Hledat
Filters

Army Park - Ořechov

Army Park v Ořechově je největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu. Neváhej nás kontaktovat a objednej jednu z mnoha našich služeb nebo se o víkendu, kdy je areál přístupný veřejnosti, přijď prostě jen podívat.

Vojenské muzeum - Historie české armády

 • Výzbroj a výstroj našich vojáků
 • Těžká vojenská technika
 • Prohlídka podzemních prostor
 • Skladiště raket a velitelský bunkr

Otevírací doba květen - říjen
So - Ne 9:00 - 17:00
(Poslední prohlídka 16:00)

Vstupné: Základní 100 Kč 
Dětské 50 Kč 
Rodinné 250 Kč

Jedinečné vojenské muzeum, které je součástí Army Parku, výborně doplní den v military duchu. Muzeum mapuje historii naší armády a nachází se z velké části v podzemním bunkru.

Paintball - Moderní týmová hra

 • Nejlépe vybavený paintball areál v ČR
 • Přírodní park i kryté hřiště
 • Kvalitní a spolehlivé vybavení
 • Originální herní scénáře
 • Zkušení instruktoři

V Army Parku Ořechov na tebe a tvé spoluhráče čeká ten nejlepší terén pro pěkně divokou přestřelku. Náš velký přírodní areál je to nejlepší hřiště na paintball, které můžeš v širokém okolí najít. Vyzkoušet můžeš i naše kryté hřiště v centru Brna.   Užij si tento adrenalinový sport a ověř si, jak zvládáš komunikaci se svým týmem, jestli se umíš rychle rozhodnout a jednat. Paintball je totiž více o týmové spolupráci a schopnosti přemýšlet, než o tvé fyzické kondici. Tu si ale rozhodně vylepšíš proháněním protivníka! Díky členitosti terénu v našem areálu vždy najdeš vhodný úkryt před sprchou kulek od nepřítele. Hřiště je tedy vhodné pro všechny typy paintballových přestřelek, od rychlých a dynamických útočných akcí přes přepadové zásahy jednotlivců až po odstřelování nepozorného, vlajky chtivého, nepřítele z úkrytu v blízkosti vlastní základny.   V našem areálu na tebe a tvůj tým čeká kvalitní a naprosto spolehlivé vybavení, kvalifikovaní instruktoři s dlouholetou praxí, kteří pro tebe připraví originální herní scénář. Ten samozřejmě mohou přizpůsobit požadavkům tvým a tvých spoluhráčů a zkušenostem, které s paintballem máte. Očekávat můžeš vzrušující zážitek díky precizní organizaci a naprosto profesionálnímu přístupu. Nebudeš se muset zatěžovat s ničím okolo a se svým týmem můžeš skočit rovnou do bitevní vřavy. Budeme pro tebe mít připravené vybavení, seznámíme hráče s pravidly a celou dobu budeme dohlížet na průběh hry. Detailní popis a pravidla hry, stejně jako ceník, můžeš najít na stránkách paintball-brno.cz.   Rádi připravíme hru i jen pro dvanáct vojínů, ale naše hřiště má kapacitu až 120 osob, čímž nabízí skvělé využití pro velké akce, jako jsou třeba teambuildingové aktivity. Ostatně, co více stmelí tým, než touha po vítězství a nutnost přežití. 

Minohledačka

 • Zajisti si bezpečný průchod polem
 • Nauč se používat minohledačku
 • Najdi předměty dle předchozího výběru
 • Rozpoznej jemné změny tónu hledačky
 • Nenech sebe ani své kamarády ve zbroji ohrozit nevybuchlou minou! Nauč se používat minohledačku a pročesej pole dřív, než na něm někdo přijde k úrazu!

  Půjčíme ti vojenskou minohledačku, ukážeme ti, jak se používá a pak hurá do terénu hledat předměty dle tvého předchozího výběru. Vyzkoušej, jak přesný máš cit pro změnu tónu. Minohledačka funguje na principu změny magnetického pole a po celou dobu používání vydává určitý tón. Pokud narazí na minu, tedy na předmět s obsahem kovu, zvuk se změní. Ten, kdo minohledačku ovládá, musí mít smysl i pro malou změnu v tónu, který vydává. Máš na to? Vyzkoušej svoje schopnosti!   Minohledačka je další z našich aktivit, kterou využiješ jako dobrodružný odpočinek třeba po paintballové přestřelce nebo divoké jízdě na čtyřkolkách. Účastnit se mohou i menší návštěvníci našeho Army Parku.

Opičí dráha

 • Proveř svoji kondici
 • Opravdu tvrdý vojenský výcvik
 • Skákej, šplhej, podlézej
 • Zažij pohyb v bojišti

V Army Parku můžeš zažít také opravdu tvrdý vojenský trénink na překážkové neboli opičí dráze, při kterém vypotíš krev, dojde ti dech a budeš mít pocit, že už se nikdy nezvedneš, ale pak na sebe budeš neskutečně hrdý, že jsi to zvládl!

Na naší polovojenské výcvikové dráze budeš zdolávat překážky a nástrahy, stejné, jaké čekají na vojáky při jejich výcviku. Budeš skákat, běhat mezi překážkami, přitahovat se, podlézat, přelézat, šplhat, plazit se, a to v žádném odpočinkovém tempu. Fyzicky tě to úplně odrovná, nebudeš cítit tělo a propotíš celé triko, ale ten pocit na konci dráhy, až si jen lehneš s vědomím, že jsi to zvládl, bude k nezaplacení.

