Hledat
Filters

Fun park Hlubočky

POUSTA ADRENALINOVÝCH ZÁŽITKŮ

" Je léto nebo zima, no stress, v Hlubočkách je vždycky prima!!"

  • Ski areál hlubočky se od 1.května každý rok mění na volnočasový areál plný adrenalinu, na FUN PARK HLUBOČKY. Pro návštěvníky jsou připraveny různé adrenalinové aktivity.
  • TERÉNNÍ MINIKÁRY - Skvělá letní atrakce pro děti i dospělé - zábava pro celou rodinu. Terénní minikáry jsou unikátní malá odpružená vozítka řízené volantem a bržděné přes nožní pedál. Minikára má pro Vaši bezpečnost ochraný rám a čtyřbodové bezpečnostní pásy. Před jízdou budete vybaveni přilbou. Minikára má čtyři nezávysle odpružená ramena s nastavitelnou tuhostí pérování na, kterých jsou umístěna kola vybavena bubnovými brzdami. Tyto brzdy se ovladájí nožním brzdovým pedálem a jejich účinost je dostačující, aby byly kdykoliv schopny minikáru zastavit.Po nasednutí do minikáry Vás obsluha vleku připojí na teleskopický unašeč , který dopraví minikáru na vrchol dráhy. Na vrcholu dráhy Vás odpojí opět obsluha vleku. Délka vleku je 480 m
  • Půjčoovna čtyřkolek- Adrenalinová, sportovní nebo pohodová jízda na čtyřkolce určené především pro sportovní a zábavnou jízdu. Trať je navržena tak, aby po ní mohli bezpečně jezdit jak úplní začátečníci, tak i zkušení jezdci. Jsou na ní překážky jako klopené zatáčky, různé hrboly apod. K dispozici jsou i dětské čtyřkolky.
  • Bikepark- Bikové disciplíny jsou u nás čím dál více populární a proto i my disponujeme třemi bikovýmí tratěmi. Na své si přijdou jak příznivci downhillu, tak i freeridu či slopestylu. Na tratích můžete najít nejrůznější překážky v podobě klopenek, dropů, dirtů, lávek, wallridů, gapů, houpaček a spousty dalších zábavných překážek. Tratě jsou výhradně z hlíny a dřeva a nabízejí několik obtížností jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené bikery. Na cca. 700 metrů dlouhé tratě Vás vyveze vlek.
  • Hummer- Tam, kde jiní končí, začíná Hummer. Typický široký hranatý terénní vůz zná dnes již asi každý. Nyní máte příležitost usednout za volant a zkrotit tohoto obra. Hummer je mezi terénními vozy pojem sám o sobě. Tuto značku reprezentují netradiční vozy, které ve městě budí zaslouženou pozornost, ale teprve v terénu ukážou všechny své přednosti. Až při jízdě ve zrádném prostředí poznáte, proč je Hummer opravdovou legendou. Podobný pocit nefalšované síly a moci budete jinde hledat jen stěží. Neváhejte proto a vyzkoušejte si, jaké to je být pánem situace.
Školní 126, 783 65 Hlubočky
Olomoucký kraj
GPS:49.6170655,17.3930697

Mohlo by se Vám líbit

TOPlist