Search
Filters
Close
View as
Sort by

Jóga hubnutí se Zuzanou Klingrovou - cvičení doma

Cvičení jógy je velice prospěšné a při správném provedení Vám určitě pomůže tak jako pomáhá mě. Přeji hezké cvičení a mnoho úspěchů. Více informací najdete na oficiáním webu ten je uveden po pravé straně příspěvku.

The Little Gym Brno

The Little Gym® je dětská tělocvična plná barev, ve které děti pohybovými aktivitami podporují svůj harmonický a všestranný rozvoj. Program zahrnující gymnastiku, hry, základy sportů a také spoustu hudby je přizpůsobený jednotlivým věkovým skupinám dětí a je strukturovaný – jednotlivé lekce na sebe navazují. Pohybový program je určen pro děti od 10 měsíců až do 12 let. Malé děti do 3 let cvičí s rodičem, starší už samostatně jen s instruktory.

Cvičení doma - Fithall

Cvičení se Sandrou je fajn věc - již když jsem byla těhotná tak jsem cvičila jógu a pilates pro těhotné podle videa Fithall. Po porodu cca rok  - jsem začala cvičit se Sandrou doma a k tomu jsem chodila se svým synem na Strollering - to je cvičení s kočárkem venku v přírodě.

Body academy - cvičení pro maminky s hlídáním - Ostrava

Cvičení pro maminky s dětmi cvičení s dětmi do 2 let cvičení s dětmi i s použitím ergonomických nosítek cvičení s vlastním tělem lze cvičit s dětmi nebo bez (dětský koutek s profi hlídáním) cvičení cca 45min a následná půl hodina v herničce (svačinka, hraní, odpočinek, kávička) Cvičíme v:úterý, čtvrtek:9-10hod  - H.

Batoláček - cvičení maminek s kočárky - Ostrava

Batoláček- je ostravský klub nejen pro maminky s batolaty,ale i pro nastávající maminky, které mají zájem o pohybovou aktivitu v přírodě. Jedná se o první outdoorový zdravotně-kondiční program pro maminky s batolaty či nastávající maminky.

Studio Vanda - Pilates - s hlídáním Praha

Cvičení Pilates pro děti | hlídání dětí - maminky si mohou vybrat, zda si zacvičí s dětmi nebo samy, zatímco si děti budou hrát .. Využijte cvičení dětí ...

Studio Jaa - Plzeň

Ve studiu probíhají dopolední lekce s hlídáním dětí. Pokud si chcete zacvičit a nemáte komu svěřit své ratolesti je tohle možost právě pro Vás od 9-11hod.

Strollering - Říčany u Prahy, Svojetice, Nupaky

Instruktorka Ivana Krauserová Děti: Radimek, rok narození : říjen 2011, znamení Váhy Vzdělání- SŠ s maturitou Ostatní kurzy-Instruktor s licencí: Body ...

Jóga se Zuzanou Klingrovou - různé - cvičení doma

V józe je kladen důraz na plynulé přechody mezi jednotlivými pozicemi a na správnou techniku dýchání. Důležité jsou techniky pozic, jógové dýchání, relaxace a koncentrace, vnímání plynulosti pohybu a celkové uvědomování si sebe sama.

Komunitní centrum Kampa - Cvičeních na míčích pro maminky s hlídáním - Praha

Středa 10:00–10:45 Cvičení na míčích pro maminky s hlídáním dětíIdeální způsob, jak uvolnit páteřní obratle a plotýnky, jak si uvědomit rovnováhu těla a pracovat s ní.

Fitness klub Hanky Kynychové - Praha

Myslíme i na maminky s dětmi, které se chtějí věnovat sportu, ale nemají hlídání pro svou ratolest. Každý všední den nabízíme v dopoledních hodinách službu hlídání dětí.

Oaza Mníšek - cvičení pro maminky s hlídáním - Mníšek pod Brdy

POWERJÓGA - kondiční cvičení pro dospělé s hlídáním dětí cena: předplatné 1000 Kč/pololetí (v ceně je hlídání dětí), při náhodném vstupu 70 Kč/lekci ...

Fit mami - celá Čr

Co je fitMAMI? Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy.

Cvičení pro maminky - MC Paleček - Blansko

Lektorkou je rehabilitační sestra, která cvičení přizpůsobuje potřebám a přáním maminek. Cvičíme na velkých míčích, posilujeme s overbally, cvičíme při hudbě apod.

Sport Balkán - Cvičení pro maminky s dětmi - Brno

Cvičení pro maminky a děti Uvolnění pro děti i maminky Děti si zaskotačí a poznají kolektiv Protahovací a posilovací cviky pro maminky Co může být hezčího, než si zaskotačit se svým děťátkem a uvolnit se od každodenního koloběhu?Maminky, přijďte si zacvičit a vzít své děti do kolektivu, pohrát si a naučit novým dovednostem.

NamOMent - herna pro děti, cvičení oro děti i maminky - Brno

Studio pohybu a pohody pro všechny DOBRÉ LIDIČKY a DĚTIČKY DOPOLEDNÍ HERNA PRO DĚTI Milé děti, vemte (nejen) maminky a přijďte si pohrát do naší HERNY, kde je spousta hraček a dobré zábavy.

Yogacentrum - Praha Holešovice

Moderní centrum jógy nabízí široké spektrum kurzů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Děti mohou s jógou začít již ve dvou měsících se svými maminkami a pokračovat až do dospělosti.

Yogacentrum - Praha Ďáblice

Moderní centrum jógy nabízí široké spektrum kurzů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Děti mohou s jógou začít již ve dvou měsících se svými maminkami a pokračovat až do dospělosti.