Hledat
Filters

Prehistoric Park - Chvalovice

Expozice prehistorických zvířat "Prehistoric park Chvalovice", která v rámci postupného budování výstavy vývoje života na zemi představuje v první etapě na kryté ploše více než 1400 metrů čtverečních 50 obživlých dinosaurů v životní velikosti, kteří se pohybují a vydávají zvuky, jako kdyby byli opravdu živí (pohybují končetinami, ocasem, hlavou, otevírají tlamu a mrkají očima). Od podzimu 2011 je expozice rozšířena o putovní výstavu modelů zvířat z doby ledové. Můžete zde spatřit známé a populární tvory, jako je například mamut nebo šavlozubý tygr, ale také několik méně známých exemplářů. I tyto modely jsou oživeny pohyby a příslušnými zvuky.

Expozice je určena pro celou rodinu, kde zejména děti prožijí nezapomenutelný zážitek, stejně jako pro školy, které mohou návštěvou Prehistoric parku nabídnout jedinečný interaktivní způsob výuky pro období pravěku. Všichni návštěvníci se vrátí společně s námi do období až o 225 miliónů let zpět do světa, kterému vládli mohutní dinosauři. Uvidíte dinosaury z období Triasu, tedy z období zhruba před 225 miliony let, dále dinousary z tzv. zlatého věku jejich života na Zemi, jurského období a celá první etapa expozice je zakončena těmi největšími velikány, kteří kdy chodili po této planetě – dinosaury z období Křídy.     Nuže neváhejte a vraťte se společně s námi o miliony let zpět

Základní vstupné (dospělí): 125,– Kč Snížené vstupné I (senioři od 65 let, studenti): 100,– Kč Snížené vstupné II (děti 3–15 let, invalidé) 75,– Kč Rodinné vstupné (2 dospělí a max. 2 děti do 15 let): 300,– Kč (max. 4 osoby)   Volný vstup je poskytován dětem do 3 let, pedagogickému dozoru při organizovaných školních výletech, doprovodu ZTP/P, dětem ZTP a ZTP/P a novinářům po předložení novinářského průkazu se souhlasem vedení společnosti. Sleva 20% je poskytována:
držitelům průkazů Rodinné pasy na rodinné vstupné
držitelům průkazu Kinderwelt na všechny druhy vstupenek

Fotografování v expozici je možné bez poplatku, pouze je nutno brát zřetel na ostatní návštěvníky, kteří mohou být obtěžováni zejména blikajícími blesky fotoaparátů.

Chvalovice 30, 669 02
Jihomoravský kraj
GPS:48.7890613,16.0608079

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Dětský koutek Freeport Leisure s.r.o- Znojmo

Dětský koutek Freeport Leisure s.r.o- Znojmo

Zobrazit detail Dětský koutek Freeport Leisure s.r.o- Znojmo
Obrázek Ubytování Dyje - penzion s bazénem - Znojmo

Ubytování Dyje - penzion s bazénem - Znojmo

Zobrazit detail Ubytování Dyje - penzion s bazénem - Znojmo
Obrázek Privát Bohemia - Šatov - penzion a vinný sklep

Privát Bohemia - Šatov - penzion a vinný sklep

Zobrazit detail Privát Bohemia - Šatov - penzion a vinný sklep
TOPlist