Hledat
Filters

Farma Rybníček

Protože je naše farma na krásném místě s úžasnou atmosférou a nabízí mnoho možností, jak dát odpočinout i posílit tělu i duši, rozhodli jsme se nabídnout tuto zkušenost ze svébytné Vysočiny i ostatním. Polorozpadlé stavení jsme zakoupili v roce 2003 a přes všelijaké útrapy se nám postupně podařilo vybudovat z „pastoušky“ farmu s veškerým komfortem nejen pro lidi, ale i koně a další hospodářská zvířata. Vždy nás spojovala celoživotní láska ke koním, jejichž chovem a výcvikem se již léta zabýváme pro vlastní radost i účely natáčení filmů a kaskadérských show.

Co vše se nám povedlo, si můžete prohlédnout na našich profesionálních stránkách Horses for Film. Naše farma je rovněž oficiální stanicí ležící na trase koňských stezek, takže se může stát vaším jistým postupovým bodem při putování na koních. 

Tipy na výlet:

Zasteskne-li se vám po civilizaci nebo máte-li chuť objevovat nová místa, můžete kdykoliv vyrazit. Zdejší kraj vám nabídne mnoho zajímavého, ať už jste cestovatel, milovník přírody či nadšenec do historie.

Putování na koních  - naše farma je oficiální stanicí ležící na koňských stezkách, takže může posloužit nejen jako základna pro putování na koních, ale i jako jistý postupový bod na vaší trase.

49.463355,15.302732
Kraj Vysočina
GPS:49.4633765,15.3027676

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek  Stonetown - westernové městečko - Vysočina

Stonetown - westernové městečko - Vysočina

Zobrazit detail Stonetown - westernové městečko - Vysočina
Obrázek Pelhřimovské peklo a Muzeum strašidel

Pelhřimovské peklo a Muzeum strašidel

Zobrazit detail Pelhřimovské peklo a Muzeum strašidel
Obrázek Chalupa pod lesem - Nový Rychnov - Chaloupky

Chalupa pod lesem - Nový Rychnov - Chaloupky

Zobrazit detail Chalupa pod lesem - Nový Rychnov - Chaloupky
Obrázek Chalupa Dehtáře - Vadčice - ubytování Vysočina

Chalupa Dehtáře - Vadčice - ubytování Vysočina

Zobrazit detail Chalupa Dehtáře - Vadčice - ubytování Vysočina
TOPlist