Search
Filters
Close
View as
Sort by

Sáňkařská dráha - vstupné zdarma - Černá hora u Jánských lázní

Provozní řád Provozní doba sáňkařské cesty je od 8.00 do 17.00 hodin. Jízda na sáňkařské cestě je na vlastní nebezpečí. Sáňkařská cesta je volně přístupná veřejnosti.

Park u Chodovské tvrze

Park u Chodovské tvrze na Jižním městě nabízí široké využití pro veřejnost. V místě uprostřed parku je restaurece kde velice dobře vaří. Mají zde i nanuky pro děti apod.

Tep Faktor - Slapy

Zábavní park pro všechny věkové skupiny Za pokladem TEPfactoru Ne nadarmo se říká, že v TEPfactoru je i cesta cílem. 25 zapeklitých úkolů dokonale prověří týmového ducha, ale i dovednosti jednotlivých hráčů.

Hoparena - Čestlice

SKÁKEJ PRO RADOST Zaskoč do HOP Areny v Čestlicích a skákej jako o život od rána do večera v největším trampolínovém centru v České republice. * maxiskok * cesta bojovníka * basketbal * trampolíniště * lezecká stěna * vybíjená * přehazovaná * přetlačovaná * pěnové moře * hopaskok * hopsaliště * batoliště

Šibeniční vrch - Mnichovice

Vítejte v srdci Ladova kraje! Šibeniční vrch naleznete v obci Mnichovice, blízko Prahy, nedaleko vsi Hrusice, domova známého kocoura Mikeše. Náš horský ...

Gutovka - Praha

Gutovka je velký volnočasový areál se spoustou vyžití jak pro malé tak i dospěláky, každý si zde najde své. Zábava pro děti ať už pro nejmenší na různých hrištích nebo ve vodním světě ten děti opravdu milují za krásné počasí doporučuji plavky sebou, protože Váš malý drobeček dozajista podrobně prozkoumá každou vodní atrakci.

RC Aréna - Praha 9

Navštivte svět modelů na dálkové ovládání, kde se stejně dobře zabaví děti i hraví rodiče. Jedná se o příjemné místo k rodinnému výletu. V podniku jsou celkem tři zcela rozdílné herní plochy a řada her k vyzkoušení.

Šlapací káry - Praha Stromovka

Šlapací káry jsou velmi oblíbenou zábavou vhodnou pro dospělé a děti od 4 let.•licencované stroje John Deere nebo Jeep design•speciální tříkolky BalanzBike ...

Sáňkařské dráhy - Malá Úpa

Na Malé Úpě můžete sánkovat na dvou místech a to buď po žluté a nebo modré turistické značce. Dráhy bývají upravovány rolbou. Delší trasa je po žluté turistické značce.

Lasergame - Praha

Přijďte se pobavit s kamarády, rodinou, kolegy nebo spolužáky. Zapůjčíme Vám to nejlepší a nejmodernější vybavení, které je v současnosti dostupné. Čeká na Vás také perfektně připravená Lasergame aréna plná světelných a kouřových efektů.

Jízda rolbou - super zážitek pro malé i velké

Jízda rolbou Pisten Bully 600 Fascinuje Vás jak sněžné rolby tancují na zasněžených vrcholcích hor? V resortu Dolní Morava si můžete na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to jezdit nejmodernějším strojem na současném trhu.

Hoparena - Liberec

SKÁKEJ PRO RADOST Zaskoč do HOP Areny v Libercij jako o život od rána do večera v největším trampolínovém centru v České republice. * maxiskok * cesta bojovníka * basketbal * trampolíniště * lezecká stěna * vybíjená * přehazovaná * přetlačovaná * pěnové moře * hopaskok * hopsaliště * batoliště

Sáňkování a bobování - Háje - Praha 11

Bobování a sáňkování v centrál parku za kostelem Matky Terezy jsou muldy - (haldy, kopečky), které jsou ideálním místem právě k dovádění vašich ratolestí.

Sáňkařská dráha - Zdarma - Klíny

Tato dráha je přírodní a je vhodná hlavně pro děti. Její délka je cca 600m a vede lesem. Rodinám vřele doporučujeme. Dráha je přístupná neomezeně a neplatí se za ni.

Gibon Park - Rožnov pod Radhoštěm

Gibon Park PŘEKÁŽKOVÁ LANOVÁ DRÁHA dlouhá 423 m, která zahrnuje 30 úseků se 162 překážkami ve výšce 2,4 - 5,9 m. ZORB – adrenalinová perlička z rampy na zapezpečené dráze v délce 85 m.

Šlapací káry - Divoká Šárka - Praha

Šárecký sešup je zcela nová zábava na šlapacích kárách pro děti i dospělé na Praze 6. Trať měří téměř 5 km, na kterých překonáte rozdíl 82 výškových metrů.

Fitpark - stolní tenis - Žulová

Venkovní fitcentrum ve sportovním areálu městečka Źulová pro širokou sportovní veřejnost všech věkových kategorií včetně aktivních seniorů. Mimo čtyřech ...

Mercuria Laser Game - Praha

Nevíte kam s dětmi, přijďte k nám do nově otevřené laser herny v Holešovicích. Pro děti máme nejlepší ceny v Praze. Super zábava jak pro děti, tak pro rodiče.