Hledat
Filtry
Zavřít
Zobrazit
Seřadit podle

Sáňkařská dráha - vstupné zdarma - Černá hora u Jánských lázní

Provozní řád Provozní doba sáňkařské cesty je od 8.00 do 17.00 hodin. Jízda na sáňkařské cestě je na vlastní nebezpečí. Sáňkařská cesta je volně přístupná veřejnosti.

Park u Chodovské tvrze

Park u Chodovské tvrze na Jižním městě nabízí široké využití pro veřejnost. V místě uprostřed parku je restaurece kde velice dobře vaří. Mají zde i nanuky pro děti apod.

Šibeniční vrch - Mnichovice

Vítejte v srdci Ladova kraje! Šibeniční vrch naleznete v obci Mnichovice, blízko Prahy, nedaleko vsi Hrusice, domova známého kocoura Mikeše. Náš horský ...

Lanový park ABYSS - Praha

O PARKU- lanový park ABYSS se nachází v Praze v hostivařském lesoparku v těsné blízkosti vodní nádrže Hostivař. Jde o jediný lanový park (lanové centrum na stromech) v Praze.

Tep Faktor - Příbram

Připravili jsme pro Vás jedinečnou zábavu! Dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Čeká Vás jednadvacet úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost.

RC Aréna - Praha 9

Navštivte svět modelů na dálkové ovládání, kde se stejně dobře zabaví děti i hraví rodiče. Jedná se o příjemné místo k rodinnému výletu. V podniku jsou celkem tři zcela rozdílné herní plochy a řada her k vyzkoušení.

The Little Gym Brno

The Little Gym® je dětská tělocvična plná barev, ve které děti pohybovými aktivitami podporují svůj harmonický a všestranný rozvoj. Program zahrnující gymnastiku, hry, základy sportů a také spoustu hudby je přizpůsobený jednotlivým věkovým skupinám dětí a je strukturovaný – jednotlivé lekce na sebe navazují. Pohybový program je určen pro děti od 10 měsíců až do 12 let. Malé děti do 3 let cvičí s rodičem, starší už samostatně jen s instruktory.

Lezecká stěna - Bunkr Parukářka - Praha

Technická data: Výška 11 m + strop 8 cest 10 - / 5- lezecká stěna funguje v odpoledních hodinách po telefonickém kontaktu

Lezecká stěna Ruzyně

Základem našeho lezeckého centra je velká vnitřní a vnější lezecká stěna. V součtu Vám obě stěny mohou nabídnout lezeckou plochu více jak 1 000 metrů čtverečních osazenou přibližně 170 cestami všech obtížností, rovnoměrně rozmístěnými v 53 liniích jištění.

Adventure - minigolf - Kunratice - Praha

Areál Adventure Minigolf dětem: 17 ti jamkové kryté minigolfové hřiště (cesta za pirátským pokladem) 5 ti jamkové venkovní minigolfové hřiště snížené ...

Šlapací káry - Praha Stromovka

Šlapací káry jsou velmi oblíbenou zábavou vhodnou pro dospělé a děti od 4 let.•licencované stroje John Deere nebo Jeep design•speciální tříkolky BalanzBike ...

Sáňkařské dráhy - Malá Úpa

Na Malé Úpě můžete sánkovat na dvou místech a to buď po žluté a nebo modré turistické značce. Dráhy bývají upravovány rolbou. Delší trasa je po žluté turistické značce.

Miniglolf - Radotín - Praha

Pěkné minigolfové hřiště jen vzít hůl a jít hrát.

Indoor miniglof Butovice - Praha

Indoor minigolf se nachází v nákupní Galerii Butovice na Praze 5.První indoor minigolf v Praze s certifikátem Světové minigolfové federace postavený mistrem ČR v minigolfu, Martinem Ječným, je v provozu v Galerii Butovice.

Minigolf SK Tempo - Praha

V minigolfovém centru SK Tempo Praha naleznete dvě minigolfová hřiště, která plně uspokojí všechny milovníky tohoto, mezi veřejností oblíbeného sportu.

LC - Katika Miti - Dvůr Králové

V sobotu 13.7. 2013 bylo slavnostně otevřeno lanové centrum Katika Miti se nachází se zoologické zahradě Dvůr Králové.Lanový park je složen téměr ze 400 metrů dlouhé čtyřlanové dráhy a je určen pro osoby větší než 130 cm.

Lasergame - Praha

Přijďte se pobavit s kamarády, rodinou, kolegy nebo spolužáky. Zapůjčíme Vám to nejlepší a nejmodernější vybavení, které je v současnosti dostupné. Čeká na Vás také perfektně připravená Lasergame aréna plná světelných a kouřových efektů.

Lezecká stěna - Mammut Holešovice - Praha

Horolezecká stěna Mamut Holešovice patří mezi největší lezecká centra v České republice. Na lezecké ploše 1600m čtverečních a výšce až dvanáct metrů se může dosytosti vyřádit začínající či špičkový lezec.