Hledat
Filters

HaFstudio - Praha

HaF = Hra a Fantazie

založeno v září 1990 jako úplně první rodinné centrum u nás pro děti, rodiče, mladé i dospělé duševně čilé bez rozdílu věku. Prostor, kde mohou rozvíjet svou fantazii… HaF výtvarné
HaF hudební
HaF herecké
HaF hravé pro předškoláky
HaF hravé s batolaty Skupina nadšených umělců, které oslovila varhanice Hana Francová, vytvořila kreativní studio s uměleckým programem pro radost a zábavu všem příchozím. Mezi zakládající umělce patřili herečka Eva Holubová, Jaroslava Pokorná, Bára Štěpánová, Zuzana a Vítek Bruknerovi (Buchty a loutky), zpěvák, textař a kytarista Petr Kalandra, malířka Markéta Jírová. Velmi důležitým zakládajícím členem byl Luboš Rychvalský, prezident Společnosti za veselejší současnost.Naše kurzy a kroužky stále vedou kvalitní, zkušení pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci.Hrátky pro nejmenší svěřujeme kvalitním a zkušeným pedagožkám.

HaFstudio dnes nabízí  klub Hnízdo pro rodiče s dětmi, kde je k dispozici internet, výtvarný pokojíček pro děti a maminky si můžou v klidu posedět a odpočinout. Pravidelně  probíhají výtvarné workshopy pro děti. Programy pro rodiče i děti, jednorázové akce pro celé rodiny. HaFík školku pro děti od 2 let. Zpívánky  pro maminky s dětmi od 8 měsíců do 3 let.. Hudební, výtvarné, drama hrátky, flétničku, dětskou kapelu pro děti od 2 do 6 let. Náplň i nabídku doplňujeme a přizpůsobujeme dle zájmů návštěvníků - převážně maminek na mateřské a rodičovské dovolené. S maminkami též navazujeme spolupráci, vzájemné výpomoce. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

Pro školní děti herectví, dětské divadlo, výtvarné dílny, módní dílnu, výuku hudby,  multimediální ateliér, akademii malých architektů. Víkendové tvořivé workshopy, příměstské tábory. Pro mládež a dospělé výuku hudby, sborový zpěv,  kurzy kresby, módy herectví. Festivaly, soutěže, výstavy, akce, dětské divadlo HaFdivadlo, divadlo seniorů 50+ Poslední vlastenecká divadelní.

Jsme nezisková organizace, dlouhodobě ověřená. Odvádíme svou práci profesionálně a kvalitně. Předností je rodinné prostředí s přátelským přístupem ke všem návštěvníkům. Vkusně zařízený, příjemný prostor v centru města,v ideálním dosahu MHD, jistě oceníte. Věříme, že se k nám budete rádi vracet. Přijďte, vyzkoušejte, jsme si jisti, že si nás oblíbíte!

Ostrovní 16, Praha 1
Hlavní město Praha
GPS:50.0805029,14.4162454

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Dětské hřiště Františkánská zahrada- Praha

Dětské hřiště Františkánská zahrada- Praha

Zobrazit detail Dětské hřiště Františkánská zahrada- Praha
Obrázek Dětský vláček- Český lvíček- Praha

Dětský vláček- Český lvíček- Praha

42
Zobrazit detail Dětský vláček- Český lvíček- Praha
Obrázek Studio pro ženy- různé cvičení s možností hlídání dětí

Studio pro ženy- různé cvičení s možností hlídání dětí

Zobrazit detail Studio pro ženy- různé cvičení s možností hlídání dětí
Obrázek Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

31
Zobrazit detail Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha
Obrázek Rodinné centrum Kamarád Chameleon - Praha

Rodinné centrum Kamarád Chameleon - Praha

42
Zobrazit detail Rodinné centrum Kamarád Chameleon - Praha
TOPlist