Vyzkoušej si svoji kondici a zjisti, jak jsi na tom v porovnání se svými kolegy či kamarády. Nemůže se náhodou v tom hubeném týpkovi z vedlejší kanceláře skrývat opravdový silák, který podpoří celý tým? Můžeš se vsadit, že v sobě i svých spolupracovnících objevíš netušené možnosti a zásoby síly, o kterých jsi ani nevěděl. Možná tě tichý kolega dokáže skvěle namotivovat a ten, který tvrdí, jak několikrát týdně maká ve fitku, padne v polovině trasy. Nejde totiž jen o to vyždímat se, ale i umět si rozložit své síly.   Tvůj výcvik bude trvat hodinu a celou dobu samozřejmě bude k dispozici instruktor. Opičí dráha je složena z různých prolézaček, hrazd, žebříků, trámů pro zkoušku balance či terénu pro plazení. Zkrátka úplný bootcamp.

Čtyřkolky

 • Divoká, ale bezpečná jízda
 • Jednomístná nebo dvoumístná čtyřkolka
 • Speciální dráha pro čtyřkolky
 • Není potřeba ani řidičák

Zažij vzrušení z rychlé jízdy, silného stroje a závodní dráhy! Prožeň naše čtyřkolky! Kroužit můžeš po 400 metrů dlouhé trati navržené speciálně pro naše stroje.   Trať je speciálně přizpůsobena pro výkon našich čtyřkolek, což jsou stroje Yamaha Breeze YFA 125 s elektrickým startérem a automatickou převodovkou, k jejichž řízení nejsou potřeba žádné zkušenosti, a dokonce ani řidičský průkaz! Čtyřkolka svým výkonem, manévrovatelností a prožitkem z jízdy připomíná závodní motocykl, ale svou stabilitou, jednoduchostí a ovládáním spíše běžný automobil. Zkroť naše divoké stroje!   Trať je koncipována podle zkušeností jezdců z řad veřejnosti tak, aby ji zvládnul opravdu každý. Trať je tedy spíše rekreační než závodní. To ale neznamená, že na ní neprožiješ to správné vzrušení z rychlé jízdy. Tvoří ji totiž mnoho různých zatáček, vyvýšenin a muld.   Naše nabídka zahrnuje pronájem čtyřkolky a tratě, spotřebu pohonných hmot a dohled instruktora, ale také zapůjčení ochranné helmy a rukavic. Máš také možnost vypůjčení kompletní závodnické kombinézy. Divokou jízdu si můžeš užít, pokud je ti 16 let a více. Více informací o našich čtyřkolkách najdeš na ctyrkolkyvbrne.cz.   Segway

 • Unikátní dvojkolka, která sama udržuje rovnováhu
 • Projížďka v terénu Army Parku
 • Intuitivní ovládaní
 • Příjemná relaxace
 • Vhodné i pro menší návštěvníky

Po areálu se také můžeš prohánět na dvojkolkách Segway, které mají naprosto intuitivní ovládaní, samy udržují rovnováhu a dokáží se pohybovat v jakémkoli terénu. U nás ti toto jedinečné vozítko půjčíme.

Segway jsou unikátní dvojkolky, které nejenže zvládají jakýkoli terén, ale jejich ovládání takřka připomíná přenos myšlenek – kam se pohne tělo, tam Segway pojede. Na první pohled se zdá nemožné na dvoukolce udržet rovnováhu, ale není tomu tak. Vyvážení zajišťuje pět na sobě nezávislých gyroskopů, které monitorují rovnováhu a Segway ji tak sám udržuje. Na těchto vozítkách se projíždějí turisté v centrech měst a může se zdát, že jde o nudné prohlížení památek, ale když vyzkoušíš Segway v terénu našeho parku, zjistíš, že je to docela adrenalin. Můžeš se prohánět dopředu, dozadu, do stran, jak je libo a jakou rychlostí si troufneš. Vozítka Segway přece jen patří ke klidnějším aktivitám, které si můžeš v našem areálu vyzkoušet a mohou tak být vhodnou součástí rodinného dne stráveného u nás nebo relaxací po tvrdém, vojenském výcviku.

Střelnice

 • Vyzkoušej svou mušku
 • Střílej ze samopalu
 • Vzduchovka, malorážka, paintball puška
 • Interaktivní laserová střelnice
 • Hod granátem

Přijď si vyzkoušet svou mušku na naši střelnici, kde si můžeš vybrat z několika různých zbraní. Procvič si střelecké schopnosti s paintballovou puškou a příště to v bitvě svému nepříteli natřeš! Máme pro tebe také připraven samopal, se kterým střílí naše armáda, malorážku, vzduchovku, hod granátem a interaktivní laserovou střelnici.

Vojenská technika

 • Jízda v divokém terénu
 • Řiď offroad Land Rover
 • Americká legenda Hummer
 • Vojenský obrněný transportér

Miluješ auta? Jízda tvou škodovkou po městě už tě nebaví? Přijď do našeho Army Parku zažít jízdu v pořádném stroji! V terénu našeho areálu můžeš řídit offroad a projet se v Hummeru nebo obrněném transportéru.

V přírodním terénu našeho Army Parku si vyzkoušíš, jaké to je sedět v pořádně silném autě s pohonem všech čtyř kol a zdolávat překážky v podobě výmolů, prudkého stoupání a klesání, stromů nebo klopených zatáček. Při téhle jízdě ti bude od kol odletovat bahno a štěrk a přestaneš si myslet, že české silnice po zimě jsou adrenalin!   Usednout můžeš za volant offroadu značky Land Rover a prověřit si, jak jako řidič obstojíš v tom nejnáročnějším terénu. To samozřejmě pod vedením zkušeného instruktora, který ti poradí, jak na to. Připrav se ale na pěkně divokou jízdu, po které ti každodenní popojíždění do práce přijde jako velká nuda.

49.1046467N, 16.5420633E
Jihomoravský kraj
GPS:49.1064002,16.5403176

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist