Hledat
Filters

Dětské hřiště Smeťák Liberec

  • Dětské hřiště Smeťák Liberec - Největší trampolínové centrum regionu, prolézačky, skluzavky, dětské oslavy, rodinné párty.
  • U nás naleznete sportoviště se dvěmi kurty pro beach volejbal, fotbal, líný míč, Tři velké vzduchové trampolíny 16x10m a to je krásných 480m2 zábavy pro děti i dospělé od 1 roku do 99 let. Naleznete u nás různé hracími prvky, pohupovadla, skluzavky, houpačky, pískoviště, tabule na malování, hrazdy, pro zručné pak stolní tenis, Dětské hřiště Smeťák je obklopeno zelení a travnatou plochou, po celém obvodu uzavřeno plotem pro bezpečnost Vašich dětí
  • U nás se můžete vyžít po všech směrech. Až Vás vyčerpá sport či pobyt na sluníčku, můžete posedět na terase u ledové kávy či pivka, Kdo má chuť na něco ostřejšího, i to máme v nabídce. Jsme připravení rozpálit grill na rožnění klobás, kukuřice či steaku. Zapálíme oheň a můžete si s dětmi opékat buřtíky. U nás jistě narazíte i na pravidelné večery u kytary.
  • Ač máme hřiště otevřené "jen" do osmé hodiny večerní, není třeba zoufat. Prostory teras jsou otevřené denně a to dlouho do noci, nemusíte nikam pospíchat. A právě to je důvod, proč je dětské hřiště Smeťák oblíbené a vyhledávané pro pořádání oslav a různých srazů. Dětské, rodiné i firemní sešlosti mají u nás otevřené dveře. Detaily si domluvte telefonem (+420 777 109 056, +420 605 247 724) nebo přímo na hřišti s provozním.
  • U nás sezona v říjnu nekončí… Přestože máme dětské hřiště otevřené spíše jen za velmi příznivého počasí, jsou u nás i oblíbené chladnější či sychravé večery podzimu a nebo krásné zimní dny. Můžete si u nás s dětmi postavit sněhuláka a pak se odměnit gročkem. Určitě nebudete jediní, kdo bude v naší hospůdce sušit dítka…
Klášterského 146010 Liberec 3
Liberecký kraj
GPS:50.7615027,15.0349294

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist