Search
Filters
Close
View as
Sort by

Lezecká stěna - Bunkr Parukářka - Praha

Technická data: Výška 11 m + strop 8 cest 10 - / 5- lezecká stěna funguje v odpoledních hodinách po telefonickém kontaktu

Lezecká stěna Ruzyně

Základem našeho lezeckého centra je velká vnitřní a vnější lezecká stěna. V součtu Vám obě stěny mohou nabídnout lezeckou plochu více jak 1 000 metrů čtverečních osazenou přibližně 170 cestami všech obtížností, rovnoměrně rozmístěnými v 53 liniích jištění.

Lezecká stěna - Mammut Holešovice - Praha

Horolezecká stěna Mamut Holešovice patří mezi největší lezecká centra v České republice. Na lezecké ploše 1600m čtverečních a výšce až dvanáct metrů se může dosytosti vyřádit začínající či špičkový lezec.

Lezecká aréna Jirkov

V sále o rozměrech 12 x 20 x 8-13m najdete na padesát lezeckých linií a 150 cest. Při stavbě lezecké stěny jsme mysleli na všechny a postavili cesty tak, aby byl spokojený úplně každý.

Bouder bar - Praha

Jedinečná boulderová stěna. Celková plocha boulderové stěny je přes 300 m2 a její maximální výška činí 4,3 m. Nachází se zde okolo 5 000 chytů a po celé ploše pod stěnou je perfektní dopadiště.

Lezecká stěna - SmíchOff - Praha

Tato lezecká stěna je pravděpodobně největší sportoviště svého druhu v České republiceHala rozměrech 16 x 32 metrů se totiž nalézá umělá lezecká stěna o výšce 14 metrů.

Lezecká stěna Flash Wall - Olomouc

UMĚLÁ LEZECKÁ STĚNA FLASH WALL Stěna poskytuje 1200 m2 lezecké plochy, výška stěny dosahuje 13 m a nabízí 150 lezeckých cest v různých obtížnostech. Lezecká stěna je určena jak začátečníkům, tak i pokročilým lezcům, dětem i dospělým.

Base Camp bar cafe boulder - Přerov

Nízká horolezecká stěna (boulder) je postavena jako dřevěná konstrukce. Povrch tvoří tvrdá překližka o tloušťce 18-20 mm natřená tvrdou barvou a pískovými zrny.

Lezecká stěna Olympia - Brno

Lezecká stěna Olympia je největší betonovou stěnou ve střední Evropě. Na ploše 1450 m2 najdete 85 lezeckých linií. Stěny dosahují úctyhodné výšky od 10 do 18 metrů.

Lezecká stěna Pajka - Olomouc

Prostory centra nabízejí lezecké vyžití na lezecké stěně s jištěním a na bouldrovce. Pro bouldrování centrum nabízí klasický tunýlek a „new boulder“. Obě bouldrovky mají lezeckou plochu cca 180 m² a výšku 3 metry.

Lezecká stěna Šutr - Liberec

Celkově nabízí sportoviště lezeckou plochu 1290 m2 a díky počtu 80 vertikálních linií nabízí 160 plnohodnotných cest . Celková plocha - 1290 m2 80 vertikálních linií 160 plnohodnotných stěn

Horolezecká stěna - Orel - Břeclav

Horolezecká stěna Orel v Břeclavi se nachází v hale TJ Lokomotiva výška stěny 8,5m, plocha 300m2 8 různých profilů stěny, strop boulder + jeden naklápěcí ...

Lezecké centrum Vertikon - Singing Rock - Zlín

Lezecká stěna Vertikon-Siging Rock patří mezi nejvyšší lezecké stěny v České republice.Lezení je v tomto centru určené pro všechny jak pro začátečníky tak pro pokročilejší a zdatné lezce.

Lezecká stěna - KVstěna - Dvory

Lezecká stěna nacházející se v Karlových Varech – Dvorech nabízí cca 550 m2 lezení na kolmých, převislých a stropních profilech. V nejvyšším bodě je stěna vysoká 11m.

Lezecké centrum Ymka - Ústí nad Labem

Umělá lezecká stěna (pískovcová skála s výškou 9m a převisem s rozlohou 70 m2) a boulder (cvičná stěna s výškou 5m a šířkou 7m na rozloze 35 m2) s celkovou rozlohou 105m2 jsou umístěné v zastřešeném venkovním atriu.

Horolezecká stěna - Via Ferrata - Praha

Umělá horolezecká stěna svými mnoha profily, úhly a množstvím různých chytů imituje sportovci lezení na skále. Její jednotlivé cesty s obtížností 3 - 9 jsou konstruovány jak pro širokou veřejnost, tak pro vyspělé lezce.

Lezecká stěna - Cibulka - Praha

Lezecké stěny se nacházejí ve squashparku Cibulka.Stěna se nachází v areálu Uhelných skladů Na vnitřní stěně najdete 78 cest. Venkovní areál nabízející stěnu a sloup má celkem 32 cest.

Lezecká stěna Hudy - Ústí nad Labem

Hudy lezecká stěna Ústí nad Labem se nachází v budově bývalého skladu cukrovaru. Budova má rozměry 35 m x 15 m a výšku 17 m. Hudy lezecká stěna nabízí: ...