Search
Filters
Close
View as
Sort by

Sáňkařská dráha - vstupné zdarma - Černá hora u Jánských lázní

Provozní řád Provozní doba sáňkařské cesty je od 8.00 do 17.00 hodin. Jízda na sáňkařské cestě je na vlastní nebezpečí. Sáňkařská cesta je volně přístupná veřejnosti.

Park u Chodovské tvrze

Park u Chodovské tvrze na Jižním městě nabízí široké využití pro veřejnost. V místě uprostřed parku je restaurece kde velice dobře vaří. Mají zde i nanuky pro děti apod.

Šibeniční vrch - Mnichovice

Vítejte v srdci Ladova kraje! Šibeniční vrch naleznete v obci Mnichovice, blízko Prahy, nedaleko vsi Hrusice, domova známého kocoura Mikeše. Náš horský ...

Gutovka - Praha

Gutovka je velký volnočasový areál se spoustou vyžití jak pro malé tak i dospěláky, každý si zde najde své. Zábava pro děti ať už pro nejmenší na různých hrištích nebo ve vodním světě ten děti opravdu milují za krásné počasí doporučuji plavky sebou, protože Váš malý drobeček dozajista podrobně prozkoumá každou vodní atrakci.

Lanový park ABYSS - Praha

O PARKU- lanový park ABYSS se nachází v Praze v hostivařském lesoparku v těsné blízkosti vodní nádrže Hostivař. Jde o jediný lanový park (lanové centrum na stromech) v Praze.

Tep Faktor - Příbram

Připravili jsme pro Vás jedinečnou zábavu! Dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Čeká Vás jednadvacet úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost.

RC Aréna - Praha 9

Navštivte svět modelů na dálkové ovládání, kde se stejně dobře zabaví děti i hraví rodiče. Jedná se o příjemné místo k rodinnému výletu. V podniku jsou celkem tři zcela rozdílné herní plochy a řada her k vyzkoušení.

The Little Gym Brno

The Little Gym® je dětská tělocvična plná barev, ve které děti pohybovými aktivitami podporují svůj harmonický a všestranný rozvoj. Program zahrnující gymnastiku, hry, základy sportů a také spoustu hudby je přizpůsobený jednotlivým věkovým skupinám dětí a je strukturovaný – jednotlivé lekce na sebe navazují. Pohybový program je určen pro děti od 10 měsíců až do 12 let. Malé děti do 3 let cvičí s rodičem, starší už samostatně jen s instruktory.

Lezecká stěna - Bunkr Parukářka - Praha

Technická data: Výška 11 m + strop 8 cest 10 - / 5- lezecká stěna funguje v odpoledních hodinách po telefonickém kontaktu

Lezecká stěna Ruzyně

Základem našeho lezeckého centra je velká vnitřní a vnější lezecká stěna. V součtu Vám obě stěny mohou nabídnout lezeckou plochu více jak 1 000 metrů čtverečních osazenou přibližně 170 cestami všech obtížností, rovnoměrně rozmístěnými v 53 liniích jištění.

Adventure - minigolf - Kunratice - Praha

Areál Adventure Minigolf dětem: 17 ti jamkové kryté minigolfové hřiště (cesta za pirátským pokladem) 5 ti jamkové venkovní minigolfové hřiště snížené ...

Hoparena - Čestlice

SKÁKEJ PRO RADOST Zaskoč do HOP Areny v Čestlicích a skákej jako o život od rána do večera v největším trampolínovém centru v České republice. maxiskok ...

Šlapací káry - Praha Stromovka

Šlapací káry jsou velmi oblíbenou zábavou vhodnou pro dospělé a děti od 4 let.•licencované stroje John Deere nebo Jeep design•speciální tříkolky BalanzBike ...

Sáňkařské dráhy - Malá Úpa

Na Malé Úpě můžete sánkovat na dvou místech a to buď po žluté a nebo modré turistické značce. Dráhy bývají upravovány rolbou. Delší trasa je po žluté turistické značce.

Miniglolf - Radotín - Praha

Pěkné minigolfové hřiště jen vzít hůl a jít hrát.

Indoor miniglof Butovice - Praha

Indoor minigolf se nachází v nákupní Galerii Butovice na Praze 5.První indoor minigolf v Praze s certifikátem Světové minigolfové federace postavený mistrem ČR v minigolfu, Martinem Ječným, je v provozu v Galerii Butovice.

Minigolf SK Tempo - Praha

V minigolfovém centru SK Tempo Praha naleznete dvě minigolfová hřiště, která plně uspokojí všechny milovníky tohoto, mezi veřejností oblíbeného sportu.

LC - Katika Miti - Dvůr Králové

V sobotu 13.7. 2013 bylo slavnostně otevřeno lanové centrum Katika Miti se nachází se zoologické zahradě Dvůr Králové.Lanový park je složen téměr ze 400 metrů dlouhé čtyřlanové dráhy a je určen pro osoby větší než 130 cm.