Hledat
Filters

Centrum Jungle-Přerov

Vítejte v jungli a podívejte se co na Vás u nás čeká

  • Trampolína - Nádherný pocit při skákání i za špatného počasí si užijete na naší trampolíně. Už jste to slyšeli? V Jungli mají super trampolínu. Prostě si na ni vlezete a skáčete. Já jsem zvyklý na veliký skákání. Možná i proto mě říkají Pérák. A to hopsání na trampošce v Jungli je skoro stejný jako když skáču v lese ze stromu na strom. Přijď a uvidíš jak se v Jungli skáče.
  • Dětský koutek pro nejmenší Louka -V Jungli nechybí ani Louka. Je tady pro naše nejmenší opičky, medvídky, prostě mláďátka do 1,5 roku. Na louce se leze, plazí, objevují se nové hračky. Pády jsou jako do měkkých peřinek, všechno je totivypolstrováno! Už se těším až se na Louce potkáme – vaše Miminko.
  • Doupě – aneb Méďův brloh- Pro děti do 3 let mám v Jungli taky místo. Zvu vás do něj já - je to totiž můj, Méďův brloh. Mám tam skluzavku a spoustu balonků, houpadel a schovávaček. Když se svalím na zem tak mě nic nebolí – všude je to měkké jako z vaty. Tak ahoj u mě doma v Jungli.
  • Opičárna- Jmenuji se opička Pína – a dlouho jsem přemýšlela co si nechám v Jungli postavit. Aby to bavilo mě a další zvířátka. A pak jsem na to přišla. Potřebuji opičárnu- ráda totiž lezu, schovávám se, houpu se, kloužu, házím balonkem. A tohle všechno dělám i v Jungli v mojí opičárně. Nevěříš, co? Však přijď a přesvědč se na vlastní kukadla, že nekecám.

Pokud po všech těch atrakcích nebudete mít dost, můžete vyzkoušet nedalekou [boulder stěnu](http://www.pidak.cz/base-camp-bar-cafe-boulder-prerov">base-camp-bar-cafe-boulder-prerov.

Trávník 2 Přerov
Olomoucký kraj
GPS:49.4544332,17.4574022

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Base Camp bar cafe boulder- Přerov

Base Camp bar cafe boulder- Přerov

Zobrazit detail Base Camp bar cafe boulder- Přerov
Obrázek Chalupa u Toníčka - Týn nad Bečvou - Helfštýn

Chalupa u Toníčka - Týn nad Bečvou - Helfštýn

Zobrazit detail Chalupa u Toníčka - Týn nad Bečvou - Helfštýn
TOPlist