Hledat
Filters

RC- Pilné včelky

Rodinné centrum Pilné včelky

  • Naše rodinné centrum jsme otevřeli v září roku 2009 a již od počátku je naší hlavní náplní školka pro děti ve věku od 2 do 5 let.
  • Vedle školky se zabýváme i dalšími činnostmi, jako jsou nejrůznější kroužky pro děti, které podporují psychomotorický a sociální vývoj dětí a prohlubují vztahy mezi rodiči a dětmi, např. zdravotní tělesná výchova, psychomotorické hry, pohybová, dramatická a hudební výchova, cvičení, tanečky, hudební hrátky, angličtina, keramika, montessori aj.
  • Dále nabízíme odpolední kurzy pro předškolní děti a připravujeme i kurzy pro děti, které již navštěvují základní školu.
  • Nabízíme večerní cvičení pro ženy. Cvičení je zaměřeno nejen na zdravý životní styl, kondici a fyzičku, ale také na zdravotní tělesnou výchovu, cvičení po porodu, cvičení předcházející různým problémům a nemocem, jako je např. inkontinence atd.
  • Připravujeme přednášky na různá témata o zdraví nebo výchově. Mezi nejnavštěvovanější přednášky bezesporu patří: Období vzdoru a negace u malých dětí, Sourozenecké vztahy, Hračky, které také učí, Klinická logopedie , Jak připravit dítě na vstup do základní školy, Zdravá výživa a životní styl.
  • Spolupracujeme s kvalitními a vysoce vzdělanými pedagogy a speciálními pedagogy s mnohaletou praxí, s fyzioterapeuty, s odborníky na výživu dětí i dospělých, nebo např. s odborníky na dentální hygienu. V našem centru má svou ordinaci také pediatrička/ homeopatička, legopedka a speciální pedagožka.
  • Pořádáme i výtvarné kurzy pro děti a dospělé. Na kurzech se mohou klienti seznámit s různými tradicemi a materiály (soudobými i staršími), jako jsou např. svíčky z voskových plátů, výroba mýdel, pletení košíků z pedigu, malování na hedvábí, malování voskem , vázání adventních i velikonočních věnců a mnoho dalších. Tyto kurzy bývají často zaměřeny na důležité svátky a tradice.
  • Naším velkým cílem a snahou je zapojit do nejrůznějších činností celou rodinu, ne pouze jednoho z rodičů.
  • Vzhledem k množství a různorodosti všech vyjmenovaných činností vybíráme lektorky/lektory podle přísných pravidel, většinou to jsou absolventi speciálních škol a kurzů. Ne nepodstatným faktem je i to, že jsou často sami rodiči, tzn. že mají maximální možnou kvalifikaci a praxi.

Otevřená hernička

pondělí, úterý, čtvrtek 9:00-12:00

Přijďte si k nám pohrát, posedět, popovídat… Menší dětská hernička určená volně příchozím rodičům a dětem ve věku 0 - 4 roky nabízí více než jen přátelské prostředí.

NABÍZÍME VÁM: prostor minikavárny s hernou hračky a hry Wi-Fi připojení možnost zakoupení občerstvení příjemná a milá obsluha dětské jídelní židličky přebalovací pult mikrovlnná trouba

Otevřeno pondělí, úterý, čtvrtek 9:00—12:00

Pacajevova 954/30, 149 00 Praha-Praha 11, Česká republika
Hlavní město Praha
GPS:50.034987,14.5223882

Mohlo by se Vám líbit

Obrázek Kondiční cvičení pro maminky- s hlídáním dětí- Praha

Kondiční cvičení pro maminky- s hlídáním dětí- Praha

Zobrazit detail Kondiční cvičení pro maminky- s hlídáním dětí- Praha
Obrázek Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha

31
Zobrazit detail Mateřské centrum ateliéru Malování kreslení - Praha
Obrázek Zvídálek mateřská školka s lesním programem - Praha

Zvídálek mateřská školka s lesním programem - Praha

Zobrazit detail Zvídálek mateřská školka s lesním programem - Praha
Obrázek Sáňkování a bobování - Háje - Praha 11

Sáňkování a bobování - Háje - Praha 11

Zobrazit detail Sáňkování a bobování - Háje - Praha 11
Obrázek Mateřské centrum Pohádka v Jesenici

Mateřské centrum Pohádka v Jesenici

Zobrazit detail Mateřské centrum Pohádka v Jesenici
TOPlist