Hledat
Filters

Aquacentrum Lagoon Letňany

Plavecký bazén společnosti Letňany Lagoon působí na trhu sportovních služeb již od listopadu roku 2000 a svým významem patří k nejoblíbenějším zařízením tohoto zaměření v Praze.

  • Bazénová hala nabízí krytý 25m bazén se šesti dráhami, kde 2 dráhy jsou trvale určeny pro kondiční plavání a zbylá část bazénu slouží jak pro zábavné aktivity, tak pro plavání. Ve velkém bazénu jsou umístěny boční masážní trysky, dnové masážní rošty a tzv. ,,protiproudová tryska“. Významnou dominantou je tobogán dlouhý 86m, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Příjemné večerní osvětlené, které je zabudováno do stěn vany bazénu jen dokresluje příjemný pocit při využívání jeho služeb.
  • Součástí bazénové haly je i masážní bazén pro 10 osob s masážní deskou umístěnou na dně bazénku, bočními masážními tryskami a masážními lůžky s teplotou vody 31 stupňů, dále pak dětské brouzdaliště s malou skluzavkou o teplotě 32 stupňů a zábavný bazének s masážními tryskami, rošty, chrliči vody a malou divokou řekou o teplotě 31 stupňů.
  • Velkou adrenalinovou výzvou je aquazorbing, což je nafukovací koule v průměru 2 m ze speciálního PVC. Koule se pohybuje po vodní hladině prostřednictvím naši chůze a celé zařízení rotuje tak , jaký impuls dostane. Jde o velmi zábavnou a koordinačně náročnou atrakci, která má velmi mnoho příznivců.
  • Dále zde naleznete fitness a relaxační centrum
  • pořádají se zde různé plavecké kurzy pro děti atd.
Tupolevova 665, Praha 18 - Letňany
Hlavní město Praha
GPS:50.1344077,14.5048641

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist