Search
Filters
Close
View as
Sort by

Rodinné centrum Kamarád Chameleon - Praha

Jsme nezisková organizace podporující slaďování rodinného, profesního a osobního života. Poskytujeme péči o dítě, volnočasové aktivity pro děti i rodiče, vzdělávací a poradenské služby pro rodiny.

Kouzelný ostrov

Celodenní rodinné centrum - nezisková organizace CRC Kouzelný ostrov nabízí oázu klidu nad šálkem dobrého čaje či kávy, ale také zajímavé kroužky, které Vám dodají energii či zabaví zvídavé děti.

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení, o.s. nabízí prostory pro "náhodná" setkávání rodičů s dětmi, prostor pro vzájemné vzdělávání, klábosení a setkávání u kávy a třeba malování.

MC Kuřátka

Dětská herna a místnost pro rodiče otevřena: středa až pátek 9-13 hodin MC Kuřátka vzniklo a zahájilo svou činnost v roce 1999 za podpory ÚMČ Brno – střed Centrum připravuje pestrý program a kluby pro děti, ale také spoustu zajímavých akcí a přednášek pro maminky.

Centrum Břežánek

Centrum Břežánek je volnočasové centrum v Dolních Břežanech. Nabízí tvořivé, vzdělávací a sportovní kurzy.Organizuje jednorázové akce pro děti i širokou veřejnost. Centrum Břežánek poskytuje kvalitní služby a přináší inovativní nápady.

MC - Karolínka - Trutnov

Mateřské centrum v našem městě otevřelo své brány maminkám počátkem dubna 2001. Idea je totožná s obecnými zásadami o činnosti mateřských center, a přesto je zcela originální a specifické.

Duhový ráj - Brno

V kavárně je možnost občerstvení – velmi dobrá káva, čaje, zákusky, tousty, zmrzlina atd. Samozřejmostí je přebalovací pult, lehátka pro miminka, mikrovlnná trouba pro ohřátí vlastního jídla a pro rodiče WiFi připojení.

MC - Rosa

Rosa rodinné centrum funguje v České Třebové již od roku 2003. V loňském roce se nám díky velkorysému přístupu Města Česká Třebová podařilo získat nové, pěkně zrekonstruované prostory.

NEKKY Centrum II. – Jižní Svahy, Valachův žleb - Zlín

Bazén s mírně slanou vodou, herna, recepce V roce 2008 jsme vybudovali druhé centrum, jehož raritou je bazén se slanou vodou. Vstupní prostory s mini prodejničkou Po plavání mají rodiče možnost zde posedět a děti nakrmit (mikrovlnka, misky, bryndáčky a vše potřebné máme k dispozici).

Mc - Karlovy Vary

Hlavním posláním Mateřského centra Karlovy Vary je snižovat izolovanost rodičů s malými dětmi a vytvářet pro ně inspirativní zázemí a smysluplně strávený volný čas .

Klub Slunečnice o.s. - Praha

Občanské sdružení Klub Slunečnice bylo založeno jako místo využití volného času dětí i rodičů. Děti v předškolním a mladším školním věku si u nás mají možnost vybrat ze široké nabídky kroužků.

Rodinné Centrum Majáček

Mám-li napsat o tom, jak vznikl Majáček, musím se vrátit o tři roky zpátky. V té době moje kamarádka Iva Hlavačková vymyslela, že bychom se mohly my, maminky z církve, scházet u někoho doma a Iva by dělala programy.

MC - Sedmikráska - Brno

Jsme organizace zajišťující celoroční provoz mateřského centra v Brně - Novém Lískovci s velmi různorodým programem.Naším hlavním cílem je vytvářet podmínky a podporu rodičům s dětmi pro jejich aktivitu, pro řešení jejich problémů, pro vzájemnou „laickou“ pomoc i sdílení zkušeností.

MC - Jablíčkov

Kdo jsme?Právně jsme občanské sdružení, ale v reálu jsme otevřená skupina rodičů s miminky, batolaty a předškolními dětmi. Vítáme všechny nové zájmce. Setkáte se tu s přátelským kolektivem a naše ratolesti si s polu budou určitě rozumět.

MC - Máj České Budějovice

Základní myšlenkou mateřského centra je nabídnout ženám na mateřské dovolené možnost společenského kontaktu a možnost i během MD uplatnit a rozvíjet své schopnosti.

Nejkrásnější svět - Nový Lískovec

V lednu roku 2012 otevřeli pro maminky s dětmi, těhotné ženy, ale i širokou veřejnost novou baby kavárnu spojenou se studiem volnočasových aktivit. Kromě odpočinku ve formě posezení u kávy pro maminky, hraní si v dětském koutku pro děti, nabízíme spoustu aktivit pro všechny věkové kategorie, začínaje od miminek až po dospělé.

MC - Pumpkin - Česká Lípa

Úplně na začátku jsme byly tři českolipské maminky, které jsme nebyly spokojené s možnostmi trávení volného času pro rodiče s dětmi do tří let. Proto jsme se domluvily a pro zhmotnění svých myšlenek v dubnu 2008 jsme založily občanské sdružení MC Pumpkin.

MC - Klubíčko

Mateřské centrum Klubíčko působí na sídlišti Černý Most od roku 1995. Jsme nezisková organizace, která odvádí svou práci zcela profesionálně, kvalitně a dlouhodobě.