m dráhami a dětský bazén s hloubkou do 0,5 m. Na vstupu k bazénům jsou umístěna brodítka se sprchou.

Aquapark Kolín

Bohaté možnosti sportovního vyžití, zábavy, relaxace a služeb, zkrátka pro každého něco - to je Vodní svět Kolín. K dispozici je zde venkovní i vnitřní areál, sportoviště, relaxační služby ve vodě i na suchu + bohatě vybavené zázemí aquaparku.

Krytý bazén, koupaliště a zimní stadion - Valašské Meziříčí

Krytý bazén a koupaliště + Zimní stadion. Doplňkové služby, masáže, wellness. Zimní stadion.

Aquapark Brno Kohoutovice

Nově postavený aquapark nepatří mezi grandiózní stavby, jeho prostředí je však příjemné pro strávení několika hodin relaxace či vodních radovánek. Pod zajímavě řešenou střechou je ukryt velký plavecký bazén s šesti drahami - zájemci o kondiční plavání tak mají dostatek prostoru pro zdravý pohyb.

Aqua centrum Šumperk

Aquacentrum nabízí krytý bazén, brouzdaliště pro děti hloubka 50 cm dále pak prolézačky, skluzavky apod. Dále je zde možnost masáží nebo finská sauna. ...

Aquapark Špindlerův Mlýn

Areál Aquaparku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, masážní trysky, aqua bike aj.